• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
jo já vím,ale když vím, že budeme mít jen karolínku a brácha se do rodinky nežene, tak mi je líto tech penez :slight_smile: ale teším se na nej.
26. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- sam mi ho manzel nosi, no jeden mi nestaci tak musim mat dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavné je že budeš spokojná :slight_smile: je moc pekný
26. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je videt to mládí :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- ty si vrtaku , :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved i ty si zazila take bananove obdobie , ci nie ?
26. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak práve som volala do Brna čo je zlé na tom UTZ sliznice. Takže velkosť 8,6mm je dobrá len štruktúra má byť triple line čo neviem čo znamená ale to je jedno a mne ten zastupujúci doktor čo som u neho bola napísal že sekrečne zmenená a pred 4 dňami zas prolifer. Tolko nad tým rozmýšlal čo tam napísať a kým to odmeral tak ma porážalo. Moja doktorka má dovolenku tak som musela k tomuto čo sa mi vôbec nepáči a neverím že je to zlé. Meral to ako magor asi 10 min. Neviem čo tam tolko do mňa čumel.Moja doktorka to mala za pár sekúnd a bolo to OK. No už to nezmením. Asi bol ten doktor nasratý že som sa neobjednala za peniaze a čakala som kým niekto nepríde kto je objednaný. A to som si tam odsedela pol dňa. Tak teraz všetko od znovu. Už mám pocit že nevládzem.
26. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéjé holka to je let dozadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- no hlavne ze bolo to jejej obdobicko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a az taku starenku so seba nerob , no no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Minka- a kolko by mala merat sliznica pred ket ?
26. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ktorej z Vás bral manžel profertil? prosím vás, ako to užíval? pretože v letáku je napísané že 2 tbl naraz ráno pred jedlom a na krabičke zase 2 x denne 1 tbl. ....a ešte by ma zaujímal Váš názor na profertil ďakujem
26. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzimpoba....- pisala som ti 3-4 strany dozadu tak kukni ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka......tak to je na zvážení.......k sakru a jít do Brna a ríct Ti tam to samé...no nevím,ale možná bych tucestu i riskla....
26. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzim...moj muz ho bral ale strasne nepravidelne :confounded:
Volala som do GF, a davky mi zostali rovnake, takze je to asi OK :wink:
minka...uuha, treba predychat
26. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek: áno našla som to:slight_smile: díky, takže 2 tbl ráno. Ale naraz 2 tic tac je trochu moc nie? :grinning:
26. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko: na you tube som našla video zákroku IVF a ICSI. Celkom zaujímavé. Ináč či spravia IVF alebo ICSI záleží od spermii muža. Ked ich má lenivučké, tak lekár navrhne ICSI sám.
26. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzim...- to je v poho tak nam kazali, a tak sme to aj brali :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: tak sa nebojkaj je to v poriadku len to musi prehltnut aby sa mu to rozpustilo az v zaludku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- ja viem ze by sa to dalo risknut , len na jednej strane je dolezite aby ta sliznica bola vysoka,..... pred ivf ju tiez kontroluju a je to ozaj dolezite ......
26. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri vkladaní pri ET je potrebná sliznica 7 čím viac tým lepšie, ale čo sa týka tej štruktúry to neviem :unamused:

neviem či je potrebný rozdiel sliznice pri ET a KET ale asi nie
brblolcek....ánooo, veď on to papá ako cukríky :grinning: ....nemá žiadne námietky :grinning:
tuzim: no moj ich teda lenive mal...a kedze neprestal jest, fajcit ani robit od rana do vecera tak nemyslim, ze zrazu dostanu Warp pohon :grinning: on ma problem tabltetku prehltnut tak preto ich nebral :angry:
26. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ešte otázka aj vy stále pijete veľa vody? :grinning:
26. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko: treba mu ich dať do šunky, neboj, hneď ich zlopne na šupáka :grinning:
26. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo do klobasy ako som pisala :grinning:
26. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris...ani mi nevrav...utekam z autobusu jak šalena aby som dobehla na WC,,,,pijem poctivo :grinning:
26. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru veru :grinning:
26. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko: dnes som volala do BA na MHD, prvý krát idem do gyn fivu trolejbusom. Že sa mám zviesť k saleziánom a odtial aj pešo jednu zastávku zájdem. Ktorým smerom, ak mi vieš poradiť?
26. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzimpobab...- tak potom je zlaty ked ich papa cele ..... je dolezite ze to prehltne a sa mu to rozpusti v ustach :slight_smile:

sanris- ci mas et alebo ket, je potrebne aby si mala sliznicu dost vysoku , ma to svoj ucinok, :slight_smile: preto davaju aj lieky na rast sliznice :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, prejdes cez prechod ktory vedie od Salezianov/je oproti/ a hned vpravo za rohom je zastavka trolejbusu, mozes ist 205 alebo 212 a jednu zastavku, tusim Kuliskova to je :wink:
26. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris....je dobré pít tak do dvou litru denne,ale stejne to nutkání je tak či onak, to jak nám miminka tlačí na všechno :slight_smile:
26. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko a do kedy to budeme musiet takto pit jak... :grinning:
26. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzim: nie Kuliskova, tusim Kvacalova...Kuliskova je az po nej :wink: ale ano, je to jedna zastavka od Salezianov, aj pesi sa da prejst, ale naco nohy drat :grinning:

ja pijem koli tomu OHSS a mam dost teda
26. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok