• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
minka super, vidim, ze kazdy si riesi nejak byvanie to je fajn pre tie nase miminka, no nie ?
kajticko, neboj, skor ci neskor to prejde a potom si druhy trimester naozaj uzijes.
15. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy- to by som brala vsetkymi desiatimi, za taku cenu!! Ja setrit akosi neviem, takze predstava odkial v hotovosti zobrat na pozemok sa vzdialuje. Banka mi prislubila uver, ale pozemok taku ciastku nepokryje... :fearful:
15. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka..drž sa, nech sa snahuliačik raidne zahniezdi :wink:

kajka...a ty ako, čo plánuješ? okrem toho žepozeráš pozemky?

Kajtičko..júj máš to pestré, ale už to nejako len vydrž :slight_smile:
15. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis-ok, ja sa nenudim nikdy. Cez vikend sme slavili, mala som narodky a som rada, ze to mam za sebou, teraz chvilku sa budem venovat praci a potom dovolenka ..14dni!!!!!... slnko,more a kniha.... :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy..tak to je jak zadara...v dobrém, slova smyslu....paráda!!!!
My hledali pozemek tu a cena je tak za normální pozeme, což já beru do 1000metru čtverečních cca 50 000€,asi tak nejak jak píše Kajka. Tak je jasné, že stavet nebudeme....aspoň v dohledné dobe ne a potom už nebude energie..tak jsem klidná :slight_smile:
15. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka...tak blahopreji ke všemu, od narodek po dovolenou a kam se chystáte???? :slight_smile:
15. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko- ja uz starnem..zacinam pokukovat po domceku, ktory som nikdy v zivote nechcela ,vraj su to neklamne znaky starnutia :grinning: :grinning: ...... Len tak malicky 3izby bungalov, ziadne schoody ci velka zahrada, terasa a kusok zelene.... palny su, ale realita ma brzdi.. :slight_smile: :slight_smile: Ale ak sa pytas na IVF, tak dalsie uz neplanujeme..
:unamused:
15. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis-Egypt je istota ze pocasie bude krasne :slight_smile:
15. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka...super volba, souhlasím....a co se domečku týče....no plány máš super, taková by byla i má predstava,ale já si neumím, predstavit stavet a na to ,dát si postavit na klíč nemáme prostredky!
15. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem všetkým :wink: všetkým veľa veľa štastíčka prajem :slight_smile:

denis no to dúfam,že sa to zlepší :wink:
15. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka vezmi ma so sebou do kufra, ja ani nemuknem , prjsiiiiim :grinning:

baby no nic len sa prestahovat do MT. Ale ono je to tak ze aj tu su pod holami ceny 66 eur na meter a v centre az 100 eur, Dalej v dedinkach cca 8 - 10 km od mesta su uz ale pozemky aj za 20 - 25 eur, no a toto je zlaty stred, fakt centrum mesta je za kopcom a cena je prijatelna a je vratane vsetkych sieti az k pozemku - elektrika, plyn voda, kanalizacia. . A navyse teraz je tak kopa pozemkov kde sa planuje vystavba. To pole co je na tej fotke a este dole kopcom nalavej strane fotky a hore kopcom, kde sme to fotili - tam sa planuje 60 RD a potom dole za dedinou dalsich 60 domov. Teraz je asi najvhodnejsi cas si zadovazit pozemok aj ked stavat nebudeme tak skoro - pocitame ze tak za 4 - 5 rokov.
15. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem si schrupnut - som sa taaak prejedla a este som natlacila veternik, tak nevladzem ani dychat

Kočky drzte sa
15. mar 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, čo Ti veterník Vierka doniesla????? Hezké sny ti preji.

Kajtičko....no verím ,že se to zlepší, už mi to leze na nervy a to doslova!
15. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, všetky Vás pozdravujem

minka, cisielko a kajka vitajte :slight_smile:
15. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cukotka...z práce????
15. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cuki :slight_smile:

Romy..tak vy to tam máte teda odosť lacnejšie tie pozemky :slight_smile:

Kajka..presne o takoom niečom snívam aj ja..takže IVF nie ani nič?
15. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo .....bungalovek šup sem :slight_smile:
15. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ja som bola dnes na utz, nebola som v práci. Až zajtra idem.
15. mar 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....prišla som vas pozrieť :slight_smile:

cukotka.....Tak ako sa dari Nemovi???

denis.....už si doma?

minka,kajka...ahojte pekne,že ste sa ukázali :wink: kajka.....aj mna pribal do kufra ...juj Egypt hneď by som išla :wink:
15. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka ahoj, tak Nemovi sa asi darí, dáva o sebe vedieť, nie je mi ani dnes najlepšie :( Dnes nám lekárka potvrdila, že sme 6tt+1deň, ale srdiečko ešte nebije. Takže ideme o týždeň na ďalší ultrazvuk. Chudák Nemo, z toľkých UTZ bude ako ufónik svietiť :slight_smile:

A čo ty? Malinká poslúcha?
15. mar 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka...nebude neboj :grinning:

vierka ano už doma,ale leze mi na nervy náš počítač!
15. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, Teba dokáže rozladiť počítač? :slight_smile:
15. mar 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokud jsem nastartovaná tak ano!
15. mar 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz asi si, že? cítiť to :slight_smile: niekde sa stala chyba?
15. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ale v práci si myslí, že jim udelám práci na tri roky dopredu, duchodci co bydlí oproti, nastehovali se nedávno,jsou hluší a já musím sdílet jejich lásku v katolické vysílání a na sídlišti jsem nemela kde zaprkovat, ručička na váze se asi zbláznila a do toho počítač co se rozhodzkoušet moji svtou trpelivost :angry:
15. mar 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dôchodcovia sú fajn :slight_smile: aj my máme samých okolo, ale sú ticho ako myšky, ani neviem že tu bývajú :slight_smile:)) akože máš pocit, že váha prudko stúpa? Ja sa bojím odvážiť, lebo by ma šlaktrafil určite :slight_smile:))))
15. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka........ale nebude ako ufonik :slight_smile: ešte ti budu tie ultrazvuky chybat :dizzy_face: však denis :slight_smile:
dakujem za opýtanie ,áno poslúcha len včera a dnes som jej dala zabrat s upratovaním :pensive:

denis..........no mna tak hneval včera už som ho ani potom nemohla zapnut a na druhom bola polovička,ale ten ked je doma tak ma na ten druhy nepustí aj keď sme v presile :wink:
15. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka.....ano váha stoupá nekontrolovatelne,až se bojím co bude do júna!!!!!

a co se UTZ týče pravda,já bych byla i pro sono na každé poradne :grinning: :grinning:

vierka...ano bojuj za vaše postavení :astonished:
15. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale..... dievčatá.....čo vás tam po nejako kg navyše to riešte po pôrode teraz sa tešte z drobcov :dizzy_face: :wink:
15. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, ale ty si vysoká a štíhla, na Tebe sa to pekne rozloží, myslím, že sa nemusíš báť.

vierka takže malú žabku od malička učíš poriadku? :slight_smile:
15. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok