Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

luko
23. feb 2010

kočky pekný zvyšok dňa prajem...idem trocha relax chodiť..potom si šlahnem dávku...no keďže si dnes opäť zaslúžim...tak rovno dve 😀 a večer angličtina 😉

luko
23. feb 2010

tuzim: ak ešte nejaké info o GF tak kuk do temy Pipiny z gyn fivu.. 😉

tuzimpobabatku
23. feb 2010

keď žena zostane tehotná po umelom opl. tak lekár ju hned vypíše na rizikové? Pýtam sa to kôli tomu, lebo si momentálne hladám prácu a neviem, či to má vôbec zmysel

luko
23. feb 2010

denis: nieee, kedy by to stihol...niekedy ani jesť nestíha..ale na cigaretku je času vždy dosť...ale do by prežil..ja ho bežne volám tučko 😉
pa pa zatiaľ 🙂

tuzimpobabatku
23. feb 2010

luko: ahoj a díky za info, papa

denis19
23. feb 2010

ahoj luko

tuzimpobabatku
ne každé IVF tehuhu musí být rizikové,takže to není automatika,ale vetšinou do 12tt nechávají skoro všichni gyndari holky doma a není problém zustat doma celé tehuhu...nikdo z nás s tím nemel problém a ani nemá.

tuzimpobabatku
23. feb 2010

denis19: vieš ide hlavne o to, že či má zmysel si vôbec teraz hladať prácu. I keď som z toho na nervy takto doma, strašne by som chcela prácu, ale ktorý zamestnávatel mi bude tolerovať návštevy centra?

tuzimpobabatku
23. feb 2010

denis19: luko mi napísala, že keď chcem viac vedieť o gyn five, že sa mám kuknúť na forum pipiny z gyn fivu. Kde to je? Nevieš náhodou?

viera6
23. feb 2010

denis......to ja tak pomalinky polehoučku 😵 u nas bolo dnes pekne.Bioparox......vraj ano aj v letáku to bolo písane,že teh.môžu,ale malo komu to zabere ako aj mne.Dokonca som čítala,že ho teh.použivaju aj koli upchatemu nosu čo je bežne v tehot.
Včera som mala poradnu a dok.bol neuveriteľne milý z dôvodu,že som bola na tej genetike a to robí jeho bývali spolužiak on bol vraj predtým robil v heliku a potom v košiciach.No tak mileho som ho ešte nevidela mam o dva tyžne ist na krv a predpísal mi prášok glucosum.

kajka39
23. feb 2010

ahojte babulky a tehulky!!! jééjjj, ale vas tu dnes pribudlo. 😉
Vitam vsetky nove tuzimpobabatku, apple7 , eoni1503 ... aj tie co som nemenovala.
cisielko - kde si sa tulala?? 🙂

sanris - ty si isto tehula!!!! tesim sa, uz to aj vpisem do tabulky. Ziadny duch by sa ti tam neobjavil, ak by to nebolo tehuúúúúúú. 🙂 🙂 🙂 A testuj radsej rano, vtedy je moc viac koncentrovany HCG.

romy- ty vyvaras same speciaslitky, aj minule som citala... Az mam des, akoze zo seba, a mojej kuchyne 😀 😀 😀

krivka-nechod do prace a neriskuj to. Tvoja sefova ti urcite nezaplati dalsie IVF ak by sa ti nieco stalo!!! SETRI SA !!! 🙂 Moja teta je tiez kucharka a vedela by robit aj 24hod. denne, lebo je taky velky problem najst dobreho kuchara. Ona je na dochodku, ale robotu ma vzdy, vzdy maka, dokonca ju vozia do prace, len aby neodisla a dokonca aj plat si moze povedat aky chce..... 😉

brmbolcek- ty si na PN? Asi ano ked mas vychadzky. Ostavas cele tehu domka?? 😉 Pridaj fotecky nech nas potesis. 😉

leoni1503
23. feb 2010

viera6 dik 🙂
denis, mne dali tiez dve 😒 co som si citala na nete, tak to cislo je ok, to len vy tu ste take rekordmanky 😀 ale sestricka povedala ze pozitivne, tak verim ze pozitivne 🙂

denis19
23. feb 2010

leoni..to je njeduležitejší....

vierka...tak to máš mladého pana obvodního gyndare,co???? 🙂 a jako grochál delal v heliku???
ahoj kajka bojovncie 🙂 co nového por tatramy?

kajka39
23. feb 2010

vierka- ty si nejaka chorlava.. akosi ti nic nezabera alebo to je stale nedoliecene?? Skore uzdravenie prajem!! 😵

denis- aka je adresa toho noveho centra kde si bola na UTZ? Maju svoju stranku? Ako inac mas, este si stale bez manzela?? 🙂

sanris
23. feb 2010

kajka ani nevieš ako si ma potešila 🙂 myslíš že to neni ešte priskoro nepočkáme na krv 🙂 myslím tabuľku

viera6
23. feb 2010

kajka ahoj....

denis....ano,ale ako som písala na začiatku chcela som od neho odisť.Grochal robil v heliku áno 😵 tebe ešte nedávali ten prášok?,je to na meranie cukru v teh.

kajka39
23. feb 2010

sanris - ako chces, ale ja som ta tam uz aj tak napisala. 😉 Verim, ze si tehuúúúúúú a testik ude lern a len tmavsi !!

viera6
23. feb 2010

kajka....dakujem.Tak to maš pravdu nejak ma to stále drží ako som ostala teh.a teraz čoraz viac, nemôžem sa nejak choroby zbaviť 😠

sanris
23. feb 2010

ok kajka ty si šikulka 🙂 budem informovat 😀

denis19
23. feb 2010

vierka...ne to mi ješte nedelali, to mne čeká ted 11/03 na poradne

kajka myslíš to genetické sono??? http://www.femicare.ofirme.sk/?run=content&id=2...

kajka39
23. feb 2010

denis- ano presne to co si mi poslala som myslela, dik 🙂

denis19
23. feb 2010

a nač ti to poklade je????? že jsem tak zvedava 😲

kajka39
23. feb 2010

denis- ja sa na take sono nechystam isto 😝
Len tak, chcela som vediet co v tom novom centre ponukaju, aby som bola v obraze a tak... 😉

denis19
23. feb 2010

ahááá, tak to jo...... 🙂 no delají jen to gen. sono,ale za to dobre 🙂

kajka39
23. feb 2010

denis- mozno by som na to gyn. sono isla. Myslim, ze po poslednom IVF sa mi vytvorili myomi a tiez by som rada vedela ci je vsetko ok. Mozno, ked pojdem do Helika na konzultsaciu, tak to spojim aj s tym a objednam sqa naraz. 😉

denis19
23. feb 2010

no to není špatný nápad...takže jdete dál???? 🙂

kajka39
23. feb 2010

denis - nie, dalsi pokus zatial neplanujeme,iniciativa z mojej strany to uz urcite nebude. Mozno ak by bol mm iniciativny tak casom ano. Mame este 2-3mesiace na premyslenie, cas ukaze... 😉

brmbolcek
23. feb 2010

cukotka, ked si mala ET 15.2, ta sa rata od dalsieho dna cize 16.2 je prvy den 🙂

krivka- robis mi samu radost, pekne si to zariadila 🙂 🙂 🙂 si number one 😀 😀 😀

leoni- no super mail a to pozitivny , gratulujem 🙂 🙂 🙂

romy- mnam spenat, spravny to rodicia 🙂 🙂 🙂

Danka- servus moja, mas sa ? verim, ze fajn 😉 😉 😉

Luko- nevesaj ho 😀 😀 😀 este ho budes potrebovat, chce to trpezlivost moja, 🙂 🙂 🙂 moj mm ich tiez papal nazvali sme ich ze su to take velke TIC- TAC 😀 😀 😀 obdivovala som ho lebo ja aj ten najmensi liek musim rozhryznut , ziaden liek neviem prehltnut ...

sanris- vidim, ze vsetko je na dobrej ceste a co chvila sa k nam prida dalsia tehula 😉 😉 😉

cukotka
23. feb 2010

brmbolček, dikes za info, zajtra chcem spraviť ďalší test, tak uvidíme

brmbolcek
23. feb 2010

DENIS- O P R A V A, mne zaviedli iba jednooooooooooooooooooooooooooooooooooooo a to sa nam uspesne chnaplo 🙂 🙂 🙂

denis19
23. feb 2010

brmbi...tak to teda promiň....... 🙂 je to proste bojovní jako cukotky NEMO 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre