Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

tuzimpobabatku
8. apr 2010

ahoj denis, čítam, že vačšina z dievčat mala PK. Ja bohužial nie, lebo nebolo dosť vajok. 😢 Čo si myslíš o tom, je to ok, vkladali mi jedno 4 bunkové a jedno 2 bunkové embryjko. Trocha sa bojkám

sofokleska
8. apr 2010

v centre navrhli nech si to dame spraviť,čochvila by mali prisť vysledky.ideme do toho prvy krat,ešte sice nemam vyplnenu žiadosť,ale to chcem riešiť až po tych vysledkoch.

denis19
8. apr 2010

tužim....hele jsou to nervy, ale máš v domečku dve a to zvyšuje šanci na uchycení aspoň jedného...tak ted bud hlavne v klidu,mysli na bublinky a nedelej hlouposti jako mytí oken, či veliké nákupy do spižírny 🙂

sofokleska

ahá tak vás to čeká celé od začátku a poprvé, tak to preji teda pevné nervy a trpelivost!!!!!! já z toho chvilkama byla na nervy.....je to stále čekání na neco....ale stojí to za to!!!! a je dobre, že máte za sebou genetiku!

sofokleska
8. apr 2010

no hej ved aj ja zistujem kadečo,ved ked to cele začne určite sem budem prispievať čo a ako.......

denis19
8. apr 2010

sofokleska
no to klidne delej, mne to dobre pomáhalo na hlavu, že v tom človek není sám a získáš nekdy i dobré rady a postrehy! když se dopracujete k ET...kolik si chcete dáti vložit bublinek?

tuzimpobabatku
8. apr 2010

denis: no veru, to sú riadne nervy, to čakanie....ale snažím sa byť v kľude 🙂

denis19
8. apr 2010

to je také jediný možný recept!!!!! a ne že budeš testovat hned...vyčkej aspoň 10 dní po ET!!!!

mirka7582
8. apr 2010

ahojte ja cakam papiere od poistovni som zvedava kedy pridu ☹

tuzimpobabatku
8. apr 2010

denis: ja nebudem testovať vôbec

denis19
8. apr 2010

tužim...tak to jsem zvedavá......já také nechtela testovat,ale pod emočním tlakem koníka jsem nevydržela a očúrala ten papírek!!!!

mirka.....no vetšinou to trvá tak 4 týdny...tak uvidíte!!!!! 🙂

mirka7582
8. apr 2010

ahoj denis no tento tyzden bude 4tyzden 🙂

denis19
8. apr 2010

Tak vidíš, tak to už určite dostanete...mají vám to poslat domu či do CAR?

mirka7582
8. apr 2010

Nam tak cakam kazdy den Xi 😀 ale aj do splnu sa mi vidi

denis19
8. apr 2010

no nám bylo rečeno, že to príjde do CAR a tak jsem čekala, že zavolají a nakonec to prišlo domu, tak se z toho potom vymotej 😀

mirka7582
8. apr 2010

ved toto a na prvi krat sa to podarilo 😀

sofokleska
8. apr 2010

denis,no ja fakt neviem kolko si dam vložiť.......zatial som nad tym neuvažovala 😉

mirka7582
8. apr 2010

sofokleska ahoj uz beries inekcie ????

sofokleska
8. apr 2010

mirka,nie ešte len čakam na vysledky z genetiky a pak si len idem spisovať žiadosť do poisťovne......

sofokleska
8. apr 2010

ale tie inekcie mi nahanaju strach ☹

sofokleska
8. apr 2010

mirka možem sa spytať do kt centra chodite?

viera6
8. apr 2010

ahojte 😉

minka....tak ako dopadli výsledky?
krivka.....tak ako si prežila včerajší trapas?
figurka.....držim moc palce.
sofokleska..........určite treba hlavne verit a vyjde to 😉
deniska........ako sa dnes dari mala si pekny den s Karolinkou?

denis19
8. apr 2010

Ahoj Vierka, že se i ukážeš 🙂 Den byl společenský,mela jsemnávštevu, potom jsem já skončila na návšteve a ted udržuji sociální vazby na koníkovi a vy se Sárinkou???

holky...zodpovedne vám povím, že ty injekceje to nejmenší z celého IVF a to jsem se toho bála jako čert kríže!!!!

sofokleska
8. apr 2010

denis ty si si ich pichala sama?

denis19
8. apr 2010

sofokleska
no, já si pichla injekci do bricha a potom jsem skoro omdlela, jak sjem videla, že mi z bricha trčí stríkačka, tak manžel mi to tam potom zmáčkl a tak jsme to delali celou dobu, neboť na pohled trčící stríkačky z bricha jsem si nezvykla,ale nebyla jsem schopna se nechat píchat, jako ty stríkačky, od manžela 🙂 🙂

viera6
8. apr 2010

denis.......nakujem za opýtanie, mali sme sa dnes parádne Sárinka je nejak moc aktívna a často ,aj Karolinka je táka aktívna?
Dnes som vybavila to sono a všetko je v poriadku takže je to tou chrbticou.A bola som u sesternici ma 9mes.Kamilku tak som sa trošku rozptýlila bola zlatučka hlavne sa jej páčil môj vrkoč.A odskúšala som si aj vyťahovanie soplíkov ,chudatko.A zajtra
mame ultrazvuk u p.doktora Grochalu.
sofokleska..................tie injekcie je ako píše denis je to najmenej .

denis19
8. apr 2010

Jé Vierka..tak jdeš ke grochálovi..no super já to nejak zanedbala a neobjednala se.....jsem zvedavá co budeš ríkat....
karolínka asi není až tak aktivní, anebo já mám moc tuku a necítím to tolik 😀 😀

viera6
8. apr 2010

chcela som napisat dakujem mesto nakujem 😵

denis19
8. apr 2010

klid, já to pochopila 🙂 🙂 🙂

viera6
8. apr 2010

No ja som mu pisala dnes mail a o 18hod mi naspäť volal,že možem prist aj zajtra tak sme sa dohodli na 17hod.Mala je aktivna aj celu hodinku a dosť častých intervaloch.

denis19
8. apr 2010

No on je takový zodpovedný v tomto...dobre jsi udelala a hlavne, že i dnešní sono je ok.... 🙂
práve se mi vrátil mnž, tak jdu sondovat, kde se tak dlouho flákal 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre