• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
brmbolcek...proč by nežil, klídeček,ale já mám stejné otázky, pokud te to uklidní :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- ved to poznas clovek sa boji....... jaj ... :wink: :wink: :wink: aka bola cesta z prace ? zastavila si sa niekde ? manzelovi sa velmi paci taky overal s uskami tak ho zhanam aj som ho zohnala je to taky male hunate .... a na kapucke to ma uska :wink: :wink: :wink: nechala som si ho odlozeny na jesen u dobrej znamej :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a v com peries v akom prasku , detske vecicky ?
8. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brbolcek.......no ja som ti dnes bola nalepená na tom monitore a doktor ten len tak bleskovo vydite tu ma srdiečko a poutierajte sa :angry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ešte že ma mala žabka-anjelik kopkala počas čakania v ordinacii :sweat_smile: :sweat_smile:
8. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...sestrenice mi doporučila LOVELU jak na bílé tak na barevné, tak jsem zakoupilo to!
z práce prímo domu jako poslušná ženuška jsem šla a manža jako poslušný manža šel nakoupit,abych se s tím netahala :confused: mohlo by mu to zustat na stálo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to jsou hezké overalky...to jsi si fajn vybrala :slight_smile:
8. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka- no zlate to bolo kopkanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to moje zaspalo ked sme cakali na dr.... dala som mu papat a hajalo.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ono ked spinka tak mi je fajn ako nahle ma boli zaludok tak viem ze je hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolceka a bývá ti stále zle????

vierka ješte,že jsem byly u grochála,co.....? ten mne maximálne uklidnil ve všem!
8. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- by si neverila ake je to za tazko zohnat som cele mesto pochodila aj tie ludovky ale marne no uz som bola zufala, ale nakoniec som nasla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
to vies manzel , ti rad nakupi, ked mu nosis pod srdieckom take zlaticko, to do buducna bude s nim nakupovat a uvidis aky prievan v penazenke bude mat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis......no ano super to doktor :slight_smile:

brmbolcek.......no ja ti teda poviem...bola som dnes poriadne hladná trošku mi pomohla ta glazovaná voda ale nie na dlho :dizzy_face:
tie overaliki su nádherne ja ich obdivujem na mimibazare aj tam ich kukni :wink:
Lovelu som kupila aj ja ale na biele mam persil sensitiv.
8. mar 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- to je fajn pocit , ze ta tak ukludnil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vies na com si ako sa Karolinke dari a vies ze si preto urobila vsetko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

..zle mi tak byva od zaludka , nemozem pit bublinkove lebo mi hned hrdlo chyti .... tak ten zaludok mi trosku hapruje ale inak negrckam teda zatial chvalabohu..... :wink: :wink: :wink: inak , denis dakujem za opytanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Aj ten persil neni zly... Vierka a ako chutila ta voda ? dalo sa to pit ??? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: mna to caka cez leto ked budu tie naj naj upeky .... ak vsetko dobre dopadne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatkaaaaaaaaaaaa hladnaaaaaaaaaaaaaaaaa soom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,prosim o odpustenie idem papat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
idem si urobit chlebicek vo vajicku podavam s kecupom alebo s horcicou alebo s platkom syra , juj ja uz musim ... zatim papa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek.......dobru chut :slight_smile:
vodička bola sládka,asi ako hroznový cukor kázali mi doniesť aj citrón ,ale nebolo ho treba dala sa vypit :grinning:
8. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no.... a bublinkovo nemôžem ani ja,ale čo sa tika vinei tak to môžem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, želám krásny MDŽ :slight_smile: uff odkedy chodím do roboty, tak nestíham ani čítať :unamused: čo máte nové? tu sa vo veľkom už objednávajú kočíky, perie sa a žehlí detské oblečenie, no toto :slight_smile:
8. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukotka.........ako sa cítiš a ako sa ma Nemo?
8. mar 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieka pozdravujem, no ja sa cítim úplne v pohode. Nič mi nie je, nič necítim. Až mám obavy čo ten môj Nemo tam porába :confounded:
8. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no určite mu je u maminky dobre :slight_smile: :wink: ale nemala si zostat ešte doma a preliečit sa zo zápalu a baktérie?
8. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no beriem lieky, a už som potrebovala zmenu, zatiaľ nemám bolesti ani nič,
8. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukotka...neboj Nemo si tam v klídku plave, počkej až naroste a bude narážet :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, no to dúfam, že si tám pekne pláva a páči sa mu tam
8. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis......a kde su fotky? :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...ted jsem se jen vzpamatovala z únavy :grinning:
foto dodám ani ne zítra ať neslibuji, neboť to mám cvičení,ale snad ve stredu,ale budte rády, aspoň budu mít zase o neco vetší kotlík :grinning:
a kde jste všechny?????
8. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis19, tak ja som napríklad tu, stihla som si dokončiť prácu do školy, obrobiť svoju farmičku na facebooku, potelefonovať a tak, a vás stále nikde
8. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já nejak vegetovala u TV, ted dala sprchu a je mi hej...tak ty máš také farmičku :grinning: :grinning: :grinning: no to je nejak moderní či co???
a co vlastne škola, jde to????
8. mar 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či to je moderné, ale dosť ma to chytilo :slight_smile: a pritom ja absolútne nie som na žiadne takéto hry :slight_smile: škola ide, len je toho strašne veľa, začala som chodiť do roboty, a začal mi aj letný semester a hneď aj skúšky. Do toho sa mi moc nechce. Čo Karolínka? A aký kočík si to nakoniec vybrala? jeden deň čítam, že brio go, potom som tuším postrehla, že peg perego, tak čo ste vybrali?
8. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka...drž se, no BRIO GO!!!nakonec preválcovalo peg perego.....tak to, už je objednané,jen ted ješte dumáme nad barvou, hluboká bude červená,ale sporťák se mi moc líbí i modrý, jen nevím co na to okolí :grinning: :grinning: ale už nereším, nechám na kámošovi co mi to objednává radeji....
videla jsem tu farmu u sestrenky a ta si to tam nejak obhospodaruje společne na strídaču s prítelem....moc tomu nerozomím,ale je to prča!!!!!
jak dlouho chceš chodit do školy? myslím jako až do porodu a potom pauza, či ani ne?
8. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak doboru noc!!!!!
8. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, ak máš linku tak mi pošli na ten brio go, u mňa je to s kočíkom ešte veľmi skoro, ale ten joolz stále vyhráva, každý deň si ho pozerám :slight_smile: a má ho aj Tereza Maxová, tak čo som ja horšia?! :slight_smile:
Myslím, že Karolínka by nemala nič proti modrej farbe :slight_smile:

No a škola? Nechcem prerušiť štúdium, lebo sa bojím, že už sa tam nevrátim. Najhoršie je na tom to, že od septembra nastúpim do tretieho ročníka, a to ma čaká bakalárka a štátnice. Budem to musieť nejako zvládnuť.
8. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,
zajtra mam transfer...mam z centra jednu tabl. uzit 2 hodky pred tranferom a potom mam spazmopan vaginalne...ale pozeram vobec nemam napisane kedy si to dat a viem, ze nam to hovorila sestricka ale zabudla som od stvrtka :sweat_smile: neviete kedy to uzit?
8. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasny vecer vsetkym prajem!!!! Uz som doma, boli sme na lyzovacke v PL od piatku, dnes uz nevladzem ani citat ani pisat, akurat som doplnila a poopravila tabulku ktoru poslielam....... Zajtra sa ozvem :grinning: :grinning: :grinning:

papapapa dobru noc!

luko- drzim palceky na zajtra :slight_smile:
8. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

V STIMULACI r.2010

0. MAJAJA75 ** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 28.2. ** ET: 5.3. ** 5 mraz. ** VEK 35 ** výsledok ?
0. LUKO ***** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ??? ** ET: ???? ** ? mraz. ** VEK: 30 ** výsledok ?

NOVE TEHULKY po IVF r.2010

04.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK 11tt//1
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1.** 0 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK 11tt//1
06. MARIAMARIA * ZAHRA ** EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1.** 1 mraz. ** VEK. ?? ** výsledok- BPK //
07. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1 ** 1 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK //
08. KAJTICKO *** BA - ISC** EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 7 mraz. ** VEK: 28 **výsledok –BPK 9tt //2
09. FIGURKA *** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 0 mraz. ** VEK: 37 **výsledok –BPK10tt//1
10. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 03.2. ** ET: 08.2. ** 0 mraz. ** VEK:29 ** výsledok – PK //
11. SANRIS *** MT -HEL ** EMB. 1 * OPU 08.2. ** ET: 13.2. ** 4 mraz. ** VEK 35 ** výsledok – PK 7//
12. LEONI **** BA –ISC ** EMB. 2 * OPU 06.2. ** ET: 9.2. ** 0 mraz. ** VEK: 28 **výsledok – BPK 5tt/1

NASE POKROCILE TEHULKY po IVF r.2009

1T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mraz. ** VEK: 33 ** výsledok –BPK 25tt //1
2T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok - PK25tt //1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU 2.10. ** ET: 8.10. ** 3 mraz. ** VEK: 32 ** výsledok - PK25tt //1

PO IVF r.2010 - NEGATIVNE

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 1 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK =neg.
02. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK =neg.
03. KAJKA ***** MT- HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mraz. ** VEK: 39 ** výsledok- PK =neg.
04. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mraz. ** VEK: 43 ** výsledok- PK =neg.
05. MIRM ****** BA - ISC ** EMB.2,* OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mraz. ** VEK: 26 ** výsledok- PK =neg.
06. CISIELKO *** MT- HEL** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mraz. **VEK: 29 ** výsledok- PK= neg.
07. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 04.2 ** ET: 09.2.** 9 mraz.** VEK:29 ** výsledok- PK =neg.
08. GUGINENKA * BA -ISC ** EMB. 2 * OPU 13.2.** ET: 16.2 ** 0 mraz. ** VEK: ?? ** výsledok-BPK =neg.
8. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok