• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
Romy....a co takhle se jmenovat po tatínkovi???? To by nechtel?
11. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukotka...správne!!!!!!
Romy a Ty jsi si doted neco delala s vlasy??? Jako barva a tak a jak je máš dlouhé? Když ríkáš zkrátit????
Já jsem z jedné strany na ježka :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem tak o tyžden som objednaná tak pôjdem aj na melír už mam poriadne bielu hlavu :grinning: :grinning:
denis.......ked mne sa ti ešte pači aj Aneta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. apr 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, a Stela sa Ti nepáči alebo Adela? mne strašne, ale mm ani počuť
11. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aneta je krásné jméno!!!!!!!!! Je to sice modifikace Anny,ale má výbornou vibraci!!!!! Vrele doporučuji!! A knihy také :confused:
11. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka......Adelka sa mi pačilo no polovička zamietla.
11. apr 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniska................to si mi dala poriadneho chrobáka do hlavy,uf............
11. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adéla je živočišná a také fajn jméno pro každé znamení, Stela když tak s dvema L jinak celý život obetuje druhým,mne toto jméno manžel zavrh také!
11. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ja som bola u kadernicky naposledy vlani v auguste pred IVFkom a potom som si iba raz doma farbila vlasy v januari farbou bez amoniaku. Dost sa toho bojim, vsade sa okolo toho popisalo, ale teraz si myslim ze to uz bude OK a navyse po zime je treba vlasy ozivit.

meno po ockovi ? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah

sa picnem - moj fotrik sa vola Ferdinand - hahahahahaha- to je meno po jeho fotrovi ako za marie terezie - nepripada do uvahy. Vsetci ho volaju Ferino
11. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cuki...Stella by bylo pro vásvýborné jméno, v prípade, že je Nemo holka :grinning:
11. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis to myslíš vážne? :slight_smile: že by som doma zatlačila na pílu ako sa hovorí? :slight_smile:
11. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já myslela Romy po Tvém manželovi, ten má krásné jméno!!!!! :slight_smile: Tak to musíš mít parádne dlouhé vlasy!!!!
11. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki...za pokus to stojí!!!! malá by mela vyhráno :slight_smile: ale nemá cenu to sílit pokud by semanželovi fakticky nelíbilo,ale možná by si zvykl :astonished:
11. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy....to je Jaroslav však ?to sa aj mne denis pači,ale polovička sa tak vola a to vraj v žiadnom prípade.Čo u nas už neplatí :grinning:
11. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chlapi jedni nezbední, si myslí že jsou stredem vesmíru či co????? :slight_smile:
No nic devčata, je tu dnes príjemne veselo,ale končím, jdu ze sebe udelat človeka, pokud se mi to podarí, neboť zítra mám ourady na programu :slight_smile:
Krásný večer!
11. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis......tak ti davam ulohu pozret ešte meno Aneta+ priezviskom.Pripadne Sára Aneta+priezvisko :dizzy_face:
11. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok vykonám, zítra ano? :slight_smile:
11. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis.....dakujem,kedy budeš mat čas :wink:

ja sa tiež lúčim prajem dobru noc!
11. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis mm s tym nesuhlasi, to som mu uz navrhovala, ale on chce aby mal meno vhodne aj ked sa napr zamestna v zahranicnom obchode. Stve ho ako mu francuzi vzdy dokomolia meno. Takze ziadne typycky slovanske meno nebude -

baby idem koncit tak zajtra ahoj
11. apr 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Romy...máte to náročné :slight_smile: ale zvládnutelné, neboj.......hlásím, dnes prdím na vážení!!!!
Zdravím všechny!
12. apr 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

denis hlasim ze som sa vazila a od piatku som nepribrala, co ale neznamena ze by to bolo OK. TAkze uz som si na dnes a zajtra zostavila jedalnicek a skusim ho dodrzat. Snad to bude mat ucinok. Pojdem si nakupit zeleninku, lebo tej tam mam požehnane. :grinning:
12. apr 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy a jaký jsi si setavila jídelniček?????? A vidíš jak jsi dobrá ani deko za víkend!!!!
12. apr 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis na dnes

ranajky- ovocie - jablka pomarance
desiata - acidko , maly grahamovy rozok
obed - cista ryza, cvikla
olovrant - paradajkovy salat s ovcim syrom
vecera - mrkva
12. apr 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy a to Ti bude stačit??? To se mi jeví jako dieta po porodu????? Ale jinak zní super, to jsi si vymyslela sama????
12. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, ved uvidim, ci mi bude stacit. Normalne by malo stacit, je tam vsetko co babatko potrebuje a ked budem hladna, pokusim sa mozno len navysit mnozstvo, ale skusim sa drzat tej skladby na dneska. Zajtra budem pokracovat len na obed si vymyslim nieco viac narocne - nejake normalnejsie jedlo, len dnes by som nestihla nic uvarit, nemam ziadne masko rozmrazene.
12. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, držím palec, já bych asi mela hladíka, kolik je to kJ či kcal? nevíš?
12. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neviem, az do takych detailov nezachadzam. Idem si dat aerobic a potom sa ozvem
12. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok....jsi teda dnes porádne akční!!!!! :slight_smile:
12. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zdravím Vás akurát som vás dočítala aj som sa pobavila :slight_smile:

romy ...taký jedálniček by mne asi nestačil ale super nápad :slight_smile: a dylemu s menom mám aj ja mne sa páči Alexander, Marco, Fabián

denis ...tie otokle nohy ti nezávidím , je to asi tým vysokým tlakom vtedy sú opuchy ale ty to zvládneš!!!

cukotka... vidím že ti je už celkom dobre tak len dalej aj mne to prechádza

vierka....zdravím ta
12. apr 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallooo kde je kdo?
12. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok