• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
Romy,
delám také pizzu ,ale ne z kynutého, dokončila jsem koláč a ješte premýšlím nad polévkou,ale ty ja nerada, tak je že bychudelala radost manžílkovi.

Kajti, ano červené muže vyvolat potrat a prot jsem si ho dala pred cyklem,abych ho dostala, ted se už červeného ani jen nedotknu!!!!!

Andrejusa,
obvodní gynekolog ji moc neporadí, musí do CARu (centrum asistované reprodukce)pokud je z TO jako ty, tak muže do BA, nebo do MArtina.
15. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež kdesi ťítala že cervené víno múže vyvolať potrat. Vraj keď zeny nechceli otehotnieť, tak si dali horúci kúpel a k tomu pohar vína, takže to víno len pred md !!!
15. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne aj ten horúci kúpel som počula. inak kamaratka čakala na menštruáciu davala si horúci kupel lebo ju bolelo podbruško a pila červené víno a a nakoniec zistila ,že je tehotna. Naštastie sa nič nestalo a m á krásne dve deti už :slight_smile:
15. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mala fakt šťastie, ale mne tehotenstvo v tejto fáze nehrozí :grinning:
15. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No paráda, takže pokud má mimčo prežít, tak prežije!!!! Romy a to víno jen do cyklu,potom už nic!!!!
Mám dnes ze sebe dobrý pocit, musímse vám pochválit a víte co se mi včera podarilo!!!!!Koupila jsem si jesenné boty, už jsem házela flintu do žita, že opet letos nic nesežedno jako loni, tak jsemdal poslední šanci BATOVi a hele mám je doma a ješte mají akci, že když si kupíte dva výrobky, máte slevu 20%, když se členy baťa klubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super denis, ja tiež kupujem až keď sa mi niečo páči
15. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak to už ani nejde, mám pocit,že pokud neco hledám konkrétne, tak to nikdy neseženu a náhodne ano, tak se toho držím.
15. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vždy vidím niečo pekné ked nemám peniaze. a ked si niečo konkrétne hladám a idem si kúpiť tak nezoženiem :frowning2:
15. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dyť to ríkám, ale je tu presne to riziko, že když neco vidíme, tk nemáme euríky, to je zákon schválnosti. Já si potom ríkám, tak to asi nepotrebuji :slight_smile:
15. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute BABAy .
Je tu niekto?
15. sep 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo :slight_smile:
15. sep 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale néééé kdo se nám to ozval. ??? :slight_smile: Jsem tu, tak jak se vede holky????
15. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis asi sme tulen my dve
15. sep 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vypadá to tak, šaško zase zdrhla????
Jaký byl den?
15. sep 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som nebola taká aktívna ako ty dnes :wink: bola som si dať spraviť melír a nafarbiť vlasy, bola som u Kajtičko na káve a za manželom v práci
15. sep 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak také hezký den.
Já ela na návšteve švagrovou s neterí, také z IVF dárcem a je dobre namíchána, jak riká švagrová.Úžasné díte!
15. sep 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečítala som už snáď skoro všetky fóra na modrom koníkovi a aj na babetko.sk, a zisťujem, že asi to naozaj bude tak, že Ťa lekári v CAR tlačia do UO, miesto toho aby Ti poradili resp. skúsili aj niečo iné :frowning2:
15. sep 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo baby.

cukotka neuveríš ja už som aj koláč upiekla. :wink: ako si odišla utekala som ešte nakúpiť :slight_smile: ked sa mi ta návšteva ozvala :unamused: dnes som bola úplne moc lenivá :frowning2:
15. sep 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už si vybavila aj návštevu?
15. sep 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Také jste šikulky holky.
No já si myslím, že CAR je už na to ,aby Ti to IVF udelal, že tam jdeš už jako v poslední fázy,ale musím podotknout, že náš doktor se i snažil na prírodu,ale s tím spg se to proste nedalo, ikdyž já jsem jako rybička zdravá!!!
15. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa chystám zajtra prejsť všetko s doktorkou od znova a uvidíme :confounded:
15. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak držím palec.
Já jsem práve s hruzou zjistila, že jsem nejak zanedbala predoperční vyšetrení, že to nejak dlouho trvá a to ho už potrebuji, tak sned zítra dobre dopadnu!
15. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne predoperačné vyšetrenia spravili za dve hodiny
15. sep 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie Kati až o pol siedmej prídu :wink: držím palce na zajtra a daj hned vedieť :astonished: Denis aale tak ako ty sme šikovne neboli :grinning: :grinning:
i s krví???? a kde?
mne krvné predoperačné trvali týžden :frowning2:
15. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajti, to byl nejaký splašený hormon dnes :grinning:
15. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v MOdre pri pezinku, krv, moc, ekg, rengen, a na druhý deň mi dala lekárka správu do ruky
15. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja fakt neviem, mna asi teda odflákli
15. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo odflákli? nerozumím????
15. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok