Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
14. mar 2010

Vierka dva chody!!!!!! já uvarila zeleninovou polévku s krupkapa a manžel varí masíčkou s houbama a rýži 😕 je to šika...delá co muže, když mne tak bolí ..teda trpne ta ruka 🙂

viera6
14. mar 2010

denis.......no ten paprikáš si budem jes len ja,polovička to nemá rad a ja sa zase moc pečeného nenajem 😵
kabátik je roztomilý 😅
na teraz sa lúčim, už vykúka aj slniečko tak bude hnedo krajší den 😎 prajem dobru chut

cukotka
14. mar 2010

denis jedávaš teraz v tehotenstve hríby?

denis19
14. mar 2010

cukotka...na začátku vubec ne! ale ted je budu mít asi po druhé,ale v podstate je vyberu, tak to budu mít jen tak aromove hubové 😀 😀 jinak se moc nedoporučují,ale to predevším hliva a šampiony. 😕

cukotka
14. mar 2010

viem, že sa nedoporučujú tak preto sa pýtam. Tá hliva a šampiony sa sú zakázané alebo tie sa môžu?

denis19
14. mar 2010

ty se prý více nemužou ješte jako hriby, prý se v nich muže udržovat plíseň ...ale to mám jen načteno a myslím, že v rozumné míre je to pohoda,jako se vším 🙂 dyť plesnivý šampion by človek nejedl ne???? 🙂

cukotka
14. mar 2010

tiež si myslím 🙂 ja som kedysi dávnejšie čítala, že nie je dobré jesť ani pečienku, paštéty, mozarellu a plesnivé syry. Všetko z toho zbožňujem.
A okrem toho stále riešim dilemu, čo s farbením vlasov. Za posledné obdobie som počula vraj to by sa na začiatku tehotenstva nemalo. Trošku ma to aj tak zmiatlo 🙂

denis19
14. mar 2010

no ..barvení jsem skutečne sekla.....kuži se všechna ta chemie dostane do tela, moje teorie 🙂 a tak se nebarvím a to ani ted.
a výčet potravin co se nedoporučuje v tehuhu máš správný 😀 a mimo pašték a pečienky jsem to vynechala, ikdyž ted ani nevím, jestli jsem v tehuhu varila pečienku...asi ani ne. a plesnivce aasi vylouč úplne a ostatní je v rozumné míre asi pohoda,ne??? co myyslíš?

cukotka
14. mar 2010

zatiaľ mi ani jedna z tých potravín až tak nechýba, ale takú pečienočku by som si dala 🙂

no ja mám s tým farbením problém, farbím sa každý mesiac na blond, takže musím to nejako vymyslieť lebo už vyzerám strašidelne. Je mi už veľmi vidno odrastajúce vlasy.

denis19
14. mar 2010

cukotka...no blond 🙂 tam toho asi moc nevymyslíš, ne??? 😀 😀 😀 když tak to zkus aspoň omezit do toho 15tt a potom uvidíš, dá se Ti to???

cukotka
14. mar 2010

denis tak to určite dovtedy nevydržím 🙂 zajtra sa spýtam lekárky a ak bude súhlasiť tak idem na to

denis19
14. mar 2010

cukotka...proste jsi holka činu co????? Já do ted žehlila!!!! Doufám, že sklízím obdiv...neboť se mi tomu ani verit nechce!!!!Ale až na perinky a pleny hotovo! Hurááááá 🙂 Už jsem začala delat i hromádku do porodnice a budu mít klid! A užívat si dovolenou 😎 😎 😎 😎

cukotka
14. mar 2010

denis tak ty si naozaj akčná dnes 🙂 ja som tiež všetko dožehlila, a teraz sa idem dať do poriadku ja, vlasy, maska a tak 🙂

cukotka
14. mar 2010

denis pozerala som tie plienky, vyzerá to fajn. Ako to vychádza cenovo? Na tej stránke som sa z toho nevedela vysomáriť.

denis19
14. mar 2010

no cukotka...co Ti povím, vstupní investice je vyšší,ale nedosahuje zdaleka cenu jednorázovek po celou dobu čúrání do plen 😀 jedna ta plena stojí cca 18-20€ a ta se skládá s tech barevných nepromokavých kalhotek a jedné super sací plene vkladací na noc a jedné na den. kalhotky meníš dle potreby...cca2-3 za den a vkladací pleny podle čúrání, takže já si vždy k tomuto plenkovému setu doobjednala dve vkladací pleny. to mám na začátek takovýchto setu 7,ale optimum je 10-12. dobré je to ,že nežehlíš,nepereš,pokud máš dostatek množství, denne a je to moooc hezké a šetríš prírodu 😀 😀 😀 zatím se mi zdá ,že grobaby jsou trochen lepší...ale ukáže prax.

cukotka
14. mar 2010

no teda, slušná cena za tie plienky, ale zase eko je eko 🙂

tuzimpobabatku
14. mar 2010

ahojte kočky, chcem sa vás opýtať, od 12.3 som začala stimulku, zajtra 15 teho idem na predoperačné vyšetrenie kôli OPU. Viete mi povedať, že za kolko dní od začiatku stimulky zvyčajne robia OPU??. Ide o to, aby mi platilo predoperačné vyš., lebo má platnosť iba 21 dní. ďakujem.

cukotka
14. mar 2010

tuzimpobabatku, neboj to stíhaš. Ja som začala so stimulkou 1.2., 11.2. som si pichla posledné dávky, a v piatok 13.2. som bola na OPU

tuzimpobabatku
14. mar 2010

cukotka: áno? tak to je fajn. Ináč lekár mi povedal, že koncom mesiaca je OPU, ale predsa...lebo od zajtra mi predoperačné platí do 4.4-.....dal mi 30 fostimonov, to je dosť, ale asi sa budú pichať aj 2 ampulky dokopy nie?

cukotka
14. mar 2010

no to ti už neporadím, lebo ty máš asi dlhý protokol, a ja som mala krátky. A fostimon som nemala.

denis19
15. mar 2010

Dobré ránko! 🙂

luko
15. mar 2010

ahojte 😉
tak hlasim, 6 den po ET /PK/ test neg. 😒
dalej netestujem, ak do piatka nedostanem MS idem na krv...dam vediet,
ci sa
a) podarilo 🙂
alebo
b) ideme na ket

pekny tyzden prajem vsetkym

denis19
15. mar 2010

luko.....šestý den je brzo, tak nebuť zbytečne skeptická..... 🙂

luko
15. mar 2010

Ja viem Denis nie každému ukáže tak skoro aj pri PK 😉 len skratka uz nechcem zažiť biely test radsej pockam na verdikt z krvicky.Neboj stale Dufam😉

viera6
15. mar 2010

Dobré ráno 🙂

Ahoj denis......ako sa dnes mate? čítam,že si stihla vyžehliť 😵

luko......to je fakt šiesty den je fakt skoro, ja som testovala na deviaty den a čiaročka bola len ako duch.Držím ti palce 😉

denis19
15. mar 2010

Luko...tak to je super!!!! 🙂 Držím palec a krev je kdy?

Vierka...ano....vše je požehleno a nachystáno, nevím co mne to chytlo,ale mela jsem pocit, že to už musím udelat 🙂

luko
15. mar 2010

Krv v piatok

denis19
15. mar 2010

no to už uteče, ne? 🙂

strelka11
15. mar 2010

ahoj luko,citam,ze si to nevydrzala a testla si 🙂 no 6den je naozaj skoro aj ked sa tu najde zopar bab,ktorym bolo vidno druhu ciarku...hlavne klidek a ak to nebudes moc vydrzat tak sa testni az rano v piatok,ale ja byt tebou netestujem ved uz v piatok budes vediet ako si dopadla a mysli na to ze mate este aj mrazacikov 😉
prajem pevne nervy a drzim palce nech to dobre dopadne 😵 😵 😵

viera6
15. mar 2010

denis.......no ja ešte musím čo to pozbierat a potom naraz, aby som po kúskoch neprala 🙂 Včera poobede ma chytila mánia upratovať, ale tak,že som dve hodiny bola v kupelke umývala som všetky kachličky a všetko komplet dnes ma čaká zostatok a chcem ešte si upiecť veterníky a zajtra ich naplniť.

Luko.....to ideš na 11den na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre