Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
11. mar 2010

no presne tak..... 😀

mirka7582
11. mar 2010

takze tasku hlavu si nebudem robot stoho

brmbolcek
11. mar 2010

halooooooooooooooooooooo kde ste kto , ja uz som tuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brmbolcek
11. mar 2010

jaaaaaaaaj takze denis uz je teraz na poradni, hlavna vec ze som o tom rano pisala....xi xi , tak kocando ked prides tak nam referuj vsetko co a ako ..... 🙂 🙂 🙂

Vierka a teba som tu este ani nevidela, ako si pochodila na social..... ?????

kajticko
11. mar 2010

ahoje tehulk y,netehulky pichandy,nepichandy 🙂 konečne som sa sem dostala stale mi je zle ☹ ako sa máte ???? všetkým veľa štastíčka prajem 🙂

brmbolcek
11. mar 2010

kajticko servus- stale ti je tak blbo ????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kajticko
11. mar 2010

brmbolček ahoj. no stale ležim dnes som bola u dr tak som sa trochu prebrala,ale predpísala mi neaké čipky od grcania . a ty ako?? 🙂

brmbolcek
11. mar 2010

a maly drobcekovia sa maju ako ? kolko si uz pribrala ? ci pri tom grcani toho moc nepriberes je ti zle cely den ci iba nejake casti dna su najhorsie... u mna sa to da i ked niekedy zaboli ten zaludok ale da sa to u mna..... 😉 😉 😉 musim sa najest inak to znasam horsie....

kajticko
11. mar 2010

aj ja mám pocit že musím jesť ,ale ťažko to dávam do seba. dr mi dnes povedala,že sa im super darí u mna. všetko je ok. schudla som 2kg,ale to mám za chvílu späť 😠 som neschopná aj piť všetko sa mi hnusí 😠

brmbolcek
11. mar 2010

kajticko- to su tie zaciatky este do toho 3. mesiaca a dufam ze sa ti polavi..... boze tot si cakala na ivf , a uz si v 10tt, je to uzasne ako to bezi 🙂 🙂 🙂

kajticko
11. mar 2010

perfektne ,že ?? teraz som si len injekcie pichala 😀 paráda 9 tt som.dúfam ,že to prejde za chvílu 🙂

brmbolcek
11. mar 2010

verme, ze ano ved aj ty si chces uzivat krasne obdobie tehotenstva 🙂 🙂 🙂 🙂 veru je to uzasne 😀 😀 😀

kajticko
11. mar 2010

to ano dúfam,že to bude už lepšie. idem si lahnuť tak s apekne držkaj. pekný večer prajem

brmbolcek
11. mar 2010

aj tebe kajticko pa pa 🙂 🙂 🙂

cukotka
11. mar 2010

ahojte bojovníčky 🙂

brmbolcek
12. mar 2010

pekne ranko 😎 😎 😎 😎 😎 😎

kdeze ste ?

Denis- podavaj info.....ako vcera 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
12. mar 2010

Dobré ránko!
tak včerejší poradna mne lehce prekvapila až zarazila, dr. se mne otatl jak se mám, mrkl na mne ze spodu , a že super, vše jak má být, a že se vidíme za 4 týdny??? a já , že co ? To už je hotovo? A on, že za dva týdny prijdu na krev a na glukozu a potom další poradna a na ní se delá sono a merení, tak jsem odešla jako oparená,ale spokojená zároveň, že je to prý ok. Ješte ,že malou cítím pohybove, jinak bych byla nesvá!!!!! Asi to tak má být.... 😉 Mela jsem jen dosti vysoký tlak 165/89 a to trnutí rukou je od chrbtice a ,že mne muže poslat na neurologii,ale prý se se mnou nebudou do porodu moc bavit.....že je to stav v tehuhu relaticne normální....
Tak co vám budu devčata povídat!!!!

brmbolcek
12. mar 2010

no servus holka nasa kdeze si sa tak tulala 😀 😀 😀 , Si cakala ze ta poriesi dlhsie ??? a on raz - dva a uz to bolo... niekedy je to dobre aspon nevidis ten tichy pohlad lekara ako hladi do monitora a pacientka ani nedycha ....
Nabuduce uz to bude urcite obsirnejsie..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A ides na tu neurologiu ?

denis19
12. mar 2010

ahoj....nejdu, myslím si ,že se to porodem zmení a je to skutečne i dle mne z chrbtice, jak malá už tlačí na orgány a tak...našla jsem si polohu na spaní,kde mi to netrpne,ale ot je na zádech a ta se až tak nedoporučuje, tak nevím,ale vydržím.

brmbolcek
12. mar 2010

..ono je to urcite od chrbtice, no uz len pockat a vydrzat 😉 😉 😉 a co s PN ? ako si sa dohodla kedy ostanes doma ?

denis19
12. mar 2010

No na to jsem v šoku i zapomela,ale stejne nejdrív vyčerpán dovolenou, tak se optám príšte 😀 😀 mám 35 dní RD...tak možná PN ani nebude treba,což by bylo super! 😝

brmbolcek
12. mar 2010

... tak to by bolo fajn, nic lepsie by si nmohla cerpat 😉 😉 😉

denis19
12. mar 2010

tak jsem byla na personálním a dohodla si vše ohledne, dovolené a materské, vše je nachystané, jupííííí 😕

romy01
12. mar 2010

dobre ranko

denis aj ja som sa pristihla za posledne tri styri dni, ze sa zvyknem budit na chrbte - asi si v spanku tiez hladam polohu kde mi ruka az tak netrpne ale som z toho nanervy ze sa to vobec nedoporucuje. Inak z toho ze ti nerobil sono si nic nerob. Ja som bola na sone odkedy som odisla z heliku len dva krat a najblizsie pojdem asi az v 30tt. Vraj ked nie su ine problemy tak je to zbytocne a stresujuce pre miminko. Preto su povinne len 3 sona - v 10tt, 20tt a 30tt.

brmbolcek ako sa citis ?

denis19
12. mar 2010

Romy, ahoj..tak jsi mne s tím sonem uklidnila,ale také si ríkám, že kdyby neco tušil zlého ujo doktor, tak by se podívala,ale jinak nemá duvod,malou cítil pres bríško a určo je jí tam dobre 😀
Co máš nového????

brmbolcek
12. mar 2010

romy dakujem za opytanie, mam sa celkom fajn 🙂 🙂 🙂 🙂

denis- tak to je fajn ze mas vsetko nachystane dovolenka a materska a si urcite aj spokojna, tak prezrad kedy budes oddychovat 😉 😉 😉

romy01
12. mar 2010

no nic moc, prave sme zistili, ze ten pozemok, co chceme vymenit , tak s tym bude asi problem. Zda sa ze sa papalasi rozhodli znicit vsetko pekne co v Martine mame a budu stavat dalsi doalnicny privadzac po vychodnej strane kotliny - priamo cez dedinky co su pri martine najblizsie. Niezeby to tahali o kus dalej. Takto sa znehodnotia pomaly vsetky pozemky a domy v okoli a my sme chceli stavat 3 km od martina a prave nam realitka potvrdila ze cca 500 m odtial je naplanovana ta cesta. Takze sme stopli vsetky nase aktivity a hutame ze co dalej, ci budeme hladat pozemok inde alebo sa na to vykasleme a ideme za susedom, co predava 4 izbovy byt ze ho od neho kupúime
No uvidime, v kazdom pripade si pojdeme cez vikend poriadne pozriet priamo do terenu kadial to tam pojde, lebo su tam krasne zakutia a terenne vlny tak ak by to bolo schovane niekde za kopcom, tak by nam to mozno tak nevadilo.

teraz idem este na postu a na kataster, tak sa tu zjavim okolo obeda.

zatial papa

denis19
12. mar 2010

no tak to máte veselo a umíte si predstavi mít malého prcka a stavet? není toho potom moc? Ale je mi jasné, že domeček je domeček a když človek chce zvládne vše! Tak držím palec!!!

Brmbolček, v zásade tu jsem do 29.03.2010, s tím, že je 19. a 25.03. mám také dovolenou..tak pohodička si myslím. 🙂

romy01
12. mar 2010

no denis my zas tak skoro stavat nebudeme. Ide o to ze pozemok sme dostali darom od svokry a ten by sme chceli najskor vymenit v nejakej krajsej lokalite. Resp predat a kupit inde. Planujeme kupit pozemok uz aj so sietami a tam kde sa nam to paci tak tam jeden majitel zdedil obrovske polia - je to len 3 km od centra a v horizonte 2 roky tam bude stavat siete a pristupove cesty. Takze to by nam akurat vyhovovalo a domcek by sme zacali stavat tak asi do piatich rokov od teraz. Takze to uz bude drobcek davno v skolke a ja v praci, takze by sa dal zvladnut aj nejaky ten uver. V zapati by sme predali byt aby sme nieco z uveru splatili. Ale to je hudba buducnosti. Ak nam toto nevyjde tak nechame pozemok drobcovi ako dedicstvo a vymenime tento byt za vacsi

viera6
12. mar 2010

Ahojte kočky srdečne vás zo žabkou zdravíme 🙂

brmbolček.......tak ako som už písala, nateraz som sa odhlásila a keď sa znovu budem chciet prihlasit tak tieto mesiace sa mi budu počitat.

romy.....nie tie peniaze sa už nedajú spätne vratit.

denis......romy ma pravdu robia sa iba 3sona.Takže sa nemusíš bat a hlavne ,že teraz Karolinku teraz viac cítiš 😵 😉
Ja som mala minule tiež zvlašne pocity ,ked som odchadzala od toho mojho gyn.,ked ma pozeral povedal "no v poriadku zatial sa neotvárate, zite z kozy"no...cely den som uvažovala ako ironicky to povedal 😠

ako sa inač dievčatá mate???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre