Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
23. feb 2010

je kočky dakujem.asi sa aj teším,že budu dve možno to bude prvý a posledný krát 😒 leoni vitaj to sa bude už len zväčšovať ta hladina 😉

kajticko
23. feb 2010

ja osm mala 1400 Hcg ,ale že tam sú dve 😉 Tebe to bude pekne stúpať teraz

kati73
23. feb 2010

katjicko, tak ty mas dve budlinky? gratulujem 🙂

leoni, aj tebe gratulujem, baby setrite sa.

baby, vam to tu krasne vyslo na 1x, mozem sa spytat, v com bol vas problem, preco ste museli ist na IVF ?

denis19
23. feb 2010

leoni já myslela, že ty si ta co mela včera 100, tak ne,ale nevadí...jsi teda tuhuhu a to je super, to byl cíl ne,??? 😝

no kajticko...máš dve muchy jednou ranou a možná se ti to tak zalíbí, že do dovou let další IVF 😀 😀 a hnedle opet dve a rod je zajišten...... 🙂 já mám známou a ta má dvakrát dvojčata a to do roka a má co delat....vypadá jako kdyby mela čtyrčátka..... 🙂

leoni1503
23. feb 2010

Dakujem 🙂 sa tesim, jasne ze to bol ciel 😎 kati73, u nas je problem v manzelovom spermiograme.

cisielko
23. feb 2010

Kati73..dakujem za vystvetlenie..to som nevedla, že aj niečo také robia..to kde chodíš, do akého centra? no nám prvé nevyšlo...mužo má zlý spr, to bol problém..ale teraz to už vyzerá, že problém mám ja ja 😝

Gubik..tak dík, už viem prečo išla Demizon do car..tak držím palce...a ty sa len peken šetri, nezabúdaj že už ste dvaja 😀 😀 😀 termín ešte nemám a asi ani tak skoro nebude..uvidím či pôjdem ešte makať do druhej práce alebo nie 😉

Kajti..zdravím ťa 🙂

Leoni..tak držíme palce 😉

kajticko
23. feb 2010

kati73 ano mne to vyšlo na prvý krát u nás bol problem nepriechodne vajcovody 😉

cisielko ahoj 🙂 ako pokračuješ?,

krivka5
23. feb 2010

ahojte dievcatka 🙂
pozitivnym snazilkam gratulujem 😉
kati...nam to vyslo tiez na 1IVF a chyba je vo mne,mam nepriechodne vajcovody a muz ma vraj zlu morfologiu tak sme mali aj ICSI. mali sme predlzenu kultivaciu a zaviedli nam dve embryjka a jedno sa uchytilo.na 15 den som mala 2900 hcg co je myslim dost...
leoni..hcg ti bude stupat kazde dva dni niekolkonasobne.myslim ze zalezi na tom kedy sa embryjko uchyti.mne sa asi uchytilo rychlo ked som mala take hcg.hlavne ze si pozitivna a chrustik je zahryznuty 😉

krivka5
23. feb 2010

ozaj baby ak ste niektora zo ziliny,neviete prosim vas o nejakej schopnej kucharke co hlada robotu?

brmbolcek
23. feb 2010

ahoj krivka- ako mas ?

leoni - i u nas to vyslo na 1 sup IVF, u nas bol pb v manzelovych spermiach, zla morfologia..... a teraz sme radi ze sme to podstupili ja som mala na 15den hcg 1760 🙂 🙂 🙂

leoni1503
23. feb 2010

sakris, to mam akoze nizke? ☹

krivka5
23. feb 2010

brmbolcek...kuk 😉 no stale mi volaju z prace,zase vypadla kucharka.ja neviem ta moja PN je zbytocna ked musim stale pracu riesit,aj muz sa uz hneva a chcel volat mojeje sefke a vycistit jej zaludok. ona je fajn ,ale nevie co ma s tou mojou prevadzkou robit...tiez je ti furt zle a nic ti nechuti a aj tak musis jest? no aspon viem z coho mi je zle ee
😀 moj chrustik v brusku ma moze trapit kolko chce,on jediny ma povolenie 🙂

brmbolcek
23. feb 2010

tak mne je zle iba vtedy ked sa nenajem , a ja jem teda ze pozehnane 😀 😀 😀

ty sa nedaj ovplyvnit pracou a zapamataj si, ze kazdy je nahraditelny na tomto svete, tak nech si sefova zhana cloveka vedela uz o tebe davno tak sa mala poistit, asi si myslela ze ty sa zlutujes a budes pracovat v nevolnostiach..... ty mas tiez pravo teraz na oddych a vyssie moci sa musia postarat o pripadne zmeny 🙂 🙂 🙂

ja sa lucim idem vyuzit vychadzku pa pa 🙂 🙂 🙂

... a posluchajte sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

apple7
23. feb 2010

Ahojte, tekze iui mi opat nevyslo a ideme hned na ivf,
dnes som trochu stresovala v centre, bala som sa , ze mi prepadne schvalena ziadost,
ale lekar ma uistil ze vsetko stihame 🙂 buduci tyzden ideme na nastavenie do cyklu sa tesim🙂

krivka5
23. feb 2010

brmbolcek...si zlata a mas pravdu,aj ten moj muz ma pravdu. v piatok jej z roboty zavolam ze uz v marci nejdem nic riesit a nech mi daju chvilu pokoj,ja mam teraz ine priority 😉
apple...tak to je dobra sprava, IVF ti vyjde,budem drzat palce 😉

apple7
23. feb 2010

Dakujem🙂 ty si v ktorom tt, vysla ti prva ivf?

dana10
23. feb 2010

Ahojte dievčatá no ale sa to tu rozrastá 😉 🙂
Denis generál 😲 😲 😲 ako ti je ?? a tvoji podriadení????
Minka tu sme už asi všetky boli nachladnuté, potom hrdlo a nakonie c ešte aj herpes no keď sa darí tak poriadne 😕 😕
cisielko :Ja už tiež beriem tab. pred KET-kom 4.3 idem na sono a tak 9-10.3 vklad mrazáčika ak bude v poriadku
PiGD-tú genetiku robí aj ISCARE ale Helios v Martine nie iba v Brne.Ja som tiež nad tým rozmýšľala a aj som sa pýtala dr. a povedal že my sme nie ten prípad tak to neriešim.A myslím že aj ono sa to platí a dosť,záleží aj na počte tých embryjok.Ten úspech nie je vždy zaručený ☹
Minka ty ideš tiež pre mrazáčika sa mi vydí? 😉

krivka5
23. feb 2010

apple...ja som v 7tt a vyslo nam 1ivf co je parada.kam chodis do centra? ja som chodila do helijka...

apple7
23. feb 2010

krivka..to je super, tesim sa s tebou🙂 ja chodim do ba gynfiv kolko si si dala buliniek jednu alebo 2?

luko
23. feb 2010

mna z toho GF porazi...rano sa pytam doktora, co mi robil UZV ako mam pichat pergoveris...on ze do svalu a ked poobede volam pre dalsi postup liecbe pre istotu sa opytam a tam mi povedia, ze podkozne...ako si vyber potom... 😀

apple7
23. feb 2010

krivka...mala si aj tehu priznaky?

romy01
23. feb 2010

ahojkte kocky

tak o desiatej sa ku nas vrutili nasi a odviedli ma pekne k nim, tam ma mama nakrmila spenatom a ked som prisla domov tak som zalahla do postele ako poleno. Teraz som dostala cukrovy abstak, tak som si urobila palacinky s tvarohom, no co budem hovorit - zajtra budem mat dalsie kilo navyse.

Pre stimulantky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

luko
23. feb 2010

romy...chytááááááááááááááááám 😀

tuzimpobabatku
23. feb 2010

ahojte kočky, ja chodím do gyn fivu, idem na druhé sedenie. Mám nepriechodné oba vajcovody, tak mi iné nezostáva, iba umelé oplodnenie. Napíšte mi prosím, ako to všetko prebieha, tie vyšetrenia a tak. Beriete aj nejaké vitamíny?

luko
23. feb 2010

no predpokladam ze ti urobia hormonalny profil a nejake zakladne vysetrenia zo sterov, muzovi spermiogram, potom ti stanovia protokol dlhy alebo kratky a zacnes pichat injekcie a pocas stimulacie sa chodi na krv a ultrazvuk...ja som ine vysetrenia nemala, laparku som nepotrebovala, bola som v juni na op. a tam zistovali aj priechodnost, ja mam nepriechodny lavy

tuzimpobabatku
23. feb 2010

vyšetrenia zo sterov mám za sebou, aj spermiogram. Partnerovi zistili trocha spomalené spermie, ale užíva profertil tak by sa mu to malo napraviť. Aspon dúfame. Teraz tam idem 1. marca. Je to rýchly proces, alebo sa musí na umelé opl. dlho čakať?

tuzimpobabatku
23. feb 2010

luko:...ty si už absolvolala umelé opl?

luko
23. feb 2010

moj nie je spchopny ani ten profertil poriadne brat...hlavne ze ja do seba musim pichat hormony...ako obesim ho 😠 😠 😠 on mal tiez pomalsie...sa vyjadrilize taky priemerny...vraj dnes uz kazdy druhy muz ta taky Spg...no sa necudujem u neho..stres, fajcenie, nadvaha a sme doma

nie..moje prve IVF a dufam, aj posledne... 😉

uz mas schvalenu ziadost?

sanris
23. feb 2010

ahojte kočky 🙂
tak ja som dnes 10 den po ET robila som si test teraz poobede a nebolo na nom nič 😒
no ako som si Vás tu čítala tak som išla mrknút do koša a čo som našla? 😀 ducha, no ešte sa neteším lebo to bolo 10min a to je dost ale testnem to ešte vo štvrtok mrchu som mala mat včera ale zatial neprišla a dúfam, že ani nepríde, aj mi prešli tie bolesti ako na mrchu iba ma sem tam pobolieva a mám také pachute no uvidíme 😉

pozdravujem všetky 🙂

luko
23. feb 2010

drzim palce aby bola nabuduce testovanie hned a riadne silna 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre