• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
janula...ja som mala tiez vklad na 23 DC a mavam pravidelny 28 dnovy cyklus.neboj bublinka sa stihne uchytit :wink:
5. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krivka..nebud netrpezlivá, hlavne, že ste ok no nie, čo tam po nejakej knižke :wink:

Denis..tak super, že neter odovzdaná neorušená v pôvodnom obale :grinning: :grinning: :grinning: v práci celkom fajn, som aj rada, že to nieje každý deň lebo je to naozaj zaberák :confounded:
5. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...

prajem všetkým kárasny pitoček :sunglasses:

romy ,denis to trpnutie som mala aj ja v rukách,no ulavilo mi to po magnéziu...

naš mala je stále ako mali futbalista.... tiež ma svoje hodinky kopania a je to super pocit :dizzy_face: :dizzy_face:

denis....tak aký bol týžden?...a čo plienočky už dorazili?

krivka.....ja som dostala knižku dokonca až po 12tt,hlavne je,že je všetko v poriadku :wink:
5. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko....ahoj :slight_smile:
5. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Vierka....plienky dorazily...jsou super, o víkendu udelám fotečku....a týden utekl jako voda a byl super, stále jsem se nekde potulovaly a bylo nám hej, mnž byl i s neterí v kine na žabe a princovi..či jak se to jmenuje a byli oba nadšeni :grinning:
tento týden byl i takový rekonstrukční, delali jsem obyvák, co nám prišel nábytek, prala jsem výbavičku a ted se chystám to žehlit a rovna a myslím, že to bude trvat aspoň mesíc...na ty ruky zkusím to magnézko...kolik ho bereš?

Cisielko...NO VIDíš...a kolik dnív týdnu tam pracuješ?

krivka a jsi stále na PN, ne?
5. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko,denis,vierka...presne tak,hlavne ze sa ma maly bubacik k svetu :slight_smile: ved 18.3. to budem 12tt idem na odbery a UZ tak mi uz urcite aj knizocku vypisu.
no idem si ja nejake ranajky urobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kocky tehulky...vy ste si davali asistovany hatching?
5. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka....len sa pekne nepapaj :dizzy_face:

denis.....tak to si mala super tyžden :dizzy_face: ja som ešte nič neprala,ale zato som robila poriadok v skriniach, aby bolo nejake to miestečko a uvažovali sme o prehodený nábytku v spalný.Už som si písala aj zoznam do lekárne alebo drogérii,ale mam z toho nejaký zmätok táka mastička, taký púder.......
magnézia...beriem jednu tabletu aspoň tak mi kazal doktor a klop,klop,stačí to.No mna ti trápi spanie, zobudím sa niekedy o 3hod alebo o5 hod a už potom nespím iba sa prevaľujem a to mam problém zaspat ešte večer.A poobede sa mi nedá tiež podriemat..teda nechce sa mi spat.
5. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko.......ja som si nedávala asistovany hatching.Robi sa to pri vyššom veku ženy, pri opakovaných pokusoch o umelé oplodnenie, pri využití kryokonzervovaných vajíčok.Ty si to ideš davat?
5. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem...? len nam vysvetlili co to je ale nic vic....
5. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi nie..citam anozaj ze sa to odporuca az pri veku nad 37 alebo pri opakovanych neuspechoch
5. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale PK asik dame
5. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko........no PK mame a podarilo sa na prví krát :slight_smile: i keď bola endoment.4stup.
5. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...ja mam tiez 4 stupen endo...aj ked posledne mi zas lekar tvrdil, ze to bolo hlavne na vajecnikua to odstranil..tak ked pojdem na kotnrolu tak sa ho opytam, akot o s tou moju endoskou vlastne je...urcite viem, ze mam jeden vajickovod nepriechodny a muz ma blby Spg...no kombinacia jak svina :grinning:
vierka: ty si mala aj liecbu endosky? ja len 2 krat inj Lucrin a potom Stop a priprava na iVF
5. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko......tak ta kombinacia to hej.Ale určite to vyjde :wink: ved už len ten počet 9 si mala super :dizzy_face:
mala som polročnú liečbu endomet.Lucrinu hneď po laparke.Potom sme vyskúšali 4IUI no neúspešne a po 4 mesiacoch IVF z PK úspešne :dizzy_face: Po laparke mi doktor hned povedal,že inak sa to nepodari iba IVF.Ja mam vajcovody priechodne,no endom.som mala až v dutine brušnej.
A kedy voláš do centra?
5. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka ahoj..videla som ti fotečky a bruško aké už máš krásne :grinning:

Denis..ako treba..tak 2-3x do týždňa...ta len pofoť som zvedavá čo nové zase pribudne :wink:

Luko ja som mala PK...je to na tebe ako sa rozhodneš :wink:
5. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 11 stej mam volat,
mne najskor povedal, ze bude liecba a potom mi dava tri mesiace na snazenie a potom IUI, ale po zrejme konzultacii s dr. stenovou, ktora je z gyn fivu a bola aj pri mojej op. (cysty) stopli tu liecbu a navrhli IVF.
5. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak my sme sa snazili prirodzene asi 7 mesiacov, potom uz mi nasli cystu a od op. sme mali len jeden mesiac na prirodzene snazenie a to nevyslo...
5. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko...............dakujem...no poriadne narástlo :sweat_smile: :sweat_smile:
5. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko....cysty som mala a dosť,ale vôbec neprerušili liečbu.My sme sa snažili 5rokov a na 6r.našli edo.Teraz je to už zo štastnym koncom a určite to bude aj u teba :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
Už si volala?
5. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame 8 embryjok :dizzy_face: :dizzy_face: zlatička moje...dufam, ze vydržíte do pondelka, to mam volať a transfer v utorok...to vtedy aj mamu operuju...my sme teda prepojene :sweat_smile: PK som dala
5. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooooooooo...denis ,krivka :dizzy_face: :dizzy_face: ,kde ste sa vytratili :confused:
5. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko.......teším sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile: ,ale to tu stále pribúda už som není ani v obraze :angry:

najlepšie mi je ked ležím tak som leníva aj PC zapnúť :angry:

včera som bola na kontrole tak máme tam krásne dve srdiečka a detičky nám rovnako rastú :slight_smile:

bála som sa ,lebo som trošku krvácala,ale všetko naštastie prešlo :wink:
5. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...dalsi krocik mame za sebou...to hlavne nas este len caka...
5. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko držím palce :wink: všetko dobre dopadne :wink:
5. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko...krasna sprava, len tak dalej :slight_smile:
5. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko.......no toto,že leniva zapnut PC :dizzy_face: a čo už ked budeš v takom 20tt :sweat_smile: :sweat_smile: Inak aj mne je lepšie ked ležím už od15tt,lebo už vtedy ma všetko omínalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tešim sa ,že je všetko ok :dizzy_face:a fotečky su?
5. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luko..super, len tak dalej :wink:

Kajtičko..takže bublinkyrastú..júj opatrujte sa :wink:

Wodanka, Danka, Kajka...vy ste sa kde povytrácali, ste OK?
5. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka neviem ja osm teraz uplne bez síl :frowning2: a len zle a zle ble :unamused:

ty máš už aké krásne bruško :wink: fotečky nemám žiadne dr to nefungovalo ,ale už som skončila v centre a idem k mojej dr a tá mi snád urobí potom ich sem dám :wink:

cisielko dakujem a ty ako pokračuješ??
5. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok