Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
17. apr 2010

Krásné dopoledne s roosveltky vám preji devčata!!!!!!

christie
17. apr 2010

ahojte, ja som zacala o 7:30 plnym mechurom 🙂 a prvym testovanim. Konecne som sa odhodlala.. a boli tam - //. V utorok este krv, dnes som 11ty den po ET.

viera6
17. apr 2010

christie..............Blahoželám k // 😉

christie
17. apr 2010

dakujem vierocka, tak na vianoce bude darcek 🙂, mozno dva, len sa nestresovat

tuzimpobabatku
17. apr 2010

christie, blahoželám! ja som dnes 10 ty den ET, ale radšej si v pondelok počkám na test krvi 😉

tuzimpobabatku
17. apr 2010

ahoj denis, ako sa máš?

tuzimpobabatku
17. apr 2010

zlatíčko romy, ďakujem, že držíš palce 😉

christie
17. apr 2010

tuzim, ja som tiez trpla, uz som to mala kupene tyzden, ale robila som az dnes. Baby co robili skor, potom testovali kazdy den, ci sa ciarocky zosiluje alebo nie. A ta moja bola skoro rovnaka ako kontrolna, tak len dufat, ze je vsetko na poriadku.
Aj tebe drzim palcek nech HCG je aspon 100 🙂

viera6
18. apr 2010

Prajem krásnu slnečnú nedeľu 😎

tuzim. .......tak ako? držím moc palce 😉

cukotka
18. apr 2010

peknú nedeľu prajem 🙂

cukotka
18. apr 2010

christie, blahoželám 🙂

tuzim ..... držím palce na výsledok

viera6
18. apr 2010

Ahoj cukotka ako sa mate s Nemom?

cukotka
18. apr 2010

ahoj Vieročka, no máme sa fajn. Tuším mi už prešli aj nevoľnosti, tak sa teším, dúfam že sa mi teda konečne zlepší aj pleť, lebo vyzerám ako puberťák :(

tuzimpobabatku
18. apr 2010

ahojte dievčatá.......tak z môjho tehu nie je nič, včera som začala krvácať, spravila som si test a negatívny. ☹ ....takže ja sa lúčim, končím s koníkovaním...babulky, je mi na nič, ale asi to tak malo byť....všetkým vám prajem veľa zdravíčka a vám snažilkám skoré //. 🙂 ahojte.......

viera6
18. apr 2010

cukotka.......tak to je dobre,ked nevoľnosti už prešli, teraz si to budeš moc aspoň užívat 🙂 a plet ta sa určite tiež napraví 😉

tužim. .......ešte to nevzdávaj! zajtra pôjdeš ešte na krv nie?

cukotka
18. apr 2010

tuzim..., krvácaš alebo iba špiníš?

vierka, s tou pleťou budeš mať snáď pravdu, dnes som si dala konečne zafarbiť aj vlasy

luko
18. apr 2010

hmm...tuzim...to mi pripomina moj pripad, den pred krvou spinenie a rano uz normalna MS a test samozrejme neg. ☹ ☹ ☹ moc ti prajem, aby to u teba tak nebolo.

christie
18. apr 2010

a robili ste si predtym aj test? tuzim myslim nie, ta cakala na krv a ty luko?

luko
18. apr 2010

ja som si robila 6ty(mali sme PK) den a 11 den 😉 inak gratulujem..postrehla som, ze sa vam podarilo 🙂

reachell
18. apr 2010

Ahojte tehulky a snazilky chcem sa podelit z uzsnou spravou v piatok 12den po ET som si robila teh.test a je to az neuveritelne krasne// 🙂 zajtra idem na krv ,sono strasne sa modlim aby to dobre dopadlo.Sem tam ma pobolieva v podbrusku dufam zr to neznaci nic zle zajtra vam dam vediet pa 😵

brmbolcek
19. apr 2010

Pekne dobre ranecko,

ako sa mame po vikendiku , bol krasny a slnecny, mi sme boli na prechadzke v horach ,paradny vzduch som si tak pomyslela na Denis, ktora s mm sa taktiez chodi prechadzat a teraz ju mame v nemocnici, no dufam, ze uz je den co lepsie a lepsie nasim dvom babulkam Karolinka a denis , drzkajte sa 😉 😉 😉 a silno na vas myslime 🙂 🙂 🙂

Reachel- Christie-uzasna sprava, gratulujem 😵 😵 😵

Tuzim- este to nemusi vyzerat na koniec .... ak sa spustil menzes tak to uz je nieco ine ..... ale treba brat aj prehru ako vyhru, hlavu hore a ide sa do dalsieho kola, ved co ine ostava 😉 😉 😉

Romy- aky bol vikendik a co drobec ? 🙂 🙂 🙂

Vierocka- ako ste pooslavovali , u nas v pohode, este kukali aj na pohreb v polsku co davali priamy prenos..... Torticka , verim ze padla a uz je aj po nej 🙂 🙂 🙂

Krivka- a ty si kde ? co robkas a ako sa citis ?

Ostatne snazilky, tehulky, maminky, bojovnicky, vytrvalkyne zdravim a zelam uspesny tyzden do noveho pracovneho tyzdna 🙂 🙂 🙂

viera6
19. apr 2010

Dobré ranečko prajem všetkym 🙂

cukotka......ja chystam farbenie v stredu už bude najvyšši čas vidiet mi každu šedinku 😀

reachell.....gratulujem!

brmbolček.....oslvili sme v pohodke a hlavne sme uživali slniečka.Takže u nas žiaden televizor!

cukotka
19. apr 2010

Ahojte dievčatá 🙂

Vierka tak u mňa už to farbenie bolo nutné.

cukotka
19. apr 2010

Reachell, gratulujem k dvom //

krivka5
19. apr 2010

ahojte dievcatka!
aky ste mali vikend?

brmbolcek
19. apr 2010

ahoj Krivuska 😉 😉 😉 ako sa mas ? uz som ta tu spominala 😉 😉 😉 co ma nove 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krivka5
19. apr 2010

ahoj brmbolcek 🙂
zajtra sa idem objednat na to sono v 20tt. tu amniocentezu odmietneme, naco riskovat ked su vsetky vysledky o.k. a amnio je pozitivna len pre moj vek. vcera sme boli v 3D kine na suboj titanov, bolo to celkom fajn. a ty sa mi mas ako? 🙂

brmbolcek
19. apr 2010

A kde sa ides objednat ? ku tomu Babjakovi ? tak vy ste si pochodili po kine, hmmm zlate stare dobre casy 😀 😀 😀 ste si s mm pripomenuli xi xi , mi sme trosku pooslavovali teda uz od piatku tatino mal narodky a sli sme s mm trosku do prirody ....
Ja sa tiez chcem objednat v 20tt tak ako som ti spominala ...... 🙂 🙂 🙂 ale este do konca mesiaca mam cas , az koncom mesiaca sa tam objednam 😉 😉 😉

romy01
19. apr 2010

Ahojte kočky

tuzimpobabatku - to ma mrzi, ale mozno sa udeje aj zazrak - su baby co aj spinia a su tehule. Pockaj si na vysledky z krvi. A nemusis sa definitivne lucit s konikom, ved sme tu na to aby si dostala odvahu do dalsieho snazenia. Len si treba oddychnut, nacerpat energie, vitaminky slniecka. Chodte niekam na dovolenku a ak sa to nepodari tak sup v septembri do boja ako my .

christie a reachel - moooooc vam gratulujem, je to krasny pocit to tam vidiet, ze ? Drzim vam palce na najblizsich 35 tyzdnov 🙂
ahoj brmbolcek, vierka, cukotka, - ako sa mate ? My sme cely vikend stravili na chate - v sobotu pracovne - som bola utahana ako pes a v nedelu sme grilovali a lenosili, tak som tak prejedena ze az. Drobec je uz kludnejsi - hybe sa stale pravidelne ale uz nerobi take velke cunami na brusku - uz ma asi stale menej a menej miesta. V stredu mam poradnu tak som zvedava ze co bude noveho.
Inak mam uz od mamy aj obliecky a plachty do postielky - tale chutne - jedny bledomodre s obrazkami motylov a slimakov a druhe tmavomodre s tymi kreslenymi postavickami z rozpravky CHIP a DAIL rychla rota - ( neviem ako sa to pise )

mirm
19. apr 2010

Ahojte,
chcela by som sa spytat ci nahodu neviete kolko sa musi po neuspesnom Kete cakat na druhe resp. dalsie IVF?
dakujeeeem a prajem pekny den 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre