• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
ano povine je od 35,ale štatistika sa tušim posunula na 38?
6. apr 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka.... pozrela som tvoj album a denis má pravdu žížala

hlásim môj obôd pásu 99cm a to som len v 11tt

ale zase ja som postava bez pásu ja mávam 85cm takže asi tak :grinning:
6. apr 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris........si sa dívala do správneho albumu?
6. apr 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,ale mame pekne postavičky tak sa už tolko nestužujte a mieri akurát :wink:a čo idete pripravit na večeru?
6. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka dobre som sa pozerala

idem vám vložit moju fotku aby ste si namysleli že som tulen :grinning:
6. apr 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no foto pridané ešte sa odfotím v reáli a pridám :slight_smile:
6. apr 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sanris: mala si PK?
6. apr 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tie zákusky tie nemajú chybu, len ja by som ich teraz cítila ako pokazené to tie chute :unamused:

a kde sa stratila denis
6. apr 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tužim ahoj ano mala som PK
6. apr 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris....ved maš dobru postavu.A tie chute to prejde ja na začiatku som tiež vela veci nemusela a ked som aj na niečo mala chut a uvarila si to potom mi to už vobec nechutilo.
tuzim. ........ako sa maš?
6. apr 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dobre, zatra mám transfer. Chcela som PK ale mám málo vajok. Nevadí, hlavne, že tie zostávajúce su bojovníci :slight_smile:
6. apr 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzim. ........na zajtra držim palce nech sa bojovničkovia pekne uchytia :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
6. apr 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem tu , prišel mi manžel, tak jsem mu dávala večeri...vepro knedlo zelo od maminky, mé! a ted jdeme do lesa na borovičku, chceme si udelat bonsaj.
celkem jsem setu pobavila s teleňmi a tak a jdu mrknout sanris do albíčka a večer ahoj!!!

tužim...tak zítra do boje v plné zbroji, potom nám dej vedet co a jak, budeme na tebe myslet! :slight_smile:
6. apr 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris...co se tu stežuješ, jsi úplne super!!!!!!
6. apr 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievčatá :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzim...držím palce aj na nohách

a za lichôtky dakujem vierka a denis
6. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris...to není lichocení,ale realita!!!!! jsme zpet a to bez borovičky..nic jsem nenašli, tak príšte! :slight_smile:
6. apr 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.

par dni som nestihala a tak vas aspon pozdravujem, Skusim zajtra docitat co mate noveho. Zatial prajem dobru noc :slight_smile:
6. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ano som z BB :grinning: kde presne byvas? ja v sasovej.
6. apr 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:,
sorry, ze skacem do reci...kto mi vie "prelozit" slova dr. v CARe, ze sanca na uspesne otehotnenie prostr. IVF je u nas 40%?je to povzbudzujuce cislo, ci nie? nemam ani paru...ake mate skusenosti? z neho treba tahat ako z chlpatej deky:(
snazime sa uz 2,5 roka. v tychto dnoch cakame na suhlas z poistovne a v maji sa chystam na svoje prve IVF. uz to tam kvasi asi 6 tyzdnov...
6. apr 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!!!
matakrok ....to je vysoká šance...ber to tak ,že šance na otehotnení tu je skoro na druhý pokus, tím se nevylučuje , že i na první pokus, na UIU máš šanci tuším 25% ,ale nejsem si jista a jsou holky tehuhu, tak jen verit a vydržet! My byly na podobném číslu pravdepodobnosti a vyšlo to na poprvé!!!!

zuzanabb......no kde jinde se dá v BB žít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sásová.

romy...no vitaj po svátcích a zapoj se :slight_smile:
7. apr 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prajem krásny den :dizzy_face:

sanris............to nie su lichôtky,ale skutočnosť :wink:
denis.............takže ste nič nenašli :unamused: ako sa dnes mate?
romy.............kde si sa nam túlala?
7. apr 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Vierka!!!!
Dnes mám poslední rehabilitaci a následne kontrolu u rehabilitační paní dr, tak uvidíme,ale je mi jasné, že to zustane u toho, že po tehuhu se to zlepší :slight_smile: Potom mám rande s kamarádkou dopoledne a se spolužačkou odpoledne ve meste tak se teším, venku je nádherne slunečno...tak parádička.
Karolínka od rána asi fandí fotbalu a manžel šel na nás vydelávat penízky, zatím má kam chodit a mají co delat, není toho sice moc,ale je aspoň neco! :slight_smile:
A co Ty a Sárinka???? :slight_smile:
7. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniska.....ja som bola na tom sone ,ale dnes ma už nevezmu máju toho vela, tak dufam,že to vybavím zajtra.Tiež je tu krásne tak pôjdem von. :dizzy_face:
Sarinka ta sa ma dobre stvára premety už od 5rana :sweat_smile:
7. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniska......ake maš pekne bruško vôbec ho nemáš ako vagónik a kde maš tých 10kg?
7. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: Vierka...tak aspoň zítra to vyrídíš...já ted letím na rehabilitaci...ahoj odpoledne. :slight_smile:
7. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka....dikas...ale i na zádech treba...podívej se porádne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile:
no denis s tym trpnutim to asi neni ktovie co :unamused: este ze ta uz caka len par tyzdnov :slight_smile:
sanris...mne je tiez stale zla.rano pohoda ,ale poobede a vecer hruza.mne tiez dokina predpisala torecan,ale dala som si ho len raz a nezabral. vraj asi patrim k tehulam co im je zle cele tehu :frowning2: tiez mi dokina povedala, ze pokial mam nevolnosti je to o.k. a tak som s tym vyrovnana :confounded:
ja dnes volam dokine kvoli vysledkom z krvi, tak som zvedava ci to bude o.k. a nebudem musiet ist na amnio. sono merania dopadli vyborne tak hadam aj krv bude o.k.
7. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...ved denis ma brusko ako ja v 15tt :grinning: ved uz aj am 13kg navyse. no proste na mna nemate :grinning: (len kto to bude davat dole po porode :unamused: )
7. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniska......uži si poslednú rehabilitáciu :slight_smile: a rande :wink:
no a kukala som poriadne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ahoj krivka.......takže stále ti býva zle, neprešlo to ani trošku?
krivka,ale mame na teba ved ja mam poriadený kotlík :grinning:
7. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok