• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
luko gonal som mala aj ja a je to pohodička je to pero a je jednoduche :wink:
15. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko....tak ve čtvrtek víme kolik vás je!!!! hurá :slight_smile:
15. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis to áno :slight_smile: ale´myslím že sme traja :grinning: :grinning: :grinning:

ako sa cítiš?? aj tebe bývalo zle tak ako mne?? :angry:
15. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes som 6 deň po ET testla som a výsledok bol negatívny, ale zatiaľ to nejak neberem vážne nakoľko je to asi skoro testovať ale ja som nemohla vydržať...
15. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak traja....to zní super...až mi naskočila husí kuže...... :slight_smile:

mne je fajn, i ranní bolení bricha ustálo....mne nebývalo zle,jen jsem mívala vlčí hlad a když jsem se nenajedla..tak mi bylo zle,ale zároven mi nic nechutnalo, super kombinace :slight_smile:
15. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz som bola kuknut do chladnicky...este mam pergoveris a pregnyl :wink:

katjicko...fiiiiha...myslis, ze budu dvojky? :grinning:
15. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem prečo ,ale mám tušaka že áno :grinning:

tak denis to aj mne je tak ked som hladna mi je zle ,ale nič mi neako nechutí. jedine na čo mávam chuť je dusena zelenina a lahke jedla :wink: čo ja osm do teraz len vysmažane milovala.

tak to brucho bola tiež možno len náhodička možno si neako zle spala ako si písala
15. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kamoska sa az v 6tom mesiaci dozvedela, ze budu dve... :grinning: :grinning: :grinning: to bol šok... :grinning:
15. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajti...asi ano...ted je líp...sranda...mne také šlapala jen dusená zelenina,ani ne čerstvá a ješte jen uvarená rýže :confused:

demizon...to bylo fakt brzo...vydrž ješte aspoň4 dny :wink:
15. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne super som zvedavaá či to tam uvidia. :grinning: zle mi je za troch :grinning:
15. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajkti...klid to uvidí už ted a budou slyšet i dve srdíčka.... :slight_smile:
15. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luko ten pergoveris, to som ešte ani nepočula. Na čo to je?
Ja začínam pichať Menopur zajtra :dizzy_face: , čo bude 5DC čo sa mi zdá neskoro, ale hádam to bude dobré.
Ak to pôjde ako minule tek OPU by mal byť 1.3.
15. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula...a viem ti ja :grinning: planujem sa opytat ked pojdem na kontrolu nablizsie...ale vygooglila som ze na stimulaciu vyvoja folikulov
15. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo som ešte nepočula že by to niekto bral.
A ty čo, mrcha kedy má prísť
15. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak spolubojovníčky moje, aký je teraz postup? Kedy by sa ten môj Nemuško mal začať uhniezďovať?
15. feb 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula...vidis...ja som priekopnik :grinning: MS som uz mala mat...dnes som 31DC...ale mne bezne meskava
15. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby nemeškala kvôli niečomu inému :wink:
15. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie...to viem iste :wink: tento mesiac beham s maminou po lekaroch takze na nejake snazilkovanie ani pomyslenie nebolo :unamused:
15. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si červené vínko a teplú sprchu nech sa ti to urýchli
15. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko a skús veľa tonicu
15. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prsia uz mam citlive...takze ma len natahuje...
15. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono ked na ňu človek čaká, tak sa to akurát naťahuje.
Ja sa už vytešujem že zajtra začíname
15. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak....posledne som uz mala nadej, ze by som bohla byt tehu...36DC dosla :angry:
15. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je na porazenie. A to vtedy nemáš tendenciu si spraviť test, aby si vedela na čom si?
15. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravila som si...lebo to bolo akurat ked som mala zacat s liecbou endometriozy...prisla hned v ten den co som kupila test...cakala som az na 36DC...myslela som ze ma vazne porazi...ale co uz zabudnute :wink:
15. feb 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sandy- prva konzultacia ... mne sa zda ze asi ano , neviem presne to by som klamala... ale skus si zavolat a povedia ti presne info :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
DENIS - no budem zvedava aky typ kocika ste zvolili, mi sme sa pocas min. vikendu boli aj s nasimi pozriet do babetkovskeho obchodu, maly tam vselico, od postielky po fusakle , baldachyni... no vselico a nadherne :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: , ale tie palky cien na tie kocare no neskutocne ceny .... tak som zvedava ked das do albumiku :slight_smile:

cukotka- tak fajn, 6 bunkove a bez fragmentikou, zajtra bude mat 8 buniek a den co den sa bude znasobovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teraz sa musi uhniezdit , na vystelke maternice a poriadne zahryznut :grinning: :grinning: :grinning:a drzat sa zubami 40tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luko- to bude PREGNYL :slight_smile:,ten budes uzivat si pichat perom do bruska :slight_smile: a ano ty si na to uz aj sama prisla ze uz stimulujes len to chcelo cas , a je to tam , tak este druhu polovicu dotiahnut a budes na tom ako cukotka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...ty sumy jsou hrozné, my naštestí vše podedíme po sestrenici co má dvouletou dcerku a kočár nám chtejí koupit moji rodiče..tak hurá....ted jsem investovali do bytu a do IVF,dyť víš jak to je.....
15. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis na koľký deň sa má ten Nemo začať uhniezďovať?
15. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka :grinning: asi tak na druhý- tretí si myslím.....ty NEMO...... :slight_smile: muže se stát , že budeš mít silné krečovité bolesti v podbríšku....
15. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ok, lebo úprimne povedané, cítim sa ako keby mi mala začať ms
15. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok