• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
no a už mi zakázali i prístup na IP,ale to musíme zmenit..jduna tom pracovat...no des a hruza co ti budu povídat....co jinak porábaš, když není ten tatarák :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bábovku...no to není špatný nápad...vierka..... :slight_smile:
jdu konečne obedvat, hnedle jsem tu
18. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru chut.... denis
18. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mam upratane 4 policky v spajzi, zajtra budem pokracovat.

hmm denis mm urcite nepride, lebo ma v sobotu skusku a teraz ako zacal od utorka chodit do roboty tak musi dohanat vsetko za tri tyzdne, takze chodi neskoro a utahany a este sa aj do noci uci na skusky. Nastastie to bude jeho posledna az do leta.

Tak uvidim podla situacie by som ti cinkla okolo piatej, oki ?
18. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy....jasan...ať se učí......a ty uvidíš...ale bylo by to fajn..... :slight_smile:
práve jsem dotlačila lasane a sotva fučím..... :grinning:
18. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
co je tu nove?
minka...ty sa mas chata,ale len si to este uzi.mne sa teraz nechce nikam chodit.stale mi je zle a mam celu tvar vyhadzanu a opuchnutu.a to som musela dnes skocit do roboty,lebo si tam uz nevedia rady.
denis...to musis hned fotocku dat do albumika. no ale ten hokej rano,hm ste lepsi co uz :slight_smile:
brmbolcek...ako sa citis?take chute vseliake mas,ze tatarak :slight_smile: ja ti nejak nemam chut na nic,ale musim stale nieco tlacit...
figurka...a ty sa mas ako? pracujes ci PN? volako nas tu zanedbavas...
cukotka...co robi tvoja rybka?uz je urcite bombulka uhniezdena :wink:
18. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krivka...tak já jediná v práci a jsem on a ostatní se nekde potulují..... :grinning:
18. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...ty si ale pracovita :slight_smile: kedy ides vlastne na matersku?ja som bola na dve hodinky v praci a doslova kalamita.nikto ma nezastupuje,zakaznik je nastvany a ja neviem ako uzavierku dorobim z takeho chaosu. uz som pevne rozhodnuta,ze ani po materskej sa tam nevratim,radsej si budem hladat nieco pokojnejsie...
18. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak mi je ee,idem si lazkat nachvilku...
18. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Krivka- neni ti co zavidiet, daj so od tej stresovej prace teraz co najviac pokoj, to teraz najmenej potrebujes
18. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka, netuším čo moja rybička Nemo porába, či sa už zavŕtala. Nič mi nie je, občas ma pichne ale inak som v pohode.
18. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka...tak to je také dobre a nevíš co kajticko????? lepší jako by ti bylo blbe.....
18. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, viem. Volala mi
18. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a???????
18. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona Vám napíše, len nie je ešte doma :slight_smile:
18. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka- ale mi to uz vieme :wink: :wink: :wink: Kajticka caka 2 bambule :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a já to prečo neviem??????
wow...tak dvojnasobna gratulace :grinning:
kaktiiiiiii.................paráda,ale baby mi tu utajují skutečnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jdeme hledat kočárek pro dvojky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja iba tusim, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: na 100 percent to neviem,... cukotka to tak naznacila smejkom.... :wink: :wink: :wink: tak som sa dovtipila :wink: :wink: :wink:
18. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááá a cukotka je partizán.......
18. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ten smejko tam bol preto, lebo mi volala. Pre nič iné
18. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka je ale partizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan , horsie nez v armade :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nám to napiš všem do IP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je na tajňáča :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- ale tebe by to bolo teraz na dve veci ved tebe sa neda v praci fungovat na IP :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale doma by to bylo...kdo ví ,kdy se kajticko pripne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- no co s tym urobime ???? Cukotka asi dostala zakaz nam prezradit tajnosti..... :wink: :wink: :wink:
18. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :grinning:

krivka, no nezavidim ti teda, uz aby ti bolo lepsie :wink:ja som nezamestnana, takze som domka, a ozaj teraz som volala do heliku a zajtra idem na sono, no som zvedava ci tam niesu dve figurky malicke, lebo mi nejako mooooc brucho vyskocilo, podozrivee :confused:

cukotka, teda, ja tu od rana smirujem, chcem uz vediet kolkooooo, kajticko kde si?
18. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka....tak io ty máš nespočítané detičky...no toto :grinning: :grinning: a ta cukotka nám dává zabrat,co? :sweat_smile:
18. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo dievčatá, čo dobré ste dnes svojím detičkám poslali do bruška na jedenie? hmmm?
18. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok