Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

tuzimpobabatku
8. mar 2010

ahojte, dievčatá, napíšte mi prosím, ktrorá z vás otehotnela cez IVF bez ICSI?

kajka39
8. mar 2010

tuzimpobabatku v Heliose robia 90% cez ICSI a ostatne centra neviem ako. Klasicke IVF sa odporuca len pri dobrom spermiograme.

cukotka
8. mar 2010

tuzimpobabatku, Kajticko išla bez ICSI, ale okrem nej neviem kto ešte

tuzimpobabatku
8. mar 2010

lebo ako tu čítam, tuším cez IVF otehotnela máloktorá ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

luko
8. mar 2010

tuzim...statistika hovori 45% 😉

tuzimpobabatku
8. mar 2010

hmm, ďakujem pekne.. ☹

luko
8. mar 2010

treba sa len vsunut do tej uspesnejsej polovicke a je to v pohode 😉 budme radi, ze je taka moznosti 🙂

tuzimpobabatku
8. mar 2010

tak to hej 😒

denis19
9. mar 2010

Dobré ránko!!!!

Vítam Kajku celu a živou mezi náma opet a verím, že si to tam super užila 🙂

Luko....drž se dnes a dej nám vedet jak se vede 🙂 🙂

CUKOTKA........s tou školou máš pravdu...po prerušení je to horší se vrátit,aspoň udelat bakalárku a potom se uvidí. Ale nej je to táhnout v kuse...uvidíš jaký bude Nemo 🙂 🙂 to je link na Brio Go napr. tu http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

ROMY...kde se touláš?

brmbolcek
9. mar 2010

halooooooooooooooooo dobre raneckooooooooooooo ale velmi studeneeeeeeeeeeee take ze ddddd-zima 😉

tak vidim ze tu sa hra farmicka na faceboku , pravda cukotka 🙂 🙂 🙂

Kajka- ty si bola lyzovat v PL ? a to mas tatry po ruke ale ved zmenu treba 😉 😉 😉 ako bolo ? pocasicko vam vyslo ? ale musela byt zima 🙂 🙂 🙂

Luko- tfu tfuj tfuj, na dnes 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Romy- co je s tebou kde ze si ?????? a Vierka s tebou je co ????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Denis- ahoj pracantka, a uz si aj drzala - skusala v obchode ten kocik ako sa vezie ???

ostatne dobre ranko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ppismenko
9. mar 2010

krasne ranko prajem baby po kolkych dnoch po transfere sa da nieco vidiet na tehuteste?

brmbolcek
9. mar 2010

pp.........---- to mas rozne , niektora uz videla na 7 den , niektora na 10 den ale radsej je lepsie pockat ako sa skor sklamat 🙂 🙂 🙂

majaja75
9. mar 2010

dobré ranko---ppismenko, ideš testovať? Tak nech su tam dve krásne//

brmbolcek
9. mar 2010

ahoj majaja...- ako sa mas , ako sa citis ?

ppismenko
9. mar 2010

uz som testovala vcera bola tam velmi velmi slabulinka druha ciarka a dnes rano druha ani nebola kaslem na to uz vydrzim do zajtra......ja som si pred tymito behackami ked sme skusali robievala aj ovulacne testy a nejako na mna nereagovali.... 🙂

majaja75
9. mar 2010

ahoj brmbolček...pobolieva ma brucho a včera večer ma dosť bolel ľavý vaječník, mala som pocit že dostanem mrchu...včera ma vytočilo moc to že na PK sa ostatne embryjka prestali deliť a hned som sa zľakla že aj tie čom mám brušku? Mám strach z toho pobolievania....včera som mala taku revavu náladu

ppismenko
9. mar 2010

majka ja mavam tiez revavu naladu.....uvidis vsetko bude ok

majaja75
9. mar 2010

uvidíš, zajtra to dopadne veľmi dobre,,,,aj náznak malej čiarky je dobré

denis19
9. mar 2010

pismenko a kolikátý den jsi po ET???? A nezapomeň, že hladina HCG stoupá každý druhý den.....tak testuj až za dva dny radeji..... 🙂

majaja....nestresuj bambulky a bud v klidu, nemáš se čeho obávat, máš preci dve 🙂 🙂

denis19
9. mar 2010

Brmbolcek...ano kočár je otestovaný jak na prodejne , tak venku a tak i v aute 😀

ppismenko
9. mar 2010

denis na transfere som bola 28.02 ten den ked nepocitam tak dnes je 9 den

brmbolcek
9. mar 2010

majaja--- nerobis dobre ze sa stresujes, ani nevies ako im tymto skodis, pres so stresom 😠 😠 😠 😠 😠 Vypni od rozmyslania, premyslania atd... a skus s usmevom riesit kazdy den a hned to bude lahsie, uvolni psychiku 😉 😉 😉

pp...- denis ma pravdu 😉 😉 😉

denis- a v pohodicke sa da zlozit ? je lahky ? uz by si ho vedela zlozit ? a ty mas soferak ? 😀 😀 😀

denis19
9. mar 2010

tak klid......testni ve čtvrtek a uvidíš // 🙂 🙂 🙂 a včera jsi videla ducha na teste, že.....tak si myslím, že se to chňaplo.... 🙂

brmbolcek
9. mar 2010

denis- uz mas vsetko kupene pre Karolinku ? ci ti este nieco chyba ? co este planujes dokupit 😵 😵 😵

viera6
9. mar 2010

Ahojte....prajem pekný den 🙂 🙂 🙂

luko........tfu,tfuj......TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

majaja,ppismenko.......tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

brmbolcek...........ahoj tu som ako sa darí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ahoj denis..............ako sa dnes mate 😉

brmbolcek
9. mar 2010

vierocka- ahoj moja... tak aka bola noc ako si sa vyspala? ja moc nie lebo som musela 3 krat do spajze a 3 krat na cik cik , tak mam nocnu za sebou ach ten hlad a cikanicko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
9. mar 2010

brmbolcek...to máš jako turistiku co??? to noční spaní 😀 😀 😀 😀

vierka....karolínka začíná být živejší..tak je veselo 😀 a v práci si predstavte i dnes pracuji 😀 😀

majaja75
9. mar 2010

vierka...ďakujem za vírusíky

viera6
9. mar 2010

brmbolcek...............joooooooj...to cik cik,je aj moj problem a potom nemôžem zaspat 😔 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
9. mar 2010

denis- no spravne si to pomenovala 😵 😵 😵 😵 😵 ale nie som ako krtko ze cez den spim a v noci tiez 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja makam aj v nociiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre