• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
Dakujem. Dúfam, že čoskoro pôjdem za vami tehulkami. Včera večer ma dosť bolelo brucho asi 2 hodky akoby pred mrchou. Je to normálne? A takisto aj z nedele na pondelok v noci. Co by som mala cítiť?
22. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka...no to jsem cítila každá, já mela dve noci až desné kreče!!!!Ale nakonec jsem se dozvedela, že to je otáčení materice do správné polohy u zahnízdování embrijka...tak tomu také ver a bublinky si hezky v domečku hýčkej :slight_smile: Je to nekonečné čekání, já vím, ale už jsi pri cíly, tak vydrž.
22. apr 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skoda, že doma nemám internet, tak len takto sa viem sem-tam pripojiť. Som na PN. A ty denis ako? Ty to už máš dá sa povedat za pár. Držkaj sa :wink:
22. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka......no v zásade ano,mám to za pár a z toho zase jiné depky v uvozovkách :grinning: a ted když jsi na PN to nejsi doma???
22. apr 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... o pár domov dalej, u brata. Ten má internet. Ale už idem domov, začína sa ordinácia. Pa-pa. Držkaj sa.
22. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko koníčkové...jak se vede? A hlavne kde je kdo???? Nemyslím ted brzo ráno,ale ve všeobecnosti????? :confused:
23. apr 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranečko !

Ahoj Deniska ,ako ste sa dnes vyspali?
23. apr 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo , haloooooooooo

ja som tu ja sa poctivo hlasim, ako ste sa vyspinkali ? dnes je u nas krasne slnecno . a vik .. bude taky isty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja uz mam poprane povesane pradlo pozehlene, poumyvany riad, postlane , teda skratka uz mam veget :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj brmbolcek........no my sme už od 4,30hore vyspaté...... kniha dočitana,oprate,povesané a ešte treba ist do obchodu a potom do Martina :dizzy_face:
23. apr 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ty nam ides dne ku tete zubarke, takze nevolala, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a 9,30 sedi xi xi :grinning: :grinning: :grinning: teda si poriadila skoro ako ja . A pobehas aj martin, trosku ? ides sama ? autobusom ?
23. apr 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial to platí,klop,klop :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ešte mi treba kupit nejake maličkosti a chcem si pozrieť nejakú peknú tuniku :dizzy_face: takže mesto neobídem a ide so mnou aj polovička a idem autom,no jazdím ja polovička nemá vodičak.........
A čo maš dnes na plane brmbolcek?
23. apr 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo...tu je ale rušno a to jsem si jen na moment šla zkoušet letní šaty!!!!
23. apr 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierocka, ja som si vcera kupila teda predvcerom tuniku je bozska, az na ten vystrih :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale velmi prijemna teda doporucujem , mam sklon k takym veciam , a drzim palce aby si dobre vybrala, potom kuknem foto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dnes pojdem skontrolovat domcek, lebo nam obkladaju kupelnu , tak musim urobit stavebny dozor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlásím................ my vzhuru od pul trretí, Karolínka nacvičovala spartakiádu a tak jsem se pustila do zkoušení šatníku, co narvu na sebe a co ne a hledám neco vhodného pro svou sestrenici, Vierka to je ta s S4, na svatbu .....co jde a nechce se ji do toho vrážet peníze, když další rok zase nikam nepujde a jsem v šoku jaké malinkaté v uvaozovkách malinkaté vecičky jsemnosila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek..tak to musíš okontrolovat, jestli to dobre obkládají..tomu rozumím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teším se na víkend na tvé fotečky.....i já tam v nedeli hodím neco,ale i smanželem co se nafotíme..jako tehuhu pár a potom to album zamknu jako máte vy...ať mi ho neočumuje každý...jako manžela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že na moment :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Deniska skoro hodinku :grinning:

brmbolcek.....dakujem snat na niečo pekne natrafím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no a pri kupelni treba fakt dozor ja som nebola pri tej našej a ked som prišla tak ešte som si musela aj silikonovat sprchový :confounded:
23. apr 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka...dyť víš jak dlouho trvá ženský moment pri zkoušení šatu :grinning: :grinning: :grinning:
Jakou máš predstavu o tunice?????
23. apr 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis servus- a ako ti padli letne saty ? :wink: :wink: :wink: hod foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a karolinka zije v zdravom tele , zdravy duch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

... i ja sa tesikuje na vas , a nasu fotogaleriu uz som mm spominala ze nedela ci wsobotienka budeme robyt syyyyyyyyyyyr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

... inak ja som taka spokojna, ze sa da zamknut album , je to super vec to som si prial ked menili kona aj sa mi to splnilo, nepotrebujem aby na mna cumeli spehovni a konecne tam uz mozem dat vsetko co chcem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jednym slovom som rada , super to vymysleli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deniska ja som tak všetko malinkate dala do vakov,čo sa da s nich odsať vzduch a su dva a pekne narvaté :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence ja vam tu moju tuniku velmi rada, ukazem :grinning: :grinning: :grinning: a kupila som aj take univerzalne tielko je to na leto ale uz s bruskom ako bude rast tak sa bude tvarovat predny diel bruska, uz je teraz tak prisposobene na brusko je to take sportove , nie bavlnene ale take ... ved uvidite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vierocka aj tebe sarinka robila spartak...? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co nasa romy ? dufam, ze jej je uz lepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolček..no šaty co jsou z úpletu narvu,ale korzeťáky ani náhodou,ale to bylo jasné, jen jsem si to chtela zkusit :grinning: :grinning: :grinning: jo na neco je to fajn to zymknutí alba, to je pravda...potom budu muset nastudovat jak se to uzamyká a tak dále...... :grinning: :grinning:

fíha...sýýr..to je mňamka a dnes je ti už dobre? žádné pikantnosti si nejedla?
Deniska niečo taketo dam to do albumu.moment! :grinning:
Vierka..to kdybych udelal, tak po porodu nezhubnu,musím to mít na očích.....teda co kecám, dyť my se z porodky vrátíme na puvodní váze,no ne???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni... tak to je najmenej , ako budes klikat na zamknutie alba, tak sa aj da odomknut je to ten isty postup :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a korzetik si odloz po porode alebo uz pre karolinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja ti pojdem potm, vzorom Denis..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , moja vaha 50kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček...50kg...jsem mela naposledy na základní škole!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka...fíha ta kvetinová je nádherná a tuze poderní vzor a kombinace barev..tak to držím palec ,aby jsi neco takového našla a co takto si neco ušít šikulko????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka- uzasne, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz na pohlad vidno ze sa to bude dobre nosit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale aj na usitie to nevyzera narocne, da sa taka klasika usit co ty nato ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

denis- to staci stavat dom a budes mat aj ty 50kg lebo clovek zabuda papat, ale uz je to lepsie , vsetko riesi manzel a ja uz iba dohliadam a menim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek....Sarinka robí poriadnu spartakiádu ešte teraz :grinning: :grinning: :grinning: ,uf,že 50kg to som aj ja mala tak na učnovke :grinning: :grinning: :grinning:

super,že sa da uzamknut album to fakt :dizzy_face:
23. apr 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek...chceš jako ríct, žejis mela nejaké to kilo na víc pred stavbou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kolik jsi pribrala zatím holka????? Ne že bublinka kvuli domovu bude hladovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis....tak ta sa aj mne pači,no ale za 9eur sa mi to neoplatí šit uznajte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok