Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
13. mar 2010

budeš aj testovať?

luko
13. mar 2010

asi v stredu

luko
13. mar 2010

myslim...babam co mali PK sa najskor ukazalo na 6ty den?

cukotka
13. mar 2010

no, ja neviem, ja som nemala PK

strelka11
13. mar 2010

ahoj cukotka,kedy ides na ultrz kvoli srdiekcu?

tuzimpobabatku
13. mar 2010

ahojte, noo, včera som mala prvú injekciu. Normálne som sa na ňu tešila, čo ja mávam panický strach 😀

romy01
13. mar 2010

tuzimpobabatku - gratulujem k prvej vcelicke, prajem vela stastia a //

luko na 6ty den sa ti mozu uz ukazat dve ciarky no aj nemusia. Tak ak to skusis tak skoro a nebudu tam tak nebud rozhodena a skusaj aj neskor. Ja som skusala bez PK az na tusim 12ty den

cukotka
13. mar 2010

strelka, ja idem na Utz v pondelok

mirka7582
13. mar 2010

ahojte 😀

strelka11
13. mar 2010

cukotka to ti normalne zavidim,ze uz pondelok budes pocut alebo vidiet srdiecko,ja musim vydrzat do stvrtka 🙂

strelka11
13. mar 2010

tuzimpobabatku tiez sa pridavam ku gratulacii k prvej injekcii 😵
ako si to zvladla,lebo u mna bola prva injekcia najhorsia,ale potom to uz islo 😉

cukotka
13. mar 2010

strelkja tak uvidíme, čo bude vidieť. Som strašne nervozna a netrpezlivá z toho

cukotka
13. mar 2010

mirka a tuzimpobabatku vitajte 🙂

mirka7582
13. mar 2010

dakujem cukotka ako sa mas te ??? 😀

strelka11
13. mar 2010

ahoj cukotka,ten zajtrajsok ti rychlo ubehne a pondelok rano uz budes vediet, ja sa tiez tesim,pretoze to uz bude znamenat,ze to neni embryko ale uz plod a pomaly cloviecik 😵 😵 😵

mirka7582
13. mar 2010

ja som uz pocitala kedy budu 4tyzdne aby mi uz poslali papiere s poistovne 😀 xi

strelka11
13. mar 2010

mirka to je tvoje prve IVF?

mirka7582
13. mar 2010

😀 ano bude 😀 uz sa neviem dockat

cukotka
13. mar 2010

mrika, žiadosť budeš mať možno aj skôr ako za štyri týždne. Kam to chodíš do centra? Viem, že si to písala, ale už nás je tu toľko, že to nestíham registrovať 🙂

strelka, tak už aby to tu bolo 🙂 ty si mala kedy transfer?

strelka11
13. mar 2010

to ti verim,hlavne bud dobre psychicky pripravena,lebo to je naozaj zaklad a zvysok uz pojde samo 😵 😵 😵
tak ti prajem nech ti to cakanie rychlo ubehne a nech skoncis so stastnym koncom,tak ako ja 🙂 😉

mirka7582
13. mar 2010

do splnu ke 😀 ale davam tomu dlhsiu dobu ked pride skor potesi 😀

mirka7582
13. mar 2010

strelka uz som taka nazhavena ze uz dnes by som sa dala stopkat 😀

cukotka
13. mar 2010

mirka rýchlo Ti to ubehne, i keď ja som bola na prvej konzultácii v septembri, a pozri až v februári som bola na transfere

mirka7582
13. mar 2010

😀 no dako to uz vydrzim 😀 ale ako pisem nova moznost nova nadej 😀 cukotka a bolelo to

strelka11
13. mar 2010

no my sme si dali ziadost v septembri,ale schvalena dosla az zaciatkom oktorbra a kedze by sme to nestihli do vianoc tak sme to nechali na novy rok,konzultaciu sme mali v decembri a hned v januari ako dorazila mrcha sme to rozbehli,ono to celkom aj dost trva,najprv cakas na jednu mrchu potom na druhu a potom sa modlis aby ta tretia neprisla 😅

mirka7582
13. mar 2010

strelka a ked cakas na prvu mrchu tak si uz stimulovana liekmi ???

mirka7582
13. mar 2010

vy ste kde boli na klinike baby???

strelka11
13. mar 2010

mirka u mna to bolo tak,(preto pisem ze u mna,lebo som zistila,ze u niektorych bab to bolo inak,lebo to zalezi aj preco mas problem otehotniet)ze sa vsetko odvijalo od mrchy,teda najprv som dostala prvy mrchu a presne na 16dc som zacala uzivat Proveru,ktoru som brala len 10dni a na 25dc som si zacala pichat Diphereline a potom som cakala na mrchu,prisla asi po 4dnoch ked som dobrala Proveru a ked dorazila,tak som sla do Caru na kontrolu ultrz a oni mi povedali kedy budeme pichat dalsiu injekciu Menopur(ty mozes mat ine injekcie)

strelka11
13. mar 2010

ja chodim do Heliosu v Martine 🙂

mirka7582
13. mar 2010

menopur mAM TO VIEM A DRUDE SI NEPAMETAM VIEM ZE SU TO ampulky. akou formou si apilikujes tie ampulky riadne inekciou alebo je nato nieco ine

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre