• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
denis...ideme tu v ZA k dr.Babjakovi. robil nam aj to prve sono s NT meraniami. je to taky mlady dokino a je na to v ZA odbornik. a je velmi mily :slight_smile:
22. apr 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak denis :slight_smile: budeme mat zdrave babatka a hotovo :slight_smile: moja starka rodila prve dietatko 38r. a druhe 41r. a obe boli zdrave a mamina sa narodila tiez ked mala babka 39r. a je zdrava. :slight_smile:
22. apr 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš fajn......hlavne,že bude vše ok...nemáš nejaké nové fotečky? Ani jsem se nedívala do albíčka....
22. apr 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nemam tam nic nove,ale uz by som si mala zase brusko odfotit :slight_smile: vidim ze karolinka v 30tt zase pozovala :slight_smile: je zlatunka :slight_smile:
22. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíme jaká bude když se vyklube holka jedna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no samozrejme krasna a zdrava :slight_smile:
no ja sa pomaly lucim, idem sa venovat uctovnictvu. pekny dik :slight_smile:
22. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy- tak ty si inak prechladnuta , urob si na hrdlo mlieko s cesnakom, pomaha to, akoze hockto to nevypije...ale zabera to a chce to pokoj a klud tvoj organizmus teraz bojuje s bacilmi..... tak iba teraz lezkaj , a dakujem za popis nakupovania :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:

Denis - ako bolo na prechadzke ???

Krivka- servus moja tak vy idete teda na sono , potom daj info co a ako... a je fajn, ze uz ti je lepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolček, bylo super,svítí sluníčko, jen u nás dosti fouká vítr,ale nevadí......ted se poflakuji doma, dala jsem ješte jednou proprat plenky a ted mi plápolají na šňure a co Ty?
22. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je fajn, ze peries , ja mam veeeelmi rada pranie a zehlenie uz aj ja sa tesim na to ked to budem robit , juj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teraz sa len divat ako su novozabalene v sacku ale coskoro ich bude pracka prat :wink: :wink: :wink: A kupila si nieco v meste ci len tak si sa presla....

trosku som bola na domceku s mm skontrolovat ako to tam frci , ale akosi moc dnes neprejdem , asi mam podrazdeny slepak no nic prijemne :frowning2: :frowning2: :frowning2: Trosku sa aj bojim ci je male v poriadku ...
22. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pokud to je fakt slepák , tak s tím si ted nezahrávej...a upaluj k dr!!!!! je to nebezpečné!
nekoupila jsemnic,byly jsem s kámoškou jen na sídlišti, tak jsem skočily jen do dm drogerie a potravin a na kávičku a já na čajíček......
22. apr 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri slepaku mas priznaky horucky atd... tie zatial u mna nehrozia .. asi je iba podrazdeny zo vcerajsieho pikantneho obeda !

je fajn, ze uz mozes chodit aj von a ako pokracujes s injekciamu do bruska ? da sa to ? ked uz ti takto podrastlo ?
22. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy.....tak ty si už o niečo viac o informáciach o dule ja som napísala dvom,ale zatial neni odpoveď.....

krivka....tak to som rada,že máš výsledky v poriadku :slight_smile:
Deniska.....Karolinka je ako obrázok super fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
brmbolcek....denis trošku som zmenila album :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já pri slepáku nemela horečku.....tak bacha a vubecmáš co jíst pikantní jídla ted!!!! chudák malý brmbolček :wink:
no injekce jsou v poho...mám dostatek tuku tak není problém :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...Vierocka - idem kuknut , jaj teda pockam na tvoje IP a kuknem :wink: :wink: :wink:
22. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brbolcek.....tak to si teda fakt prehnala s tím pikantným uf....
22. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka.....dikas....také máš hezkou Sárinku, tak si nemáme co závidet a co jsi delala s albem?
22. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ze tuku, :grinning: :grinning: :grinning: juuuuuuuuj Karolinka ako jej je dobre ze ta mamina sa o nu tak dobre stara :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

P.S: ked mi bude uplne ze zle , tak valim na pohotovost slubujem ale zatial sa to da ....

Denis a mala si dobre spolubyvajuce na izbe ? dalo sa to zniest ? ako boli u vas navstevy povolene ? boli vyhradene urcite hodiny ci sa dalo aj mimoordinacnych......

... u nas v ZA je to take prisne ze sa ani skoro na izbu nemoze , neviem ako to je teraz ale su tam prisne pravidla teda oproti martinu, tam mozes ist na navstevu hockedy ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deniska.....ja som to myslela v dobrom nie na zavidenie :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka...dyť já vím, že by jsi mi to nezávidela...jsi na tom stejne jako já :slight_smile: :slight_smile:

Návštevky v nemocke jsou v zásade kdykoliv, nedelají s tím žádné obstrukce, jen návštevy na pokojích jsou zakázané, takže bud společenská místnos, chodba nebo bufet,ale pohodička a na pokoji jsemmela dve super holky a obečekají dvojčata :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau, ze dvojcatka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda to musia mat ine bruska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vierocka... mas uz inak velke brusko sa ti paradne zaokruhluje :wink: :wink: :wink: urcite uz mas problem sa ohnut uz ti aj tlaci pod prsiami, teda aspon ja to tak citim ked sa ohnem ....
22. apr 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deniska,brmbolcek......dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: trošku som sa dnes nudila,ale už je polovička doma tak sa nebudem nudiť :wink:
22. apr 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek......to maš teda pravdu poriadne mi to tlači hlavne na právu stranu :slight_smile: a čo sa tika holenia a strihania nechtov tak fučím ako lokomotíva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to už poriadna fuška,že Denis :sweat_smile:
22. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence a co budete robit v 35tt, budete spominat juj ako bolo fajn v 31tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz to bude iba stupat a stupat do predu a potom trosku brusenko spadne na dol tak sa potom aj mozno polavi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru...stríhání nehtu a holení je už herodický výkon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kupodivu..holky a dvojčátkama ani nemely tak veliké bríška jak by si človek myslel, onijsou miminka prec jen i menší a nejak se to tam schovalo :slight_smile:
22. apr 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek......no ja ti neviem,čo už v tom 35tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ozaj a ty ešte nedocituješ žiadne pohyby?ja už v 18 tt som cítila Sarinku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty brdo , tak to si ma prekvapila, cakala som ze napises ake mali velke balonky a ty pravy opak , ale hlavne ze nech sa im to narodi zdravucke....

dievcatka a ja hlasim ze sa mi polavilo..... odskocila som na WC a bolest polavila :wink: :wink: :wink: :wink:

a vcera sme boli na pohotovosti s mojim tatinom , mal horucky ale uz sa kuriruje ale chcem vam povedat ze ked sme cakali vonku na neho donutra isla mamina s nim a ja som s mm cakala vonku tak sli take dve babice okolo nas a jedna druhej vravia, ze .... to je sila urobila som si 3 tehotenske testy avsetky boli negativne a pritom som tehotna, no ale hlavna vec ze mala cigaretku v rucke a bafkala o 106, no aj tak sa da..........
22. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis. ......a boli v ktorom tt ?
22. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš brmbolcek a take sa najmenej trápia.....
22. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierocka- ved to som sa aj chcela opytat , ci by som uz aj mohla nieco zacat citit ? mamina sa ma pyta kazdy den ze ci uz necitim nejake mierne kopkanie ..... :wink: :wink: :wink: ja to neviem ani ako by to malo vyzerat ci pocitovat :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

vy ste to kedy a ako pocitili ?
22. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v tom prelomovom 17/18tt najprv to bolo ako jemne motýlie krídla , ktore sa potom stupňovali na pocit ako by sa niečo dialo s črevami a to boli kopančeky :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok