Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
15. mar 2010

majaja, tak hlavne že si tehotná, a už to doklepeme do šťastného konca

denis19
15. mar 2010

holky jasan, že to doklepeme i bez plynu ,ale do zdárného a štastného konce, jupííííííí 😀
hezké sny všem preji!

viera6
15. mar 2010

no konečne som naštartovala notebook už zas mi nešiel 😠
prajem vám krásne sny 😉

cukotka
15. mar 2010

vierka tak konečne ho naštartuješ, a teraz to zabalíš a ideš spať? 🙂

viera6
15. mar 2010

cukotka....na dnes som nejala unavená upratovanie,pečenie veterníkov,plnky a vajíčkovej pomazánky ma nejak zrovnalo 😝 😵

viera6
15. mar 2010

cukotka.......no niečo ti mame zo softvérom z ničoho nič vypne a už ďalej nekomunikuje 😒

romy01
16. mar 2010

jeeej som prváááá

kajka39
16. mar 2010

Dobre ranko prajem tiez, vlastne je uz den.. 😀
romy-ano si prva, u teba to nebyva zvykom.... 😉

romy01
16. mar 2010

majaja ja ti uz otvorene gratulujem si tehulka len taky fukot. Ja som bola na krvi az na 16 den bez PK a mala som HCG 1407 no nezabudni ze HCG sa zdvojnasobuje kazdy druhy den takze ty toiez budes mat na 14ty den tych 1000

strelka11
16. mar 2010

majaja aj ja si myslim,ze uz to mas iste,hlavne klud a vydr to do stvrtku,tesim sa na pozitivny vysledok 😀

denis19
16. mar 2010

hezký den preji!
romy dnes nemohla spát????? 🙂
zdravím tehule i netehule a preji sluníčko, kteráé se k nám dere!!!! 🙂

krivka5
16. mar 2010

ahojte!
majaja...gratulujem 🙂

denis19
16. mar 2010

Kde ste??? M8m chvilku volno! 😀

tuzimpobabatku
16. mar 2010

babulky poradte mi......včera som absolvovala interné predoperačné vyš. Treba vyšetrenie aj od anesteziologa, alebo ste mali iba z interka. Lebo ked som bola na laparke, tak mi robili aj ARO vyšetrenie. Vďaka

denis19
16. mar 2010

tuzimpobabatku
v Heliose nepotrebuješ anesteziologa....tak nevím.

minka051
16. mar 2010

Ahojte zdrvím všetky babulky 🙂
Ja len tak v rýchlosti z práce. Ešte 2 dni a idem na UTZ a už musí byť dobré, lebo neviem čo potom robiť.

denis19
16. mar 2010

Minka...ahoooj. určo to bude ok a mrazáček se kdy rozmrazuje????

minka051
16. mar 2010

denis no to mi povedia až ked pošlem výsledok z UTZ sliznice. Teraz sa len modlím aby bola dobrá a bolo to čo najrýchlejšie. Myslím že ak 18.3. bude sliznica dobrá tak možno 22.3 by mohol byť KET. No onoje to ale všetko ešte vo hviezdach a uvidím čo mi osud nadelí 🙂 Inak ako sa máš , ale myslím že super 🙂

cisielko
16. mar 2010

Ahojte

Minka.silno držím aplce aby sa snehuličik krásne rozmrazil 😀

Majaja..potíšku gratulujem 😀

denis19
16. mar 2010

minka.....tak hurá papat ty feferonky 🙂 moooc držím drápek!
ano já se mám vskutku dobre a už se teším na tu zmenu, nejak víc a víc,nekdy mne premknou obavy,ale jinak blaženost 🙂
ahoj cisielko...ako máme?

cisielko
16. mar 2010

Denis..normálka, sanžímssa vyliečiť lebo som prechladla tak nusne že ma kríže bolia a neviem sa ani vystriež..a už to cítim na celej chrbtici, chodím ako hrbáč 😎 a ty ako, bruško rastie, kočiarik vybratý tak už len to mimčo chýba 🙂

denis19
16. mar 2010

cisielko..to je asi nejak počasím, já zase necítím ruce, des bes, chystáme se na krční masáž, už nevím jak dál.
ano vše je nachystané jako píšeš, už jen vyžehlit zavinovačky a porodit 🙂 🙂 🙂 jdete teda toho 30/03 do MT?

cisielko
16. mar 2010

Hej ideme..mužo skoro dostal infakrt že tak skor, ale ved nič nebudem siliť..máme čas asoň sa nebudm nikam hnať ked nás tak skoro objednali a taký šok nám urobili 😀 😀 😀 😀 tak super, kedy že to máš termínik?

minka051
16. mar 2010

cisielko dakujem dúfam že aj mrazáčik aj ja budeme dobre pripravený a podarí sa malý zázrak 🙂
Prepáč nie som v obraze , lebo sem chodím málo tak ako pokračuješ ty?

majaja75
16. mar 2010

strelka, romy, krivka...ďakujem

cisielko
16. mar 2010

Minka..to je v poho..aj ja sem chodím pomenje..no 30.03. ideme na konzultáciu do Helíku, čakajú ma vyšetrenai ohladne 1IVF aspoň tak mi to bolo na psledy povedané, to moje krvácanie čo všetko pokalalo..tak ideme..ale nikam sa nejdem hnať, kým nebudem mať nič potvrdené tak 2IVF sa nekoná..aj tak ho plánujem až niekedy leto, jeseň....ja verím, že toto sa už vydarí a konečne sa dočkáš 🙂

minka051
16. mar 2010

cisielko dakujem a dúfam že sa tak aj stane, lebo už toho je na mňa vela. Ale takých je tu asi viac.Ale trpezlivosť ruže prináša tak iné mi nezostáva len veriť. Aj tebe sa to podarí hlavne sa daj do poriadku a bude to ok a ani sa nenazdáš a budeš tehulka. Velmi ti to prajem.

sofokleska
16. mar 2010

ahojte,nam včera dr. v care navrhla IVF nakolko ma priatel strašne zly SPG:maly objem,počet a aj pohyblivosť je zla.tak by mi museli nasilu nasili vkladať spermiu do vajička,šanca je 25%.ešte som sa nerozhodla,preto ak možte prosim poradte ako to cele prebieha,ako často sa musi chodit na kontrolu,kvoli robote atd?dakujem pekny den

cukotka
16. mar 2010

....halooo je tu niekto? 🙂

cukotka
16. mar 2010

sofokleska, idete na IVF - ICSI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre