• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
jo sanris a nevttipkuj...moje švagrová má díte od dárcu a jde do druhého :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a švagr je bílí jako sníh :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa odpajam kocky, tak zas neskor, pa zatial :wink:
26. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak možno budú mat prekvapko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko ahoj :slight_smile:
26. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ....tak dnes som bola nakontrole a v nedeľu ideme na OPU...
čuki...gratulujem, tak to je super :grinning:

podľa sperm, mi budeme musieť mať ICSI a neviem sa rozhodnúť či dať PK? Poradíte, možno s tým mate skúsenosti, alebo ste o tom počuli.....ďakujem za pomoc :wink:
26. feb 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja..- tak to gratulujem v nedelu OPU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mate aj ICSI, ja by som sa nebranila PK nie je to nic zle :wink: :wink: :wink:
26. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček...my budem musieť mať ICSI, man. mal vešmi zlý sperm...dokonca sa rapidne zhoršil po 3 mesiacocha to bral všetký možné vitamíny pre mužov...
nemôže sa stať že niektoré vajíčko by sa možno uchytilo v maternici a pri PK nie? Zatial uvažujeme o PK, na sone bolo celkom pekne vajíčok, uvidíme po OPU koľko vyberu....
Pri ICSI by sa mali oplodniť všetký nie?
26. feb 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som tabuľku...všetkým babám ktorým nevyšlo // mali PK...tak naozaj neviem
26. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja..- to nevadi ze idete mat ICSI aj mi sme ho mali, ked je to treba tak budis :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: PK mas preto lebo sa caka na tu najkvalitnejsiu bambulku ktora najdlhsie vydrzi :wink: :wink: :wink: a keby si nemala PK tak ti ju daju na 3 den a nemusi sa uchytit ale ono to zalezi aj od poctu ak ich mas dost tak nevahaj a chod do PK ma to vyznam, PK sa nerobi ked mas menej vajicok :wink: :wink: pri 2 vajicok to nema vyznam davat PK lebo napr., by sa ani nedozila 4dna .
26. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja, tak ešte si ma aj predbehla, ja idem na OPU v pondelok :wink:
26. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček...viem že chodíš do ineho centra....ale nahodou ti doki nehovoril že uspešnosť pri ICSI je váčšia, ja som to niekde čítala...
26. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja..- tak to mas pravdu pri zlom spermiograme je urcite vyssia uspesnost ICSI :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
26. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula...kedy si bola v centre? kde chodíš?
26. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som dnes na kontrole, chodím do Heliosu v Martine
26. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja do GF...kolko vraveli že máš vajíčok? budete mať ICSI?
26. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ICSI bude určite
a koľko vajok to neviem, je ich možno 8 ale neviem či to stihnúť dorásť, sú tam dosť veľké rozvdiely. Uvidíme.
26. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem aké su veľke, mne nič nechceli povedať, tak uvidíme..Rozmýšľaš o PK?
26. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

brmbolcek to s tou pracou akokeby si pisala o mne. Tiez som makala cele roky, ani raz som za 8 rokov nebola PN a ani k zubarke pocas prac doby som si netrufla. Neplatene odmakane vikendy, denno denne nadcasy a co ? Firma krachla a ja som cakala kvoli stresom na bambuliatko tri roky. Zdravie v kybli a problemy s otehotnenim za to nestali.

kajka, mas ten naj naj naj pristup. Dajte si pauzu. pockate na slnecne dni a mozno ked opadne stres tak to pride samo, ved ani nemate zrejme nejake vazne problemy a ak sa to cez leto nezadari, vzdy to mozete skusit zaciatkom ljesene ako my s denis a vierkou, vtedy su aj najlepsie vysledky co sa tyka statistik

vierka - bola som na socialke, kvoli papierom a zaplateniu DNP, potom v hodinarstve a nakupit nejake potraviny a maso.
no a poobede som si zrdiemla a teraz som zas tlacila ryzu v mlieku a kakaom. Mnam mnam
26. feb 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj luko a cukotka - posielam vam CMUK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mam ohromnuuuuuu radost baby
26. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy- presne tak ako pises, viem o com hovoris :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

.. ja som si urobila banany v cokolade :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy dik...aj ked u mna su zatial len tie male vitazstva, dalsi ciel je dostat sa k OPU :grinning:
26. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hezký večer vespolek.........jak se vám vede takto večer???
26. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe pekny...sanžím sa donútiť isť uvariť spolubývajúcemu keď dojde z badmintonu niečo na večeru :grinning:
26. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- servus , ako mas ? prichystana na zajtrajsi nakup kocika ? :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja - uz som to tu davnejsie pisala ale my sme mali s mm velmi zle skusenostami s tou vitamino kurou na spermie. Na zaciatku sme nasadili vit E a spg sa zlepsil o 100% no potom sme pridali profertil a kadeco a pred OPU mal najhorsi spg za posledne 3 roky a aj ked sme dovtedy mysleli I.

Baby k tomu PK - neviem ako v inych centrach ale v heliose pokial mate viac vajicok tak robia PK aby sa vyselektovali len tie najlepsie. Ja som mala po OPU len jedno oplodnene tak sme PK samozrejme zrusili.
26. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy...tak tak je to s PK, ako hovoríš :slight_smile:
brmbi...vše nachystáno a rozhodnuto, jen to zítra objednat a vyzkoušet ho naložit do auta a atak podobne... :slight_smile:
práve jsem se u našich s prominutím nažrala všeho co mi prišlo pod ruky a ted sotva funím, mamče jsem ukázala spolubojovnice z koníka a absolutne nechápala, jak to dnes vše funguje :slight_smile:
26. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- tk to si viem predstavit ako musela kukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale muselo to byt zlate , za jej cias take nieco nepoznala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...mali ste ICSI a mali ste len jedno oplodnené? Ja som si myslela že pri tom sa oplodnia všetký. Ale dôležité je že to bol ten správny bojovník
26. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda ne....ale zírala...duležité je, že se chce učit s počítačem nad rámec práce a to se mi líbí.... :slight_smile: jen ji nejde do hlavy jak si tak rychle mezi sebou mužeme vymenovat zprávičky..ale i to ji dojde :slight_smile:
26. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja...neoplodní se Ti ani pri ICSI všechny, to je fakt co zarazil i mne...ale je tam sedmdesáti procentní šance, že se oplodní...je to proste náročná veda to IVF.... :slight_smile:
26. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok