Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂
romy01
15. mar 2010
minka super, vidim, ze kazdy si riesi nejak byvanie to je fajn pre tie nase miminka, no nie ?
kajticko, neboj, skor ci neskor to prejde a potom si druhy trimester naozaj uzijes.
kajka39
15. mar 2010
romy- to by som brala vsetkymi desiatimi, za taku cenu!! Ja setrit akosi neviem, takze predstava odkial v hotovosti zobrat na pozemok sa vzdialuje. Banka mi prislubila uver, ale pozemok taku ciastku nepokryje... 😕
cisielko
15. mar 2010
Minka..drž sa, nech sa snahuliačik raidne zahniezdi 😉

kajka...a ty ako, čo plánuješ? okrem toho žepozeráš pozemky?

Kajtičko..júj máš to pestré, ale už to nejako len vydrž 🙂
kajka39
15. mar 2010
denis-ok, ja sa nenudim nikdy. Cez vikend sme slavili, mala som narodky a som rada, ze to mam za sebou, teraz chvilku sa budem venovat praci a potom dovolenka ..14dni!!!!!... slnko,more a kniha.... 😃 😃
denis19
15. mar 2010
Romy..tak to je jak zadara...v dobrém, slova smyslu....paráda!!!!
My hledali pozemek tu a cena je tak za normální pozeme, což já beru do 1000metru čtverečních cca 50 000€,asi tak nejak jak píše Kajka. Tak je jasné, že stavet nebudeme....aspoň v dohledné dobe ne a potom už nebude energie..tak jsem klidná 🙂
denis19
15. mar 2010
Kajka...tak blahopreji ke všemu, od narodek po dovolenou a kam se chystáte???? 🙂
kajka39
15. mar 2010
cisielko- ja uz starnem..zacinam pokukovat po domceku, ktory som nikdy v zivote nechcela ,vraj su to neklamne znaky starnutia 😃 😃 ...... Len tak malicky 3izby bungalov, ziadne schoody ci velka zahrada, terasa a kusok zelene.... palny su, ale realita ma brzdi.. 🙂 🙂 Ale ak sa pytas na IVF, tak dalsie uz neplanujeme..
:-|
kajka39
15. mar 2010
denis-Egypt je istota ze pocasie bude krasne 🙂
denis19
15. mar 2010
Kajka...super volba, souhlasím....a co se domečku týče....no plány máš super, taková by byla i má predstava,ale já si neumím, predstavit stavet a na to ,dát si postavit na klíč nemáme prostredky!
kajticko
15. mar 2010
dakujem všetkým 😉 všetkým veľa veľa štastíčka prajem 🙂

denis no to dúfam,že sa to zlepší 😉
romy01
15. mar 2010
kajka vezmi ma so sebou do kufra, ja ani nemuknem , prjsiiiiim 😃

baby no nic len sa prestahovat do MT. Ale ono je to tak ze aj tu su pod holami ceny 66 eur na meter a v centre az 100 eur, Dalej v dedinkach cca 8 - 10 km od mesta su uz ale pozemky aj za 20 - 25 eur, no a toto je zlaty stred, fakt centrum mesta je za kopcom a cena je prijatelna a je vratane vsetkych sieti az k pozemku - elektrika, plyn voda, kanalizacia. . A navyse teraz je tak kopa pozemkov kde sa planuje vystavba. To pole co je na tej fotke a este dole kopcom nalavej strane fotky a hore kopcom, kde sme to fotili - tam sa planuje 60 RD a potom dole za dedinou dalsich 60 domov. Teraz je asi najvhodnejsi cas si zadovazit pozemok aj ked stavat nebudeme tak skoro - pocitame ze tak za 4 - 5 rokov.
romy01
15. mar 2010
baby idem si schrupnut - som sa taaak prejedla a este som natlacila veternik, tak nevladzem ani dychat

Kočky drzte sa
denis19
15. mar 2010
Romy, čo Ti veterník Vierka doniesla????? Hezké sny ti preji.

Kajtičko....no verím ,že se to zlepší, už mi to leze na nervy a to doslova!
cukotka
15. mar 2010
ahojte dievčatá, všetky Vás pozdravujem

minka, cisielko a kajka vitajte 🙂
denis19
15. mar 2010
Ahoj cukotka...z práce????
cisielko
15. mar 2010
Ahoj cuki 🙂

Romy..tak vy to tam máte teda odosť lacnejšie tie pozemky 🙂

Kajka..presne o takoom niečom snívam aj ja..takže IVF nie ani nič?
denis19
15. mar 2010
jojo .....bungalovek šup sem 🙂
cukotka
15. mar 2010
denis ja som bola dnes na utz, nebola som v práci. Až zajtra idem.
viera6
15. mar 2010
ahojte....prišla som vas pozrieť 🙂

cukotka.....Tak ako sa dari Nemovi???

denis.....už si doma?

minka,kajka...ahojte pekne,že ste sa ukázali 😉 kajka.....aj mna pribal do kufra ...juj Egypt hneď by som išla 😉
cukotka
15. mar 2010
vierka ahoj, tak Nemovi sa asi darí, dáva o sebe vedieť, nie je mi ani dnes najlepšie 😞 Dnes nám lekárka potvrdila, že sme 6tt+1deň, ale srdiečko ešte nebije. Takže ideme o týždeň na ďalší ultrazvuk. Chudák Nemo, z toľkých UTZ bude ako ufónik svietiť 🙂

A čo ty? Malinká poslúcha?
denis19
15. mar 2010
cukotka...nebude neboj 😃

vierka ano už doma,ale leze mi na nervy náš počítač!
cukotka
15. mar 2010
denis, Teba dokáže rozladiť počítač? 🙂
denis19
15. mar 2010
pokud jsem nastartovaná tak ano!
cukotka
15. mar 2010
a teraz asi si, že? cítiť to 🙂 niekde sa stala chyba?
denis19
15. mar 2010
😃 ale v práci si myslí, že jim udelám práci na tri roky dopredu, duchodci co bydlí oproti, nastehovali se nedávno,jsou hluší a já musím sdílet jejich lásku v katolické vysílání a na sídlišti jsem nemela kde zaprkovat, ručička na váze se asi zbláznila a do toho počítač co se rozhodzkoušet moji svtou trpelivost ]-(
cukotka
15. mar 2010
dôchodcovia sú fajn 🙂 aj my máme samých okolo, ale sú ticho ako myšky, ani neviem že tu bývajú 🙂)) akože máš pocit, že váha prudko stúpa? Ja sa bojím odvážiť, lebo by ma šlaktrafil určite 🙂))))
viera6
15. mar 2010
cukotka........ale nebude ako ufonik 🙂 ešte ti budu tie ultrazvuky chybat x-) však denis 🙂
dakujem za opýtanie ,áno poslúcha len včera a dnes som jej dala zabrat s upratovaním |-|

denis..........no mna tak hneval včera už som ho ani potom nemohla zapnut a na druhom bola polovička,ale ten ked je doma tak ma na ten druhy nepustí aj keď sme v presile 😉
denis19
15. mar 2010
cukotka.....ano váha stoupá nekontrolovatelne,až se bojím co bude do júna!!!!!

a co se UTZ týče pravda,já bych byla i pro sono na každé poradne 😃 😃

vierka...ano bojuj za vaše postavení :-o
viera6
15. mar 2010
ale..... dievčatá.....čo vás tam po nejako kg navyše to riešte po pôrode teraz sa tešte z drobcov x-) 😉
cukotka
15. mar 2010
denis, ale ty si vysoká a štíhla, na Tebe sa to pekne rozloží, myslím, že sa nemusíš báť.

vierka takže malú žabku od malička učíš poriadku? 🙂