Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
14. feb 2010

teším teším, ale samozrejme, že je aj stres trochu

brmbolcek
14. feb 2010

Gugi- dufam, ze nebudes mat OHSS...... nezabudaj pit tekutiny !!!

guginenka
14. feb 2010

tak nestresuj. proste co bude to bude. ked si to dotiahla takto daleko tak snad si to nepokazis stresom.
teba nebolli podbrusko? mna tak trochu pobolieva.

guginenka
14. feb 2010

brmbolcek - ja pijem furt. az je to nechutne. to dufam, ze nie. mam taky pocit ako by som mala dostat menstruaciu. alebo ma to zacne boliet ked dlhsie stojim.

cukotka
14. feb 2010

mne nič nie je, som v pohode

guginenka
14. feb 2010

cukotka - tak to som rada.

brmbolcek
14. feb 2010

cuki - neznie to presvedcivo 😉 , hlavku hore a nestresovat !

Gugi- ten pocit na menzes je normalny 😉 patri to k tomu 🙂 ale uz neocakavas menzes ! 😉

Denis- halooooo, kde si ? co chatujes po nete ?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

guginenka
14. feb 2010

brmbolcek- tak idem na to s optimizmom. neakceptujem ziaden OHSS a ms? co to je? 😀

brmbolcek
14. feb 2010

ja sa s vami lucim idem sa venovat manzelikovi, a do noveho tyzdna, stimulkam, cakatelkam ET OPU, ci tehulkam zelam aby ste stupili tou spravnou nozkou ..... zajtra sme tu zas a zas a zas , pravda Denis ty ako vzdy prvucka ty si nasa jednicka 😀 😀 😀

dobru na noc pa pa 🙂 🙂 🙂

cukotka
14. feb 2010

brmbolček, snažím sa na to nemyslieť 🙂

romy01
14. feb 2010

ahojte kocky

denis este to raz kuknem tie pleny, lebo z tej stranky rano som nepochopila ze co vsetko je v cene tych 19 eur.

cukotka , ciselko - vasi bojovnickovia bojuju, to je super. Len sa pekne upokojte aby ste boli v pohode a aby sa drobcom u vas zapacilo. Moooooooc vam drzim palce a pre istotu posielam ftuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cukotka
14. feb 2010

romy dík za podporu, ale vieš ako to je, najprv som stresovala aby sa ho podarilo oplodniť, a teraz zase stresujem, aby do zajtrajšieho transferu vydržalo

kajticko
14. feb 2010

ahojte dievčata všetkým prajem krásny večer 😉

cukotka nestresuuuuuuuuuj už Ti to kolko hovorím nepomáha Ti to ked stresuješ myslí pozitívne a všetko bude ok 😉 a neštuduj je lepšie ked nič zatiaľ nevieme. Nemo to dokááááááže!!!!!

guginenka aj Tebe prajem nech to všetko dobre dopadne 🙂

všetkým veľa veľa štastíčka. 😉

guginenka
14. feb 2010

dievcata - dobrú noc. 😨

krivka5
14. feb 2010

ahojte dievcata!
cukotka...tak zajtra je tvoj velky den,urcite vsetko dobre dopadne a mala bublinka bude v brusku 😉

krivka5
14. feb 2010

brmbolcek,kajticko...tak co tehulky? aj vam je tak zle ako mne?uz mam aj tabl. na nevolnost,ale mi zaberu len na chvilku. rozhodla som sa ze este zajtra pojdem do robotky a potom hned k doki po PN . tak sa tesim ze sa uz moj maly chrustik nebude so mnou stresovat 🙂

martinaaaaa
14. feb 2010

caute baby chcela by som sa spytat podla coho vyberaju doktory protokol ja mam uz ziadost podanu do poistovne a cakam na schvalenie tak by som o tom chcela vediet trochu viac

kajticko
14. feb 2010

krivka aj mne je tak už tretí den ráno ma natahuje a celý den mi je tak strašne ťažko,ale aspon vieme ,že su tam 😉 napína ma aj ked ma muž rozčuli

martinaaaa neviem podla čoho ,ale myslím že je to hlavne o peniazoch a záleži od doktora.ja som mala napr. krátky protokol a neviem prečo sa tak dr rozhodol.

krivka5
14. feb 2010

no baby tym plienkam nejako nerozumiem.to jeden ks stoji cca 200 korun?to je sila...
brmbolcek...tak mas problem zo zubkami? su take tabletky s vapnikom.ja som zajtra objednana k zubarke, som zvedava kolko kazov mi najde.v ZA este nemam zubarku tak idem az do PD...

denis19
15. feb 2010

Dobré ránko......
cukotka dotoho!!!!!!!!! držím palec a dej vedet.

brmbi...včera jsem už zalomila, šla jsem si vykládat karty....potom očista dočista a hurá do postele 🙂 a maternica se roztahuje dlouho, dyť i mimčo stále roste 🙂

Romz...nastuduj...jsou fakt super ty pleny.jak je? mne dnes není do zpevu,ale snad se to behem dne uklidí 🙂

luko
15. feb 2010

cuki....ideeeeeees 😵 😵 😵

denis19
15. feb 2010

krivka......ne....to jeden celý komplet stojí cca 19€...tam jsou ty nepromokavé kalhotky do kterých se vkládá vícevrstvá bavlnená vkladací plena...to je na den a na noc se tam vkládá tzv. booster...maxi extra sací vkladací plena......ty vrchni kalhotky ti vydrží tak na 2-3 prebalování a vkladací vymeňuješ dle potreby..... potrebuješ asi tak 6 takovýchto setu + nejaké vkladací pleny navíc....cca 4-6ks a 4 kusy tech maxi...stačí to prát jednou za 48 hodin ,nemusíš to ŽEHLIT a je to velice rychloschnoucí materiál a pere se to max na 60stupňu, skvrny jdou lehce dolu..... dá se na toto ješte vevnitr použít separačná papírová plena, která je dvakrát pratelná a potom spláchneš do WC,která zachytí napr. stolici a nemusíš menit celou plenu..... je tam vstupní investice cca 150-180€,ale máš klid do trí let, teda do doby kdy díte chodí na nočník a tak....takže je to podstatne levnejší jako jednorázovky a o ekologii ani nemluvím... 😀 jen ta vstupní investice jak ríkám je náročnejší....a to že nežehlíš!!! 🙂 jak se máš doma????

kajka39
15. feb 2010

Krasne pondelkove ranko vsetkym prajem!! 🙂 🙂

denis-to je teda palka za tie plienky, to teda kukáááááámmm... 😀

cukotka- tak ako ides, alebo si uz odisla?? ved daj vediet, drzim palceky! 😉

martinaaaaa-zalezi od veku zeny. Mladsim pacientkam skor robia dlhy protokol, a starsim po 35r.kratky protokol. Moze to byt aj inac ak su tam dalsie zdr.problemy atd.. 😉

luko- ako je to s tebou? nepamätam... Ty stimulujes alebo sa len chystas?? napis 🙂 🙂

denis19
15. feb 2010

ahoj kajka......ako máš??????

jo je to pálka,ale když spočítáš náklady na jednorázovky jen na rok, tak tuto sumu prešvihneš...tak se to v konečném výsledku oplatí....a jsou krásné 😀

mne je dnes vyložene blbe.....nevím co to je,ale bolí mne celý spodek a tlačí....asi rosteme čičo 😀

kajka39
15. feb 2010

denis-uz ti niekedy bolo tak blbo? asi by si mala dnes lezat alebo sa poradit s lekarom, davaj na seba aj malinku pozor... hmm ..mozno je to OK a bublinka sa rozhodla viac papat po vikende 😵 😵 😵
Teda ja nie som vobec v obraze s tymi plienkami ani inymi vecickami pre drobcov... Ja by som asi davala obyc.plienky, to sa mi zda aj tak najlacnejsie a sup drobca ucit co najskor na ,,serbel,, 😀 😀 😀
Mna vraj mamina vycvicila tak, ze od 9mesiaca som cikavala na povel, t.j. ze vystihla urcity cas, ked som este bola sucha, rozbalila ma, vzala na ruky akoby ma davala cikat a cakala kym som .... Vraj som si nato zvykla a plienky som spinila len obcas 😀 😀 😀

viera6
15. feb 2010

Dobre ránko

cukotka........držím palce 😉

denis........ako dopadlo vykladanie kariet?dakujem za info plienok 😵
Tak tieto bolesti som mala aj ja nedávno,neboj to Karolínka trošku rastie a ty to tam máš nejake tesne 😀 😀 😀

kajka......ty si bola teda riadna šikovnica,že od 9mes. 😅 😅

kajka39
15. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok = neg.
11. CISIELKO *** MT- HEL ** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok = neg.
12. MIRM ****** BA – ISC ** EMB.2 * OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mrazacik ** VEK:26 ** výsledok = neg.
13. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 3.2. ** ET: 8.2. ** 0 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
14. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 4.2 ** ET: 9.2. ** 9 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
15. CUKOTKA *** BA - ISC ** EMB. 1 * OPU 12.2. ** ET: 15.2. ** 0 mrazacik ** VEK 27 ** výsledok ?
==================================================================
16. GUGINENKA * BA - ISC ** EMB. ? * OPU 13.2. ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok ?
17. MAJAJA75 ** BA – GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 35 ** výsledok ?
18. LUKO ***** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK: 30 ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 22tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 22tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU 2.10. ** ET: 8.10. ** 3 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 22tt / 1

kajka39
15. feb 2010

dievcata-lucim sa s vami, musim do prace... 😝
cuki-cakala so ...a dovolila som si dopisat dnes et!!! drzim palce 😉 😉 😉

brmbolcek
15. feb 2010

pekne ranko slniecka 🙂 🙂 🙂

krivka- tak dnes zubar ? a v PD ? nebolo by lepsie sa nahlasit tu v Ziline u nejakej zubarky ?

Denis- od coho ti je spatne ?

ja som dnes vzdala zubarku, nema to vyznam , denis urobim tak ako ty a pojdem az po porode..... inak kukni toto http://hotelspirit.sk/ttpharm/index.php?ID=568

denis19
15. feb 2010

kajka...tak to asi prijdu na debat k tvé mamince 🙂 ikdyž sestrenice svou dceru také naučila od 10 mesícu na nočník...určo se to dá....

tkto zle mi nejak ješte nebylo, ale postupne to ustupuje...tak uvidíme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre