Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

wodanka
21. mar 2010

ono sa to nezdá, ale už teraz sú to u nás dva mesiace, čo to nevyšlo... ale tie ďalšie dva ešte v pohode zvládneme 🙂 a potom podľa výsledkov sa rozhodneme, či ideme do toho znova...
tak snáď to odštartujeme potom spoločne a zasa si budeme písať čo a ako... už sa teším 😉

cisielko
21. mar 2010

Jasné, ani sa nenazdáš ako to ubehne..ide teplo, budeš stále niečo robiť a na nejaké IVF ani nepomyslíš...bude to fajn oddych a verím,že sa spolu stretneme na ďaľšej ceste k IVF 🙂

wodanka
21. mar 2010

to máš pravdu s tým počasím, konečne začneme zasa turistikovať, bicyklovať a tak... a teraz nás s mm zamestnáva myšlienka na vlastný domček 🙂
inak vieš čo by bolo najlepšie? keby to výde aj bez IVF 😎 možno sa pri našej nulovej morfológii nájde aspoň jedna schopná spermijka 😉

cisielko
21. mar 2010

tak to by bolo naozaj super..žeby sa aspoň jedna našla a urobila zázrak 😀 teším sa že ide teplo, nebude čas mylsieť na blbosti 😉

wodanka
21. mar 2010

súhlasím s Tebou 😀
nevieš ako sa darí holkám tu? nejako som sem teraz moc nechodila... viem len o lukovi... a holkách čo boli s nami na IVF a zostali tehotné.. napr. taká minka, viktoria...?

cisielko
21. mar 2010

Neviem, chodím sem teraz málo...Viki je úspešne rozvedená, viem, že sa jej niekto črtal ale už dávno tu nebola..Minka čakala na UTz, teraz niekdy by mala mať vklad...tak asi tak..idem k telke tak dobrú noc a ukáž sa častejšie 😉

wodanka
21. mar 2010

aj Tebe dobrú noc... 🙂

denis19
22. mar 2010

Dobré ránko preji!
Tak čučím na nového koníka a celkem se mi líbí 🙂
Jak se máte všechny??????
Já celkem fajn, jen ani po wellnes mne ta ruka, to brnení, neprestalo a jsem z toho na nervym, je to jako píše ROMY...ni na prstech necítím a omrvinky nesbírám, neboť to nejde a nejvíc mne štve, že mne už bolí i predloktí. Masáž zabrala na chvilku,ale asi by to chtelo pravidelnost. Už mi otýkají i členky, jsem stoprocentní tehuhu. 😲

denis19
22. mar 2010

Dobré ránko preji!
Tak čučím na nového koníka a celkem se mi líbí 🙂
Jak se máte všechny??????
Já celkem fajn, jen ani po wellnes mne ta ruka, to brnení, neprestalo a jsem z toho na nervym, je to jako píše ROMY...ni na prstech necítím a omrvinky nesbírám, neboť to nejde a nejvíc mne štve, že mne už bolí i predloktí. Masáž zabrala na chvilku,ale asi by to chtelo pravidelnost. Už mi otýkají i členky, jsem stoprocentní tehuhu. 😲

denis19
22. mar 2010

Dobré ránko preji!
Tak čučím na nového koníka a celkem se mi líbí 🙂
Jak se máte všechny??????
Já celkem fajn, jen ani po wellnes mne ta ruka, to brnení, neprestalo a jsem z toho na nervym, je to jako píše ROMY...ni na prstech necítím a omrvinky nesbírám, neboť to nejde a nejvíc mne štve, že mne už bolí i predloktí. Masáž zabrala na chvilku,ale asi by to chtelo pravidelnost. Už mi otýkají i členky, jsem stoprocentní tehuhu. 😲

denis19
22. mar 2010

taki čučím, že to pracuje nejak jinak celý koník a nevím proč muj príspevek je trikrát,ale omlouvám se za to , já na to príjdu 🙂

krivka5
22. mar 2010

denis ahoooj!
novy konik,celkom v pohode 🙂 tak to trpnutie ti neprestava? a doki na to co hovori? mne moja predpisala magnezium pre istotu aby sa mi nezopakovala eklampsia ako pri prvom tehu. v stredu ideme na sono a strane sa tesim na maleho bubacika ze ho znova uvidim. mohlo by uz byt vidno pohlavie,to by bolo fajn. a co karolinka ,uz dava urcite poriadne najavo svoju pritomnost .
nejak sa mi nedaju poriadne pridavat smejkovia.ked ho pridam ,da ho o tri riadky nizsie...

😒

krivka5
22. mar 2010

denis...a si uz domka,alebo stale zarezavas v praci?

krivka5
22. mar 2010

halo,halo a co je s bombrlcekom neviete? davno som ju tu nevidela ,sice som to tu aj ja trosku zanedbavala 😒

denis19
22. mar 2010

ahoj krivka!!!
jsem ješte v práci, do konce mesíce to nejak zvládnu, pokud nepujdu drív na PN pro tu ruku. Dr mi dala rehabilitace, tak jdu ve čtvrtek a to zároveň mám u glugoza test na gynde, tak jsem zvedavá jak dopadnu!!!!!
no ...to pohlaví...nevím,ale asi ješte nebude videt, nevadí, hlavne, že uvidíš bublinku 🙂
jak tio jinak je????

brmbolcek
22. mar 2010

srdecne zdravim moje slniecka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 jA AKOSI NESTIHAM 😉 😉 😉 blizi sa nam kolaudacia tak makame co sa da........ 😎 😎 😎

neviem co je tu nove , nestiham citat...ale ak je tu nova tehulka tak srdecne blahozelam a ostatnym zelam vela stastia do buducich krocikov 🙂 🙂 🙂

Krivka ahoj moja, mna trapia nocne akosi nemozem spavat ..... neviem co sa deje ale myslela som si ze ked budem tehu tak sa konecne vyspim a je to u mna pravy opak ty mas co noveho ?

vsetky ostatne zdravim Denis, Romy, Minka, Cukotka, Ciselko ..... a ostatne od A-Z 🙂 🙂 🙂 aby som na nikoho nezabudla 😉 😉 😉

denis19
22. mar 2010

ahoj brmbolcek...tak ať vám to dobre dopadne a jak se jinak cítíš jako tehuhu???? 🙂

kajticko
22. mar 2010

ahojte kočky 🙂 denis ja som počula ,že je na to magnezium dobre. neviem či ho užívaš,?? mne ho dr poradila aj ked mi zle bývalo.

brmbolcek
22. mar 2010

Ahoj Denis, dakujem za opytanie.... - pokym sa nenajem tak bojujem inak sa da a je mi celkom fajn, najdu sa aj mensie neduhy ako bolenie hlavy ale to je z tych nocnych...... 😉 😉 😉

...teba akosi trapi trpnutie.... teda pocujem to prvy krat ze sa take nieco moze diat , aj romy aj tebe..... no dufam ze ta vasa boliestka rychlo pominie..... 🙂 🙂 🙂

vcera sme boli s manzelom na sqvosi.... ja som nehrala ja som fotila 😀 😀 😀 😀 dnes rano siel na poradu do Nitry a ma dobru svalovicu 😀 😀 😀 nasadila som mu acylpirin a je to lepsie, 😵 😵 😵

inak kupili sme si novu spalnu , zohnala som si aj bavlnene plienky boli sme po ne v ruzomberku ..... a to najlepsie na koniec nadherne detske vecicky..... teda velmi sa v nich vyzivam , keby som mohla tak uz ich mam povesane doma na kazdom kroku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ale mam problem s komodou...... asi budeme musiet v lete skocit do BA -Ikea......

.... a nasa karolinka sa ma ako ? dufam, ze iba naj lepsie 😵 😵 😵

denis19
22. mar 2010

ahj kajticko, jo beru i magnézko,ale nechci to s ním prehánet......ale nic moc nezabírá!
Ty se pochval jak se máš?????

denis19
22. mar 2010

karolínka se má asi parádne, neboť ji už cítím celkem dost, už asi i narostla, musím vydržet do 14/04 to budu mít poradnu,ale zdá se mi to neskutečne daleko!!! Jinka pohodička. Do konce mesíce v práci a potom do porodu veget.
Já už mám vše nachystané v skríni, poprané,požehlené a dokonce i veci do porodky jsou už na jedné hromádce. Jak sleduji sama sebe, asi bych to pozdeji už tak lehce nezvládala!!!!

kajticko
22. mar 2010

tak dúfam,že Ti to už konečne prestane. no mne začína bruško rásť pri dvojičkách to bude asi dosť rýchle 😀 inak dr mi nasadila torekanové čipky a od vtedy je mi konečne lepšie.býva mi zle ,ale nie už tak ako pred tým. a Karolínka ako??,

denis19
22. mar 2010

kajti...a nejaké fotečka bríška by nebyla?????? 🙂
jak jsem psala, Karolínka je asi ok a dává o sobe vedet, holka jedna 🙂 ale to je dobre, dnes ráno ji poprvé cítil i manžel,když položil ruku na bríško, tak byl rád 🙂 🙂
no a u dvpjčátek to bude rust asi skutečne rychleji, dyť se tam musí vejít dve, už abychom vedeli co to tam máš???? takový páreček by byl fajn,ne?

kajticko
22. mar 2010

no super si šikulka. denis a Tebe kedy povedali pohlavie?? ja chcem isť na 3D a dúfam,že tam uvidia obi dve pohlavia

brmbolcek
22. mar 2010

.. no ty si teda sikulka 🙂 🙂 🙂 beriem si priklad z teba , ja zatial kupujem neutralne vecicky , lebo je este skoro vediet co to bude, este mam cas.... tak ale zase na prazdno z obchodu nejdem 😀 😀 😀 😀 , no neviem kde mam patrat po zoznamoch co budem vsetko potrebovat , uz teraz mam z toho hruzu , 😕 😕 😕 nemam rada vsetko naraz kupovat , som typ radsej priebezne a trosku vopred 🙂 🙂 🙂

... budem rada ked uz budes domka, neukrutne rychlo to bezi a 14.4 mas poradnu ja idem tuto stredu na sono ..... tak sa co ? no tesimmmmmmmmmmmm , dufam ze vsetko dobre dopadne, inak niekedy sa ani necitim ze som tehuhuhuhu 😵 😵 😵

Kajticko- zdravim ta , mas sa ? 😎 😎 😎

denis19
22. mar 2010

kajtičko...já se dozvedela pohlaví ve 22tt z amniocentézy,ale dr si to myslel od 16-17tt,ale nebyl si na jistém 🙂 a potom ve 23tt mi to genetický UTZ jen potvrdil 🙂
už se poohlížíte po tandemu???? a co takto fotečka bríška 🙂

brmbolcek
no já Ti nejak nabyla pocitu,že to už musím mít nachystáno,ani sama nevím a seznam co do porodnice najdeš i na web baby....anebo Ti dají i v gyn. ambulanci 🙂

brmbolcek
22. mar 2010

Denis- diky moc, co mas dnes v plane na obed ? ci uz si po nom ? mm vcera nalozil masko do pacu tak dnes ho obshmahnem a bude fajna vecera , ja mam velm,i rada masko v pace..... alebo take zemiaciky v pahrebe .... s takym mnam mnam masielkom 🙂 🙂 🙂

denis19
22. mar 2010

brmbi...masíčko v pácu si deláme také a je to mňamka, tak to si nech chutnat.
já to dnes poňala trochu azkétsky...varená rýže bez ničeho a na ničem,abych se trošku odvodnila, neboť dosti natýkám a už i kotníky, tak se tomu chci trochu vyvarovat.

brmbolcek
22. mar 2010

..... chuda na teba sa to teraz akosi sype.... ale ved karolinka ti to vsetko odvdaci 😉 😉 😉 tak si daj aspon trosku kompotu k tej ryzi , da sa aj tak ? ci ?

denis19
22. mar 2010

nedá ☹ to už potom telo tu vodu nepustí,ale nevadí, dala jsem si vanilkový jogurt, ať má karolínka radost 😅

romy01
22. mar 2010

ahojte kočky

ako sa mate ? idem si vas precitat. U mna je nova akurat hrozná záha - uz tri dni ma trapi a nic nepomaha, ani fatra ani nic

denis19
22. mar 2010

ahoj romy...neboj už to bude trvat jen pár týdnu 🙂 jinou útechu pro tebe nemám.... 😲
jak se vede?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre