Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

harmanceky
22. feb 2010

aha, no jasne, mohlo ma to napadnut🙂 dakujem.
Ale tá sa nerobí vždy pri IVF, či?

cukotka
22. feb 2010

ahojte babulky 🙂 tako ako pokračujete? čo stimulky, vaši drobci a podobne 🙂

denis19
22. feb 2010

no a ty ako???

cukotka
22. feb 2010

no denis čo už ja 🙂 test nič, ešte je asi skoro. Včera v noci ma strašne pichalo v bruchu som sa na to zobudila, a aj teraz predchvíľou. Tak ja už neviem.

denis19
22. feb 2010

harmanceky...nedelá se vždy,ale jsou centra co ji preferuji...myslím, že pokud ro situace dovolí je to lepší 🙂

viera6
22. feb 2010

ahojte.......prajem penky večer

gubik ...........gratulujem 😉

cukotka.......to pichanie som mala aj ja a hlavne v noci a večer vyzerá to na dobrej ceste 😉

denis.....tak si sa rozhodla dovolenkovať 🙂 😉

luko
22. feb 2010

cuki...to musia byť tehu priznaky...verime verime 🙂

cukotka
22. feb 2010

dievčatká ďakujem, a ja zase verím Vám, že viete, že Nemo je tam 😉

denis19
23. feb 2010

Dobré ránko....... 🙂

cukotka...to musí být tehuhu príznaky...určo.....a kolikátý to byl včera den po ET...nejsem schopna si to zapamatovat....hruza se mnou......

vierka...ahoj...ano budu dovolenkovat...dyť co s tou dovolenou no ne???? 🙂

všechny moc zdravím a jdu mrknout brmbolčekuv album...jestli neco s manžou pridali 🙂

denis19
23. feb 2010

no holky co vám povím......nepridali tam ti dva šťastlivci nic!!!!! tak budu čekat dnes..... 😕

viera6
23. feb 2010

dodré ránko......

denis ahoj......ja by som asi tiež mala vybat nejakú tu dovolenku nejak mi to narástlo na 40dni a 10dni nahradneho volna vyplatia do konca marca 🙂 aspoň nejaký groš na vyše 🙂

brbolček....teda nejak zaspal s tým fotom 😉

viera6
23. feb 2010

denis....ako sa dnes mate? Teda ten naš drobec už stvára od pol noci nejak sa jej nechce spavat či čo 😨 😵

kati73
23. feb 2010

Ahojte, som tu 1x..ale co to uz mam za sebou. Vidim , ze je tu mix...pokrocile tehulky, novotehulky..ako aj cakatelky..uspesnym gratulujem , cakatelkam drzim palce.Ja patrim medzi neuspesne uz 2.ICSI.Vlani sme mali 1x neuspesne, tentokrat sme si to chceli poistit s PiGD - z 8 embryi, boli 2 - dievcatka vhodne- vlozene, prvy krvny test vysiel pozitivny..100hcg, zacala som krvacat a nakoniec hcg uplne kleslo:((...neviem najst nikde odpoved, co sa mohlo stat..a asi ju ani nikde nedostanem...

denis19
23. feb 2010

vierka........no dnes se snažíme s karolínko to tu do trí vydržet, potom jdu do DM neco nakoupit kamarádce z ČR oč mne poprosila, neboť tam tento sortiment nemají....a potom uvidív...v nedeli jsem videla v shoppingu jedno super tričko a tak mne mátá,ale vím, že mne čekají i jiné výdaje jako nejaké tričko, tak si o tom tak dumám...plenočky mi stále ješte nedorazily,ale nevadí,ikdyž prijdou na další výplatu, nic se nestane 😀 😀

a to myslíš, jako že prerušíš PN a vezmeš dovču????

denis19
23. feb 2010

ahoj Kati...neveš hlavu v našem spolku se ti určo podarí otehotnet......plánujete jít v tomto boji dál????

cukotka
23. feb 2010

ahojte dievčatá 🙂

denis, dúfam, že máš pravdu, ale dnes ma pobolieva brucho, žeby ms? alebo Nemo? neviem

kati73, vitaj medzi nami. S tými Tvojimi IVF mi je to ľúto, chcete skúsiť aj tretí pokus?

denis19
23. feb 2010

Ahoj Cukotka......to musí být NEMO....jinak nevím!!!!!!! kdy máš oficiálne tu krev?????

cukotka
23. feb 2010

denis, na krv idem až v pondelok. Zajtra skúsim test a uvidím. Dnes som bola u lekárky ukončiť PN, a samozrejme, zase zlé výsledky z moču a ako bonus k tomu mám zvýšený cukor 😒
Ty sa ako cítiš? Čo Karolínka?

denis19
23. feb 2010

Cuki...ale ted jsem mrkla do tabulky.....dyť Ty jsi mela včera jen sedmý den po ET!!!!!! Tak co vyšiluješ a to máš jen jednoho NEMA v domečku.....tak klídek 🙂

denis19
23. feb 2010

Cukotka...co si to furt s tím telem vymýšlíš....z čeho máš zvýšený cukr panečku 😕 😕
Jo a ten test až zítra neboť HCG roste ob den....... 😕 a máš ten nejcitlivejší testík????

Karolínka zjevne roste, neboť i bríško roste...anebo jen tukove tloustnu????? 😀 😀 😀 😀

kati73
23. feb 2010

Dakujem, pred druhym pokusom sme si povedali, ze to je posledny. Nemala som ani mrazacikov.Ale v nemocnici som mala cas na premyslanie...a povedala som si,ze by sme to este mohli skusit,,ale ked tak, tak cim skor.Objednala som sa do centra /gyn-fiv/v aprili na konzultaciu..a popytam sa ake este vysetrenia by sa mohli urobit ,aby sa mohlo co to vylucit . Teraz som brala prednison--pre istotu. partner ma zly spermiogram, ja som zevraj ok...z prveho manzelstva mam uz dve baby/ 16,13 /. Znama z centra brala este nejake lieky na zrazanlivost krvi..otehotnela na siety pokus / spolu s mrazacikmi /

cukotka
23. feb 2010

denis ja TI neviem čo mám s tým telom, asi mi ho zblbli tie hormóny 🙂 Baby sa sťažujú, že priberajú z hormónov, že sa im po utrogestane chce spať a že sa im zhoršila pleť. Ja nič z toho, dokonca sa mi pleť dosť zlepšila 🙂 Takže v tomto si nesťažujem 🙂 A cukor môžem mať zvýšený aj z hormónov (povedala lekárka) 🙂
Test mám naplánovaný na zajtra ráno 🙂 vraj preukáže tehotnosť už na tretí deň po oplodnení 😀

Aké tuky Denis? To je Karolínka 🙂

cukotka
23. feb 2010

kati, uff tak to je sila. No ja mám za sebou len prvý pokus, a výsledok ešte neviem, takže čo sa týka nejakých vyšetrení Ti moc neporadím. Ale viem, že veľa báb chodí na nejaké špeciálne genetické a imunologické vyšetrenia do Prahy. Je tu o tom aj téma. A zmeniť centrum si nerozmýšľala?

denis19
23. feb 2010

Kati......no šest pokusú si neumím predstavi!!!! ale ješte ten tretí bych brala jako poslední...aspoň si to tak myslím, težko ríci, když se člvovek dostane do té situace...maš jedno velké štestí, že deti už máš...ikdyž chápu, že v novém vztahu človek chce i díte.....o lécích na sráženlivost krve nic nevím,ale z optání určo nic nedáš 😀 😀 a kolik máš let????

Cukotka.....myslíš??? No já nevím, mne to spíše príjde jako tukový váček..teda vak 😀 😀 😀 Jé já jsem zvedvá na zítrek!!!! Už tam musíš neco malinko uvidet,aspoň ducha, já Ti tam nejakého pošlu 😀

cukotka
23. feb 2010

denis to by si bola prevelica milá, keby si mi nejakého poslala 🙂 Nemovi posielam len samé dobrotky dole, a len jednu kávičku denne 🙂 Dnes už dostal aj Femibion a aj Utrogestan 🙂

kati73
23. feb 2010

centrum menit nebudem, nemyslim si, ze neuspech je v centre. Skor si myslim, ze tam uz poznaju lepsie nase problemy a reakciu mojho organizmu na stimulaciu. O vysetreniach v Prahe som nieco citala..ale tiez im tam nasadzovali prednison..genetiku mame za sebou, ta je ok. Ale citala som aj to..a bolo nam to aj povedane, ze vyber vhodnych embryi po PiGD este nezarucuje uspech a nemusia sa prijat. mna len znepokojuje, ze tehot.testy mi vysli pozit,aj krv..100 hcg..je asi celkom pekne cislo na 10 den od ET..nie?Zacali sme sa prilis skoro tesit...tych 6 pokusov bolo asi tak, ze 3x IVF a medzi tym vlozene mrazaciky..poslednykrat si dali PiGD, vhodne 2..ujalo sa 1 a je z toho krasny zdravy chlapcek.

tento rok budem mat 37, partner este deti nema

kati73
23. feb 2010

cukotka, na co sa berie femiboin?..velmi ti drzim palce

cukotka
23. feb 2010

kati, takže po IVF máte chlapčka? Dobre som to pochopila?

cukotka
23. feb 2010

kati ďakujem, Femibion je kyselina listová, doporučila mi to moja lekárka z centra, aby som to užívala.

denis19
23. feb 2010

Kati..také tomu neorzumím, máš už po IVF klučinu???? já nejak myslela, že máš dve holky 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre