Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

guginenka
17. feb 2010

ahojte dievcata,
tak ja navstevnikmi oddychujem 😀 😀 . navarila som im super obed, aby sa im lubilo 😀 😀 😀

cukotka - ja by som asi nesla do roboty. este dva tyzdne to doma vydrzis. toto je ten cas kedy musime vypnut a mysliet iba na tych dole. oni to citia. som si ista. tak porozmyslaj. jeden tyzden bez teba uz vydrzia.

denis19
17. feb 2010

ahoj kajticko......jak se máte? už zítra co?????

cukotka...holky mají pravdu......týden horem dolem, vím, že to doma je nuda,ale co neudeláš por NEMA

kajticko
17. feb 2010

denis čauko .-)) no zajtra som teda zvedavá či to tam už bude vydieť 🙂 a vy sa máte ako??

denis19
17. feb 2010

to tam už bude videt...a když ne to tak slyšet určite,kolik to je dní po ET????? ale určite ano a stále Ti je blivno????

u nás pohoda, jen poslední dobou mi je po jídle tak nejak divne....tak krečovite.....nevím co to je,ale Karolínka je asi gurmán 😀 😀 😀 čekám na telefonát z košic ohledne genetického UTZ a nemohu se ho dočkat....jinak pohoda, venku ledovka...co si budu stežovat 🙂

kajticko
17. feb 2010

pekne, možno sa dotyka len neákeho orgánu čo Ti prave nesedí ,ale to bude dobre. tak daj vediet ako tesík dopadol,ale ja verím ,že dobre 😉

no je mi stále zle 😠 zajtra su prave 4 týždne presne štvrtok pred 4 týždnami som tam bola na ET

denis19
17. feb 2010

tak to už uvidí všechno 😀 😀 😀
také si myslím, že je vše ok,ale jistota a klid mi pomuže..... 😀
plánuješ být doma až do porodu už?

kajticko
17. feb 2010

ja ano budem robiť všetko pre to ,aby osm bola doma mne za to ten pracovný stres nestojí čakala som 6 rokov tak si to budem vychutnávať 🙂 zažila som niekolko potratov v nemocnici a viem ,že to za to nestoji už som to tu viac krát písala čo nám tam sestrička vravela.

tak som zvedavá čo všetko uvidí 😀 berem aj muža nech vidí prečo tak trpím 😝

brmbolcek
17. feb 2010

dobre ranko dievcatka, prepacte moje odmlcanie ale akosi ma zmohla spankova slabost tak som si schrpla az tak, ze som sa spostila 😒 dufam, ze neleze na mna nejaka choroba, ci virus..... Idem si dat sprchu , dobry obedik aby sme neboly hladny 😀 😀 😀 😀 zatim pa pa

kajticko
17. feb 2010

brmbolček ahoj ja to poznám tieež stále spím 😉

viera6
17. feb 2010

Ahojte dievčatá......

Vítam nove kočky a držím palce aby vám to vyšlo 🙂

romy...bola som na klasickom UT...len doktor Biringer mi zabudol spraviť fotečku takže musel urobiť UT na novo a na klasickom nebolo poriadne nič vidno tak dal 4D.

brbolček.....pas ti môžem odporučiť ako píše aj denis.

kajtičko.....tak zajtra konečne sa dozvieš či bijú dve či jedno srdiečko paráda...

denis.....ta pupočnikova krv je fakt iná pálka ja som o tom tiež rozmišlala,ale cena ma hneď odbila.
Ideš na geneticky UT do Košic?

sanris
17. feb 2010

ahojte dievčatká, prajem Vám krásny dník 🙂
otázočka, ked sa chodí na kontrolu po ET po 14 dnoch na kev robí sa vtedy aj sono? konkrétne v heliose?
😒

viera6
17. feb 2010

ahoj sanris....áno v heliose sa ide aj na sono 😉

majaja75
17. feb 2010

ahojte, tak sme konečne postupili o krok ďalej, mrcha prišla až po 41 dňoch a nekonečného pichania dipherelinu, dnes na sone doki nakázal pichať 3 inj. fostimonu, takže uvidíme ako to pôjde?
Chcela som sa spýtať, stačí jeden roztok na 4 inj prášky?

cisielko
17. feb 2010

Sanris...v Helíku ti urobia aj sono ale väčšinou ešte nič nieje vidno 😕

viera6
17. feb 2010

majaja....tak s týmto ti ja neporadím 😖

cisielko ahoj 🙂 ako sa dari v práci?

krivka5
17. feb 2010

ahojte dievcatka ako sa dari?
majaj...ja som riedila jednym roztokom 3 prasky. ale musis riedit zvlast diphereline a zvlast fostimon...

majaja75
17. feb 2010

a nedá sa to spolu zriediť? To si pichala 2 inj? alebozvlášť si zriedila dipherelin dala do striekačky a zvlášť fostimony (3 v jednom roztoku a to pichla)

viera6
17. feb 2010

krivka......ako je ešte stále ti býva zle?

krivka5
17. feb 2010

majaja...nie dokopy to neried,zvlast si daj do striekacky roztok a diphereline a do druhej striekacky 1roztok a 3prasky fostimonu.tak mi to kazali v CAR.
vierka...stale mi je nejak blbo od zaludka aj take tabletky si davam na nevolnost a nic nepomaha ibe ked sa najem tak to na chvilku prejde 😝 a ty kedy uz budes vediet pohlavie 🙂 mne podla toho cinskeho vyslo dievcatko...

viera6
17. feb 2010

krivka.....neskúšala si tie lízatka čo písala o nich denis 🙂 podla toho cinskeho vyšlo aj mne dievčatko .....a dala som foto v pondelok na 93%by to mala byt mala mimozemšťanka 😵 😵
čo si dnes dobrého navarila?

cisielko
17. feb 2010

Vierka..celkom fajn..a čo ty, už vyliečná?

Majaja..v žiadnom prípade nei spolu..všetko pekne zvlásť, budeš mať dve včielky, ja som tiež tak pichala..v jednej striekačke Diphereline a v druhej Menopur 😉

viera6
17. feb 2010

ciselko.....ešte to neni na100% trošku ešte boli hrdlo aj teplota ak sa to do piatku nezmení musím na výter hrdla a znovu na krv 😒 A ty si už bola v heliku na krvi po KET?

cisielko
17. feb 2010

Hej včera...ale nič zvlástne, bola negatívna alae to sme vedeli...preto som bola aj o dva dni skôr 😖

viera6
17. feb 2010

Tak to ma mrzí ciselko asi nebol ten správny čas na to ☹ ,ale on raz príde 😉

janula18
17. feb 2010

Majaja tak super že už začínať. A to budeš pichať hned od 1DC?
Ja mám druhý den Menopur, a v piatok idem na kontrolu

denis19
17. feb 2010

halooo...kde je kdo?????? já jsem už doma z práce, jen v rychlosti neco nachystám na véču a jdu sem....tak šupu šup 😕

viera6
17. feb 2010

Ahoj denis......už som sa zľakla čo je s tebou ,keď si sa neozvala už skôr uf 😉 dnes to tu nejak viazne keď si tu neni ty 😕

denis19
17. feb 2010

no katastrofa.....dnes jsem mela frmol v práci,potom jsem se objednávala na genetický UTZ a podarilo, mám to zítra v MT u dr.Grochala...tak jsem spokojená a jinak nic, máme nové sousedy, duchodce, tak jsem byla natešená jaký bude klid, jenže oni jsou asi hluší a mají TV na plné koule a dobre mne to znervoznuje!!!!

viera6
17. feb 2010

to poznám denis mame susedovcov dosti hlučných 😒 A prečo ideš na geneticky UT ty si nebola na morfolog.nejak ma to prekvapuje mna na take niečo nedavali 😲

denis19
17. feb 2010

vierka...mne na to neposlali,ale mela jsem nejasnost z amnio,ikdyž mne všichnu uklidnuji i dr v MT,ale jdu,pro jistotu....ale to nereš jsem magor!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre