• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
veru, veru, ide to rýchlo. Teším sa na to, nech už to mám za sebou :wink:
24. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tieto čakania su hrozné, stale na niečo musíme čakať
24. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím ísť na chviľu off, zatial pa
24. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, papa
24. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo...kde je kdo?
24. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo? zase nikto?
24. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,
viete mi prosim povedat co moze byt pricionou ak ma muz nulovy pocet spermii? co by na to mohlo pomoct?
dakujem
24. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
gugulienka...s tym ti bohuzial neporadim :unamused:
no baby dnes mam cely den problem sa sem dostat :angry: nie a nie sa prihlasit :angry: aj vam to tak rapluje?
a ja som bola dneska na sono a NT meranie a vsetko je o.k. malicke sa nadherne hmirilo a kopkalo nozkami, nemohli sme sa nan vynadivat :slight_smile: dokino nam pekne ukazal nozicky,rucicky ,nosovu kosticku, vsetko pomeral a malo by to byt v pohodicke. na to amnio ani nepojdeme ked su merania v pohode. :slight_smile:
bombrlcek...ako si dopadla? kedy si sa dostala na rad? my sme isli predposledny o 19:30hod. hruza to cakanie.
24. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a termin porodu nam dal 3.10., takze sa to ani nejak od terminu z martina (5.10.) nelisi...
24. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drobcek je v albume(cely tato :grinning: )
24. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko! :slight_smile:
co este spinkate?
25. mar 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Krivka!!!

krásné foto v tomto týdnu jsou ty detičky nádherné na tom sone!!!!! Ako teda máš? Šťastne,co????
25. mar 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pádím na glukoza test a potom na rehabilitaci, tak se uvidíme asi až odpoledne. :slight_smile:
25. mar 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis..ano .som stastna ze je vsetko podla sona o.k. . tak ides na tu glukozu? tak drzim palec a pekny dnik :slight_smile:
25. mar 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo slnieckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

... uz som tu a hlasim , navarene , upratane, prach utrety, poprate, a pozehlene...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Krivka - servus mojaaaaaaaaaaa tak vcera to bol iny des , teda take dlhe cakanie sa mi ani vo sne nezdalo ...... prisla som tammedzi prvymi a odisla o dobre 2 hodky....... ups...ale na druhej strane som bola rada ze kazdu poriadne a dokladne prezera .... inak ja uz utros neberem od dnes rana :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , no a vcera na sone mi robil cez brusko a potom aj vaginalne, tiez mame fotecky ale hodime az cez vikendik..... a ROMY a ty si mala ten rozmer vcera co si pisala 1,3 u mna nameral 1,4 a vsetko dobre dopadlo az na to ze som sa nemohla akosi postavit s toho stola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som si pripadala ako 100 rocna zena , co budem neskor hovorit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Krivka inak krasne fotecky mas :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: nam sa nie a nie otocit tak sme ho videli iba od chrbatika tak do neho jemne stuchal ani tak sa nepodaril xi xi , som sa tam smiala ze Dr. mal co robit aby mi sono udrzal na brusku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Manzela som taktiez mala v nutri a spolocne nam ukazoval hlavicku a vsetky casti tela maleho brmbolceka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Krivka a nie som daleko od terminu od teba :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Minka- ja ti tak silno drzim palceky , juj tfuj, tfuj, tfuj, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sme radi ze si sa nam ozvala :wink: :wink: :wink:

ostatne dievcatka srdecne pozdravujem a prajem uz skoro krasne zvikendnovanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...tak ti nasi drobci su rovnako velky :slight_smile: aj mne nameral 1,4 co je v pohode :slight_smile: ze je to nadhera vidiet si takto drobceka a pocut jeho tlkot srdiecka :wink:
25. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...si nejaka aktivna :slight_smile: ja som vstala o siedmej a od vtedy som tu na konikovy :sweat_smile: no idem sa aj ja realizovat domacimi pracami :wink:
25. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krivka- len ja akosi nemozem spavat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a rano manzel nechape kde beriem tu silu a vitalitu, :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: som velmi stastna a rada ze nam dobre dopadli vysledky a drobcekovia su krasny :wink: :wink: :wink: skus si podla tohoto linku vyratat datum porodu .... mne to vyslo , daj vediet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kalendar.
25. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcatka, lucim sa utekam na domcek pa pa , a prajem krasny stvrtocek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek... ja som teraz prvu noc celu prespala a ani cik cik som nebola :slight_smile: tak nech sa ti na domceku dari a davaj pozor na drobceka. :wink: dik za link ,idem kuk...
25. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

brmbolcek tie sona uz budes mat len cez brusko.-

jaj ty si uz bola. Super vysledok, len tak dalej
krivka aj ty si bola - to ste boli s brmbolcekom u rovnakeho doktora ? Super baby. idem kuknut fotky u krivky

minka - super, drzim palce nech to vyjde a posielam cmuk na brusko nech sa gulka riadne zahrazne.

tuzimpobabatku tak ak to ma taky ucinok, tak ti este posielam, budes ich potrebovat .TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka - to su super fotky, take velke, ze fakt drobca krasne vidno. A nepovedali vam ze co by to asi mohlo byt ? Mne uz v 12 tt povedali ze to sice nie je 100% ne lebo je este skoro, no dokine sa zazdalo ze to je chlapec a potom v 20 tt to potvrdila.
25. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy: dííkyy , tehu vírusíky sem ku mne! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste?
25. mar 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se práve ted vrátila do práce po rehabilitaci a glukoza testu a ted hurá makat na mape!!!!!!
ako máte????
25. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...aj sme sa pytali ci to neni vidno a doki povedal ze je to este skoro. a tak sme dufali ze to uz uvidia :frowning2:
tuzim...tak ako buduca tehulka?
denis...aka bola glukoza?asi sladka ze :grinning: a vysledky budes vediet kedy?
25. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dievcata dakujem velmi pekne za pochvalu babatka :slight_smile: nemozem sa nan vynadivat :slight_smile:
25. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka...no byla sladká, co ti povím,ale dalo se, jen jsem už mela ke konci hladíka jako blázen!!!!
25. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis tak mas po tom. Boze ja som bola pred tyzdnom a musim povedat ze mi to utieklo ani pravda nie je. Inak vcera som si uzila den bez zahy ale som sa asi radovala predcasne lebo som si dala polievku a zaha je naspat
25. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok