Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

fomarik
16. feb 2010

Ahojte dievčatá.Na začiatok chcem všetkým úspešným tehulkám popriať veľa šťastia a úspešné dotehulkovanie a tým, ktoré sa o to snažíte,držím palce, aby váš vytúžený sen prišiel čo najskôr.
Do tejto témy prispievam 1x... včera som si dojednala termín v heliose s Mudr.Krajkovičom, tak zbieram infošky ohľadom IVF. 4.3 máme prvú konzultáciu, takže pevne verím, že všetko pojde tak ako má, a aj my sa dočkáme nášho vytúženého fazuliatka.

krivka5
16. feb 2010

fomarik...aj ja som chodila ku krajkovy 🙂 nam v heliose pomohli na prvy krat! je tam fajn pristup a myslim ze maju najlepsiu uspesnost. tak drzim palce nech ti to vyjde 🙂

fomarik
16. feb 2010

jééj, dakujem ti veľmi pekne. to sa dobre počúva. Ja som dosť skeptická, že by nám to fakt mohlo vyjsť na 1x... to by bolo príliš veľa šťastia, na to, čo sme si už preskákali. Krivka, takže úspešné tehulkovanie prajem 😅

cukotka
16. feb 2010

fromarik vitaj medzi nami 🙂 najlepšie Ti asi poradia baby čo chodia do Heliosu

brmbolcek
16. feb 2010

dievcence tak uz som tu idem si vas precitat 😉

brmbolcek
16. feb 2010

cukotka- nestresovat ale oddychovat TV a notas 😀 😀 😀

Denis- ty si uz asi u zubarky a riesi zubny kamen a romy tak tiez ci ?

Fomarik- vitaj medzi nami 🙂 tak 4.3 je tu coby dup 😉 😉 😉

Krivka- tak ako co porabas ? 🙂 🙂 🙂

cukotka
16. feb 2010

brmbolček vitaj vitaj 🙂 sa ti hovorí, že keď ti už svieti 8 tt 🙂

v555
16. feb 2010

fomarik-a prečo by ti nemalo vysť na prvy krat? 😉 nebudeš prva a ani posledna čo to vynde na prvy krat,držim Ti palce 🙂

brmbolcek
16. feb 2010

cukotka- ja som presla tym istym , neboj sa a odlezala som si cele dva tyzdne s vankusom pod nohami aby som nic nepokazila 😀 😀 😀 viem ako si na tom 😉 😉 😉 a chce to klud a rozvahu , lebo teraz uz riadi priroda 🙂 🙂 🙂

fomarik
16. feb 2010

neviem, nechcem sa tešiť dopredu, aby to tak veľmi potom nebolelo.
veľa som čítala o tom, ako to len málo ženám vyšlo na 1x....tak asi preto.Budeme sa modliť, aby sme aj my mali brmbolčiatko 😉

sanris
16. feb 2010

cukotka tak vitaj vklube 😉 ja som presne na tom istom, len sedím polihujem a čakám a rozmýšľam 🙂
krivka- a tú plet mám aj ja teraz katastrofálnu ☹ ja si myslím že to je s tých hormošov
ostatné babenky zdravím a prajem pekný den 🙂 🙂

denis19
16. feb 2010

brmbi...ješte jesm tu,ale dnes jsem nabrala odvahu na vojenskou jídelnu a uvidíme co to se mnou do večera udelá 😀

fomarik
já také chodila ke krajkovi a povedlo se mu to na poprvé 😀 😀 😀 ani dlouho to netrvalo, apríl 2009 první kozultace a oktober 2009 tehohu....tak ti držím palec a to podotýkám a bonznu to i na krivku, že jsem tu takové starší ročníky 😀 😀 😀

figurka.m
16. feb 2010

ahojte dievky 😀

cukotka, len pekne vydrzat, ja viem, ze sa to nenormalne vlecie, tak ako kazdej z nas, ale vysledok stoji za to 😉

kajti, ty fakt myslis, ze su zahryznute obe fazulky? no ja som strasne zvedava na teba 😕

cisielko, ja som laparo absolvovala 3krat, vratane vypalovania lozisk endometriozy, a da sa to v pohode vydrzat, drzim palceky, inac robili mi aj HSG, to je zistovanie priechodnosti vajcovodov a to teda bola ina bolest fuuuuj

vitam nove babulky 😀

luko
16. feb 2010

ahojte...hlasim MS...takze v piatok idem do centra 🙂 mam pisane 2.-4. DC a v piatok mi to najviac vyhovuje,
takze buduci tyzden by som mala pridat dalsie vcielky k dipherelinu...jaaaj,s a tesim 😵 meskala mrcha jedna

brmbolcek
16. feb 2010

Denissssssssss 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a je ze uz si riesis zubadla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , takze ty mas armadny obedik, no neviem neviem ci zapasuje Karolinke ??? 😀 😀 😀 😀
Deni ty starsi rocnik, si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 zabudla si dodat ze sa citis stale na 18 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
16. feb 2010

brmbolcek......no tak ti povím,už se karolínka i ohlásila,aspoň vím, že ji tam mám 😀 😀 😀 no a co je pravda je pravda......v roce kdy jsem se já narodila, vy nekteré jste ani ješte jen zdaleka netušilz, že príjdete na tento svet a možná i vaši rodiče ješte ani spolu nebyli 😀 😀 😀 😀 😀 tak konec srandičkám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luko...tak paráda,ne!!!!!hurá na double včeličky!

krivka5
16. feb 2010

sanris...asi je to fakt z hormonov.teraz ma napadlo ze ked mi zistili zvyseny prolaktin tak som mala tieto iste problemy s pletou...
brmbolcek...tak uz po prechadzke?
luko...to je super,teraz sup do druhej fazy 🙂
deni...ze starsie rocniky,ved mi sme este kocky! 🙂

luko
16. feb 2010

dik 🙂 uz by som chcela byt vo v sej faze...no ale vsak dockaj casu 😀

krivka5
16. feb 2010

luko...uz mas iba krocik od nas,to ti ujde coby dup 😉
no idem sa trsku ucit,v marci ma uz cakaju skusky 😝

krivka5
16. feb 2010

no,robila som si ten cinsky kalendar pocatia a vyslo mi dievcatko,tak neviem. vcera mi moja mamina vyvestila s retiazkou dve ,aj chlapca aj dievcatko tak to bude fakt prekvapko 😀

brmbolcek
16. feb 2010

No, no no, az tak stara si neni denis nejeduj ma , pises tak ako by sme si pisali s dochodkynou 😀 😀 😀 😀 nebud sisi , sa ti narodi krasna Karolinka a komu ? no predsa mladej mamine 😉 😉 😉

Krivka som ti odpisala v inej teme 😉 😉 😉

denis19
16. feb 2010

Krivka.......no kočky...to jsem bez debaty a s tema bríškama, budeme neodolatelné...já mám pocit, že chlopi v práci si mne ted víc všímají jako jindy 😀 😀 😀 😀 😀

sandy16
16. feb 2010

fomarik my ideme na prvú konzultaciu 3.3. i ked my ku gatovej. som rada ze je niekto na tom približne rovnako ako ja. skoro vsetky babule sú už oveľa ďalej tak sa tesim že si sa pridala. 😵

cukotka
16. feb 2010

sanris ty si tiež po ET?

sanris
16. feb 2010

cukotka- ano ja som tiež po ET 13.2. 1emb 🙂

cukotka
16. feb 2010

hmm takdržím palce, ja som bola včera

cisielko
16. feb 2010

Cuki..trpezlivosť dievča, všetko bude v poraidku 😉

Krivka..no čo ja viem tak tu to robia normálne a vraj je to dosť bolestivé 😠

Sanris, držím palce 🙂

Deniííííííííííííííííííís...no hovorí sa, že žena, ktorá je tehotná je aj krásna, tak nech čumia, ved majú načo 😀

Figurka-...3x, páni..a načo si bola potom na HSG ked si bola na laparke?

Fomarik..vitaj v našom klube..držím ti palce nech ti to výde na prvý šup 😉

minka051
16. feb 2010

Ahojte
tak v rýchlosti vás zdravím. ja som ešte v práci ale už za chvíločku končím a ide sa domkov.

cukotka
16. feb 2010

cisielko, snažím sa byť trpezlivá 🙂

minka, ahoj 🙂

brmbolcek
16. feb 2010

Minka ahoj tak 22.2 uz sa to blizi,... 😉 😉 😉 tfuj tfuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre