• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

25. júna 2016 
tak si dane vediet ešte zajtra pripadne si zavoláme :wink: inak mame už aj autosed.dam ju do fot.
29. apr 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jé no super, že ji už máte, nám u ž odpočívá u švagrové auto sedačka :slight_smile: v pohod, zavoláme a je to hotovo!!!!
29. apr 2010 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki babulky tak pekný dník všetko ma tu tlačí ked sedím :wink:

denis prajem aby si ťa tam nenehali a vierka Tebe tiež veľa štastíčka :wink:
29. apr 2010 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajti...ahoj a ukaž se zase!!!!!
také balím, práve volal mnž, že nedorazí domu do tmy, tak jdu do potravin....zatím zdravím!!!
29. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vierka...paráda...takovou mela i sestrenka :confused: ahoj .
29. apr 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ahojte..................kajticko aj tebe vela šťastia :wink:
29. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky!Mala som ET 21.4.2010.Včera urobila som tehot. test a bol pozitivny.3 dni mám inak meštruačné bolesti ale nekrvácam.Berem Utrogestan 3x2 vaginalne.Podľa vás môžem byť tehotná?
29. apr 2010 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pelika8......no když počítám..tak mi to dnes vychází na 8den po ET,kde den ET nepočítám, tudíž jsi asi fahuhu :slight_smile: ponevadž pregnyl je už dávno pryč! KOlik máš transferováno bublinek?A bolesi na mrchou jsou normálka, jen klid. :slight_smile:
29. apr 2010 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...asi fakt tehuhu....oprava preklepu!!!!!
29. apr 2010 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Transferovali mi 2 embrijky.Inak pondelok idem na odber krvi.Už neviem dočkať.Ďakujem denis19 za odpoveď.Si milá!Tak podla teba asi som tehotná. :grinning:
29. apr 2010 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No určo ano, ono když máš dve bublinky v domečku, tak je výsldek dríve videt, jako u holek co mají jen jedno....tak držím na pondelí palec....kam chodíš do CARu????
29. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pelikan.......denis ma pravdu si tehu a bolesti su normálne, ja som tiež testovala na 8den a bola tam i ked slabučká :dizzy_face: aj ja držim palce na pondelok :wink:

Deniska.....tak už doma?čo si dobrého kúpila?,či táka klasika v potravinách....
29. apr 2010 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vierka...klasika potravinárská,nic speciálního. A pripravuji se psych. na zítrejší kontrolu, snad si mne tam nenechají, verím tomu!!!
29. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neni možné, že o takomto čase tu ešte niekto je :slight_smile:
29. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis, tak teda konečne sa mi podarilo nájsť komplet informácie o tom mojom favoritovi (joolz), a aj to ako sa polohuje. Paráda, je mojím favoritom ešte viac. Zajtra sa chystám na výstavu dieťa a rodina, tak dúfam, že ho tam budú mať :slight_smile:

https://docs.google.com/fileview?id=0B0f4Gta67UbCMzQyMmUwMTctOTE3Yi00MmEyLThjZDItYWQ0ZTQ0MTRjMzRm&hl=cs
29. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak Deniska tomu verím i ja,že si ta tam nenechajú,ale ak ti máju pomoc tak radšej nech si pod dozorom lekárov.....
Ideš hneď ráno alebo si objednaná na určitú hodinu?
29. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukotka...já ti zapomela preposlat tu info od toho známého..já jsem ale ťunťo!!!!!
29. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cukotka......ako sa mate s Nemkom,či Nemkou?Teda kočík vyzerá super :wink:
29. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jsem objefnaná hned na ráno Vierka,ale i tak se tam prý relativne dlouho čeká,tak se vyzbrojím svačinkou :slight_smile:
Cukotka...tak super popis,ale je to francouzské sezení..pokud to dobre chápu a tka mi to napsal i ten známý.......pokud jsi s tímto vysporádaná, tak do nej, je to krasavec!!!
29. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vieročka som rada, že sa TI páči. Ako sa máte so Sárinkou? Čítala som, že si bola riadne akčná dnes :slight_smile:

denis, a čo je to to francúzske sedenie? tomu nerozumiem, je to niečo blbé?

dnes ste ma navnadili s tým neverejným albumom. Musím ešte raz prikuknúť ako sa to dá spraviť, a v nedeľu by som ho zbúchala. Dnes sa musím učiť, zajtra mám skúšku z angličtiny. A v sobotu ideme na svadbu :slight_smile:
29. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukotka to je jednoduché, také jsem si to už udelala, normálne si nafrkáš do alba fotečky a potom zacvakneš v nastaení fotoalba, že je neverejný a hotovo, vfasuješ link na album a ten dáš nám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
francouzský sed znamená, že ta sportovní část je lidova rečeno korýtko, které se poholhuje do trí poloh,ale sklon zádiček vuči nožičkám je stále stejný.....jako když se houpeš na stoličke.......mužeš dát mimčo lehnout,ale stále má jako kdyby pokrčené nožičky v sede, od kolen se to dá polohovat libovolne.....jestli to je špatné to nevím, delá to 50% kočárku co má otočnou sportovní část, tak nevím........zkrátka tam neudeláš leh na 180stupňu :astonished:
29. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis, takže môj Nemo si bude musieť zvyknúť na francúzske sedenie :slight_smile:

vieročka, pošli mi ten link a aj ty denis :slight_smile:
29. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Deniska....no na svačinku nezabudni ja si ju tiež beriem,ked mam poradnu :dizzy_face:
cukotka.....dnes som bola teda akčná,ale v pondelok a utorok som taka nebola to som sa poriadne bála o Sarinku.
29. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já ti ho už poslala a Nemko bude proste francouz...jen se porádne podívej, aby ta sedačka byla dosti velká a to i na zimu...jsou vetšinou trochen menší :slight_smile:
Preji hezk= učení a já jdu relaxovat s manželíkem k Mudrochovi...seriál :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukotka............odoslane,držkaj sa na angline :wink:
a ja prajem pekný večer idem pozerať Panelák
29. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis tak pekný večer :slight_smile:

vieročka, veď som čítala, že si mala nejaké tie komplikácie, a zrazu takéto upratovanie, to asi nerobíš dobre :confounded:
29. apr 2010 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukotka............no ked ja ti dlho neobsedím moja velka nerest :unamused:
29. apr 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný slnečný piatok želám :sunglasses:
30. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko vierocka a ostatne dievcatka :slight_smile:
pridala som foto bruska. teda ja som riadne sumo. no asi sa uz musim krotit s papkanim.
30. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj krivka.....ako sa mate?no bruško sa pekne guľatie len pekne papaj to, čo ti chuti :dizzy_face: :wink:
30. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok