Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
8. mar 2010

🙂 majaja...pokud mužeš ,bud doma, my skoro všechny byly doma a to minimálne do 12tt..teda vetšina holek!!!!! nestojí to za to zbytečne riskovat!!!!!

viera6
8. mar 2010

majaja.......ja sa nejdem opakovať zo všetkým súhlasím s denis 🙂 😉

denis.....odpoveď na rp ok

denis19
8. mar 2010

vierka...máš ješte jedno IP 🙂
co jinak deláš??? mne tento týden čeká žehlení dupaček a čepiček a rukaviček a nevím čeho ješte 😀 😀

denis19
8. mar 2010

ok vierka, už mi zase nejde IP 😀

viera6
8. mar 2010

denis...nič take minuli tyžden som doumývala okna a upratovala spalnu.A čo sa tyká prania tak som zatial oprala len perinku a vankúš to suším už druhy den 😝 a čaka ma ešte kuchyňa a ostatok len nejak sa mi do toho už nechce 😒 🙂 ozaj nezabudla si na mna zo zoznamom? 🙂

viera6
8. mar 2010

teda...treba by prišli fešáci 😀 😀

viera6
8. mar 2010

denis..... pošli mi potom email na ip ked budeš doma 🙂

denis19
8. mar 2010

vierka....no zabudla...doma to vše napravím 😀 pošlu i email a i seznámeček 😀

brmbolcek
8. mar 2010

Tak a ja som dnes bola na sone a krvicke, maly brmbolcek cele sono prespinkal o 3 tyzdne idem na dalsie sono ....a mame prvu poradu za sebou 😉 😉 😉

denis- vierocka ahojteeeeeeeeeeeeee a kde mame romy ?

Luko- tfuj, tfuj, 😉 😉 😉

majaja- ak mozes radsej ostan doma 🙂 🙂 🙂 ved mas dve bublinky pod srdieckom 🙂 🙂 🙂

ostatne dievcatka srdecne zdravim a zelam krasny MDŽ 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denis19
8. mar 2010

ahoj brmbolček...tak to je paráda...a máme nové foto? 🙂

brmbolcek
8. mar 2010

ee- nemame , nedostala som foto ☹ ☹ ☹

denis19
8. mar 2010

ako to ????? no toto...musíš si ji vyptat príšte,ale hlavne, že jste zdraví a spokojení!!!! 😲

brmbolcek
8. mar 2010

o dva tyzdne idem na dalsie sono ale uz do nemocnice .. tak tam mi uz dufam, ze daju fotecku 😉 😉 😉

Ty si este v praci ? nemala si byt na PN ? a tahat az do materskej,generale generale akosi nam rusis povely ha? 😠

denis19
8. mar 2010

no to ano,jen já mám poradnu až ve čtvrtek a tam se chci s dr dohodnout, víš poklade 😀

brmbolcek
8. mar 2010

viem viem, denis, len si davaj pozor na Karolinku a na seba aby sa vam nic nestalo 😎 😎 😎 ved sa cela rodinka uz na vas tesi, uz mate za polovockou tehu tak tych par tyzdnou potiahnete jedna radost 😉 😉 😉

denis19
8. mar 2010

to ti teda povím, uteklo to jako blázen a už máme na krku 26tt a za chvilku budeme tri na tomto svete!!!! neuveritelné!!!
neboj také ti to uteče, presne si pamatuji, jak jsem mela 11tt a tešilase na tehuhu knížku a ted...uf..... 😕

brmbolcek
8. mar 2010

ja som tehu knizku dostala v 6tt 🙂 🙂 🙂 dost skoro ,.... dnes v cakarni boli dve romske bytosti, no musela som si odsadnut bo sa ten smrad nedal vydrzat 😠 😠 😠

denis19
8. mar 2010

tak tomu verím, já mám štestí v tom, žemuj dr objednává a skoro se mu to darí brát na čas, tak je v čekárne minimum lidí....ale obdivuji v tomto lékare......protože u nekoho ta hygiena nestojí za nic!!!! 😠

brmbolcek
8. mar 2010

no oni sa sli iba odhlasit sli si pre kartoteku, ale nepochodili lebo dr. im povedala ze ma na to 7 pracovnych dni... tak tam zacali robit cirkus..... ako romsky obcania ...

denis19
8. mar 2010

máš aspoň emoční zážitek na MDŽ!!!!!! 🙂 už pokukuješ po detských vecech?????

brmbolcek
8. mar 2010

dneis - by si neverila na co som natrafila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 na krasne teplacky ktore su vnutorne oteplene, teda su na zozratie , juj ake su krasne 🙂 🙂 🙂 🙂 a za super cenu su take pomarancovo-broskynove 🙂 🙂 🙂 mi mamina kupila 😎 😎 😎

denis19
8. mar 2010

tak už polehoučku kupujete..super...no neco takového využiješ a narodíte se do jesene, tak to ano......ty detské vecičky jsou na sežrání co?????? 🙂
já si o víkendu oprala perinku ješte asi po mne a je famózní!!!!!

brmbolcek
8. mar 2010

i ja som robila to iste sme preberali po mne veci a je ich tam teda neurekom a aj ta perinka sa nasla su tam 3 uz len usit perinku do nej a nemusim kupovat 🙂 🙂 🙂 je to velmi dobre ze je to este po nas nositelne lebo aj tak to babo tam vydrzi 2 mesiace ako ktore u nas na jesen je to potrebne , vy si to mozte uz niest v autosedacke, juuuj uz sa tesim kedy porodite aj romy aj vierocka ako tie dietky budu vyzerat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
8. mar 2010

to bude jedno velké prekvapení 😀 😀 jako ty detičky...... 😀 😀 😀
já to obdivuji, že to ty naše mamky držely tak dlouho ty naše veci!

brmbolcek
8. mar 2010

Ti poviem ze to aj ja obdivujem, to vies stara skola 😉 😉 😉 mame sa co ucit este od nich... a ako uz vie tvoje mamca robit na PC ako si jej to naposledy ukazovala a bola v soku 😉 😉 😉 z toho ...

denis19
8. mar 2010

🙂 no snaží se,ale neco se ji do hlavičky nevejde, ani se nedivým...také jsem z nekterých vynálezu techniky lehce v šoku 🙂
už mne to dnes v práci moc nebaví, asi už stačilo na pondelí,......polehoučku se pobalím

brmbolcek
8. mar 2010

denis- to si viem predstavit ved mi v jej rokoch by sme boli na tom tak isto ak nie horsie... 😀 😀 😀 tak sup sup domkou a doma sa pripoj, davaj si po ceste pozor zatim pa pa

denis19
8. mar 2010

hlásím príchod z práce..... 🙂
kde jste.....?

viera6
8. mar 2010

ahoj brbolček.....tak dnes si aj ty mala poradnu 😉

Tak som tu zas bola som zahrabaná, medzi ešte mojimi vecičkami, štrikovanimi a hačkovanimi šatočkami a td 😵

Ako to tu tak čitam tak ste niečo podobne preberali 😵

brmbolcek
8. mar 2010

Lalalalalalalalala 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 tu sme 😎 😎 😎 😎

Ajooooj Vierocka anko mala som poradnu a maly brmbolcek spinkal xi xi , som sa pytala tety doktorky moja prva otazka bola : preboha zije ? a ona ze nebojte sa zije ale momentalne spinka 😉 😉 😉 Aj ty si dnes dobre pochodila 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre