• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
No my na genetiku asi nejdeme,nebolo nam nic spominane.
4. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved v podstate je to uz jedno,hlavne ze sa veci posunuly a nekonecne cakanie ci sa konecne nieco bude diat je za nami.
4. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás bol problém v spermiograme, ale mne sa asi tiež netvoria vajíčka tak ako by mali :unamused: Genetiku neabsolvujú všetci, je to na odporúčanie lekára.

janemari, akože paragrafy nechcú uznávať? máš nárok na sedem celodenných paragrafov pre seba, a sedem na rodinného príslušníka /napr.manžel/. Ja ti pekne využívam, je to oveľa lepšie platené, ako keď si v práci alebo si zoberieš dovolenku, resp. paragraf len na pár hodín.

A inak my sme na výsledky genetických testov čakali dva mesiace, a na objednanie na samotné testy jeden mesiac.
4. apr 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka no u nas je to dost zlozite a pokial chces mat pracu je lepsie neprotirecit a radsej si to odrobit.Ale ked to inak nepojde zoberiem paragraf a potom sa budem modlit aby mi ivf vyslo.
4. apr 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari a kde robíš?
4. apr 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka robim v zlievarni ako robotnik.
4. apr 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš asi fyzicky náročnú prácu nie? Tak asi by bolo lepšie keby si bola PN:
4. apr 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka ak mi navrhnu pn tak nevaham.Ano pracujem manualne,okrem toho ponocovanie na nocnych tiez nepridava.
4. apr 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný veľkonočný pondelok prajem všetkým :slight_smile:
5. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka aj tebe dufam ze si vysibana a vyoblievana poriadne.
5. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer!
tak co dievcatka vykupane a vysibane? ja som mala len dvoch sibacov muza a svokra,ale stacilo :slight_smile:
vidim tu kopec novych snaziliek, tak vsetkym drzim mooooc moooc palce :wink:
5. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ale krivka, ahoj :slight_smile: teba som tu nevidela sto rokov :wink:
5. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna nevyoblievali len vysibali a vyoblievali vonavkou.
5. apr 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala som trosku vela ucenia. a ty ako? byva ti zle? mne je stale a dokina povedala ze asi patrim k tym tehulkam co im bude zle cele tehu :unamused: ako si prezila sviatky? volako sa to tu v poslednej dobe odmlcalo...
5. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari...ved aj mna len vonavkou :slight_smile: mam vyhodu ze som tehu, inac by ma ani vodicka neminula :slight_smile:
5. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale pri tehu tolko voni asi tiez nieje nic moc.Ale ak nemas problem s vonami tak v pohode.
5. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sem chodím každý deň, ale keď vidím, že je to tu bez "pohybu" tak len prikuknem a to je všetko. Trošku veľa učenia? Ani mi nehovor. Ja som konečne na tretíkrát spravila skúšku z politológie :slight_smile: a už by som sa zase mala začať učiť na skúšky, ale nechce sa mi. Musím si spraviť aj nejaké práce do školy a to sa mi tiež nechce :( Ale od zajtra sa do toho pustím, snáď :slight_smile: Už aj mne začalo bývať zle, posledné dva dni som ako mechom udretá. Za pohár mlieka by som vraždila :slight_smile:

janemari, tak ja som bola dnes úplne bez vody aj voňavky, a som rada :slight_smile:
5. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari...tak ta caka ivf? to je fajn, ja som zacinala v decembri a aha uz som 15tt a vyslo nam to na 1ivf a prajem to aj tebe :wink:
5. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby studovat a snazilkovat sa resp.podstupovat IVF klobuk dole :slight_smile:
5. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari ja som začala chodiť do školy, keď som ešte netušila, že bude nejaké IVF :slight_smile: zatiaľ sa to dá, horšie je to, že ma čaká bakalárska práca a štátnice budúci rok :unamused: a že školné je strašne vysoké, z tej materskej to bude zaujimavé
5. apr 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari...mala som len dvoch kupacov nastastie :slight_smile: ale vadi mi vsetko, uz aj cista voda mi smrdka :grinning:
cukotka...no mne to ucenie teraz ked som tehu vobec nejde do hlavy ,uz myslim len na mimi :slight_smile:
5. apr 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari...poviem ti pravdu, budem rada ked budem mat tento rok za sebou. :unamused:
5. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka kam chodíš do školy?

janemari, tak rozmýšľala si nad tou PN?
5. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka chcem PN len zasi od toho ci mi ju doktor navrhne.
5. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to navrhnutie PN asi dosť záleží od centra
5. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari...ja som pn od 7tt, predtym som si bravala na vysetrenia dovolenku.najdolezitejsie je volno po ET. vtedy som si vzala cely tyzden. v centre mi povedali ze pn nie je potrebna a aj tak bolo :slight_smile:
cukotka...ja nechodim na vysku, ale na strednu skolicku. mam len vyucny list ,tak si teraz na stare kolena robim maturu :slight_smile:
5. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka, ale asi tam tiež nemáš málo učenia :slight_smile:
5. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta PN asi zavisi aj od diagnozy,neviem uvidim.Ale pokial budem mat byt v klude tak jedine PN.Ale uvidime.Teraz sa uz len dockat ze mi zavolaju ze to prislo. :wink:
5. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok