• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
ahojte, dlho som tu nebola po neuspesnom ivf. Gratulujem vsetkym //, a tehulkam prajem veeeela zdravicka :slight_smile:
Chcem sa spytat, ci niektora nejdete na KET?
23. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka- asi by to mala velmi daleko do Ziliny, ale s jej varenim by isto nemal nikto problem, vari väcsinou uz len klasiku, ale zato mnam,mnam.....
cuki - budeme cakat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm - danka ide na KET aj minka .Kolko ti ostalo snehuliacikov??
23. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránečko....hlásím príchod do práce a čekám na hlášení od cukotky a Nema :slight_smile:
24. feb 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
ostalo mi 4 mrazaciky. Tak uvidime co z toho bude
24. feb 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm..tak to je super....a hurá na KET!!!!!! kdy ho plánuješ,jako KET????
24. feb 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buduci cyklus, teda marec to isti. Ale mam take zmiesane pocity po neuspesnom ivf. Ale treba verit, ze tento raz sa to podari:slight_smile:
24. feb 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
ta co dievcata, pozerate hokej? Ja som po 3:3 stratila nervy a radsej som to vypla

Cukotka, Sanris- ako testovanie? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mirm- neboj, ono sa to spravne embryjko uchyti
24. feb 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirm...verím Ti To,že je to deprimující,ale znám pár koček z koníka, co jim to na KETku vyšlo, tak držím palec....

gubik ani nemluv o hokeji , já dorazila v sedm do práce a bylo to 3:0 a najednou mi kámoška píše, že ´3:3...no nejsou to magori!
24. feb 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym prajem, uz som zvedava na cuki,sanris testujete????
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kajka...tak to já také, stále se pripínám na net a stále nic....nemuhu být v práci online na nete :grinning: :grinning: to by armáda zkrachovala :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- ved prave, aja som si myslela ze net nosis so sebou vo vrecku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...oni asi este spinkaju.... :unamused:
24. feb 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- Ty si vojak? :slight_smile:
Ja som tiez chcela byt, bola som v Ziline aj na nabore, ale v tom case mi vysla aj LPS, tak som sa na to nakoniec vykaslala. Nakoniec sa ukazalo, ze som aj sparvila dobre, moja praca ma bavi
24. feb 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gubik..tak to jsi udelala dobre, já jsem z vojenské rodiny a naši mne na vojnu nepustili a vedeli co delali, tad pracuji v armáde,ale jako civilní zamestnanec...díky bohu :slight_smile:

Nemo vstávat a čúrat!!!!!!
24. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá
24. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vyhrali sme hokej 4:3 ....aspon nieco.. :grinning: :grinning: :grinning:
kajka ako hovoríš, aspoň niečo
...takže celú noc som nemohla spať, test som si robila ráno o pol štvrtej, a je s jednou čiarkou, takže asi tak...
24. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki- isto? ani maly tienik tam nie je?? :pensive:
24. feb 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka, nič
24. feb 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Konečne mi je dnes už lepšie tak do konca týždňa to už budem ok

Kajka ahoj ako sa máš?
24. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki- myslela som, ze Nemo sa isto zavrtal a dnes tam budu //..... vyzeralo to velmi nadejne. Este o 2-3dni skus znova testnut, ty si nemala PK tak mozno sa stane zazrak a nadej umiera posledna. Viem, ze to bude pre teba uz tazke, uverit ze by sa to mohlo zmenit... :pensive:
24. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minka - ja som v pohode, mam sa dobre len som akasi leniva... tebe je uz lepsie, konecne. Kedy ides do Brna pre drobca???? :wink:
24. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka ešte musím v piatok na UTZ sliznice lebo v pondelok nabola ešte dobrá mala len 6mm a to je málo. Tak mi pridali náplaste. No len tá hnusná viroza. Ale som doma drahý mi nakúpil homeopatiká čo môžem , antibiotika som sa bála jesť. Je mi trochu lepšie len z nosa ešte tečie ale už sa cítim lepšie. Ak bude v pitok všetko OK tak asi pondelok alebo v utorok ideme do Brna.
24. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukotka- Ty si nemala PK? Tak to je siedmy den fakt skoro. Ja som si robila test 6 den po ET a mala som PK, cize to je ako keby si si Ty robila 8my den a u mna vtedy bola tiez len jedna. Hlavne klud a skus testnut tak o 2 dni :slight_smile:

Minka- super :slight_smile:

4:3 hura, ale chudak ten Bartecko :frowning2:
24. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
cukotka...mozno je este skoro na test, nevzdavaj to...pockaj este chvilku, viem ze je to tazke...drz sa
24. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki- tak ako pise gubik, mozno bez PK to bolo ozaj skoro testovat. Az dnes v zozname som si vsimla ze PK si nemala. Budeme drzat palceky aby to vyslo! :wink:

minka- niekedy clovek ochorie aj z toho cakania ako na potvoru...tak sa pekne setri a relaxuj, dsaj vediet kedy pojdes.... :slight_smile:
24. feb 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cukotka.....tak dej Nemovi ješte dva dny....i pro tu PK co jsi nemela..preci jen určo pomaluji vylučuje HCG.....vyderžaj ešte chvilku a nebuť smutná.....
24. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka
dám v piatok určite musím silno veriť že to bude dobré a hned ako prídem od doktora tak napíšem. Idem trochu žehliť a potom si lahnem, lebo zajtra musím do práce. Už mi vyvolávajú to je hrozné. Človek nieje 1 deň v robote a všetci sa idú zblázniť.
24. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte kočky :slight_smile:
testla som ráno a boli tam // koľajničky :slight_smile: dnes je to 11den od ET po PK :slight_smile:

cuki nevzdávaj sa :wink: je to asi ešte skoro a ešte ked si nemala PK tak je to skoro skús za 2dni určite tam budú *//koľajničky, držím ti moc palce
24. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok