Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
18. feb 2010

no a už mi zakázali i prístup na IP,ale to musíme zmenit..jduna tom pracovat...no des a hruza co ti budu povídat....co jinak porábaš, když není ten tatarák 😀 😀

denis19
18. feb 2010

bábovku...no to není špatný nápad...vierka..... 🙂
jdu konečne obedvat, hnedle jsem tu

viera6
18. feb 2010

tak dobru chut.... denis

romy01
18. feb 2010

tak mam upratane 4 policky v spajzi, zajtra budem pokracovat.

hmm denis mm urcite nepride, lebo ma v sobotu skusku a teraz ako zacal od utorka chodit do roboty tak musi dohanat vsetko za tri tyzdne, takze chodi neskoro a utahany a este sa aj do noci uci na skusky. Nastastie to bude jeho posledna az do leta.

Tak uvidim podla situacie by som ti cinkla okolo piatej, oki ?

denis19
18. feb 2010

Romy....jasan...ať se učí......a ty uvidíš...ale bylo by to fajn..... 🙂
práve jsem dotlačila lasane a sotva fučím..... 😀

krivka5
18. feb 2010

ahojte!
co je tu nove?
minka...ty sa mas chata,ale len si to este uzi.mne sa teraz nechce nikam chodit.stale mi je zle a mam celu tvar vyhadzanu a opuchnutu.a to som musela dnes skocit do roboty,lebo si tam uz nevedia rady.
denis...to musis hned fotocku dat do albumika. no ale ten hokej rano,hm ste lepsi co uz 🙂
brmbolcek...ako sa citis?take chute vseliake mas,ze tatarak 🙂 ja ti nejak nemam chut na nic,ale musim stale nieco tlacit...
figurka...a ty sa mas ako? pracujes ci PN? volako nas tu zanedbavas...
cukotka...co robi tvoja rybka?uz je urcite bombulka uhniezdena 😉

denis19
18. feb 2010

ahoj krivka...tak já jediná v práci a jsem on a ostatní se nekde potulují..... 😀

krivka5
18. feb 2010

denis...ty si ale pracovita 🙂 kedy ides vlastne na matersku?ja som bola na dve hodinky v praci a doslova kalamita.nikto ma nezastupuje,zakaznik je nastvany a ja neviem ako uzavierku dorobim z takeho chaosu. uz som pevne rozhodnuta,ze ani po materskej sa tam nevratim,radsej si budem hladat nieco pokojnejsie...

krivka5
18. feb 2010

nejak mi je ee,idem si lazkat nachvilku...

brmbolcek
18. feb 2010

no Krivka- neni ti co zavidiet, daj so od tej stresovej prace teraz co najviac pokoj, to teraz najmenej potrebujes

cukotka
18. feb 2010

krivka, netuším čo moja rybička Nemo porába, či sa už zavŕtala. Nič mi nie je, občas ma pichne ale inak som v pohode.

denis19
18. feb 2010

cukotka...tak to je také dobre a nevíš co kajticko????? lepší jako by ti bylo blbe.....

cukotka
18. feb 2010

denis, viem. Volala mi

denis19
18. feb 2010

no a???????

cukotka
18. feb 2010

ona Vám napíše, len nie je ešte doma 🙂

brmbolcek
18. feb 2010

cukotka- ale mi to uz vieme 😉 😉 😉 Kajticka caka 2 bambule 😀 😀 😀

denis19
18. feb 2010

a já to prečo neviem??????

luko
18. feb 2010

wow...tak dvojnasobna gratulace 😀

denis19
18. feb 2010

kaktiiiiiii.................paráda,ale baby mi tu utajují skutečnosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak jdeme hledat kočárek pro dvojky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brmbolcek
18. feb 2010

ale ja iba tusim, 🙂 🙂 🙂 na 100 percent to neviem,... cukotka to tak naznacila smejkom.... 😉 😉 😉 tak som sa dovtipila 😉 😉 😉

denis19
18. feb 2010

ahááááá a cukotka je partizán.......

cukotka
18. feb 2010

baby ten smejko tam bol preto, lebo mi volala. Pre nič iné

brmbolcek
18. feb 2010

cukotka je ale partizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan , horsie nez v armade 😀 😀 😀

denis19
18. feb 2010

tak nám to napiš všem do IP 😀 😀 😀 😀 to je na tajňáča 😀 😀 😀

brmbolcek
18. feb 2010

Denis- ale tebe by to bolo teraz na dve veci ved tebe sa neda v praci fungovat na IP 😀 😀 😀

denis19
18. feb 2010

ale doma by to bylo...kdo ví ,kdy se kajticko pripne 😝

brmbolcek
18. feb 2010

Denis- no co s tym urobime ???? Cukotka asi dostala zakaz nam prezradit tajnosti..... 😉 😉 😉

figurka.m
18. feb 2010

ahojky 😀

krivka, no nezavidim ti teda, uz aby ti bolo lepsie 😉ja som nezamestnana, takze som domka, a ozaj teraz som volala do heliku a zajtra idem na sono, no som zvedava ci tam niesu dve figurky malicke, lebo mi nejako mooooc brucho vyskocilo, podozrivee 😕

cukotka, teda, ja tu od rana smirujem, chcem uz vediet kolkooooo, kajticko kde si?

denis19
18. feb 2010

figurka....tak io ty máš nespočítané detičky...no toto 😀 😀 a ta cukotka nám dává zabrat,co? 😅

cukotka
18. feb 2010

no čo dievčatá, čo dobré ste dnes svojím detičkám poslali do bruška na jedenie? hmmm?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre