Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
3. máj 2010

strelka, tak to ja som už mala dve poradne 🙂 a už aj niečo nakupuješ?

strelka11
3. máj 2010

no zda sa ako som zistila aj u inych bab,tak kazda doktorka to ma inak,lebo jedna je v 12tt a este jej nebrali ani raz krv a co som stretla zname co su o tyzden viac ako ja tehotne,tak este nemali ani jeden obrazok z ultrazvuku,hlavne ze sa vsetky stretneme teraz v stredu v poradni 😵
ja este nic nenakupujem aj ked ma to laka,ale ja si to predsa necham na neskor,este je predsa skoro aspon podla mna aj ked je tolko krasnych malych veci okolo mna a dokonca aj lacnych,este pockam a ty uz mas celu vybavicku?

cukotka
3. máj 2010

nie, ja som ešte nič nekupovala. Mám niečo, ale to som dostala od sestry, hneď po tom ako som jej oznámila, že som tehotná. My sme boli v piatok pozerať kočík, a trochu ma zaskočili. Vraj tri mesiace dopredu ho treba objednať 🙂 Tak sme sa s manželom dohodli, že keď dobre dopadne ten morfologický ultrazvuk, tak ho pôjdeme objednáme.

majaja75
3. máj 2010

ahoj všetci....

Deniska...ja som mala podobný problém pri prvom tehu ako máš ty. Tiež mi stále opúchali končatiny ( v apríli som musela nosiť šlapky, lebo nič iné som si neobula), mala som bielkovinu v moči a vysoký tlak. Bola som kvôli tomu v nemocnici na pozorovanie a doki vravel že bábo sa musí narodiť skôr ako je stanovený termín

cukotka
3. máj 2010

majaja ahoj, ako sa darí?

strelka11
3. máj 2010

to mas dobre cukotka,ked moze sestra dat nejake vecicky,ja nemam nikoho,ale spolieham,ze prispeju nasi a svokrovci,tak to nejako zvladneme,alebo by som si tie najmensie veci kupila cez internet za par euro,mi este kocik neriesime,ale dufam,ze nebudeme mat problem zohnat taky ktory mi bude vyhovovat,ja ho budem chciet urcite vidiet a odskusat si ho,takze asi nebudem kupovat cez internet aj ked su tam lacnejsie 😖

majaja75
3. máj 2010

ahoj cuki, dobre, dnes som boal na poradni na krv a na sono, no slniečko sa nechcelo otočiť.

strelka11
3. máj 2010

jej ahoj majaja,ako sa ti dari? a vam to IVF nevyslo,leboja som bola v tom ze hej? 😨

cukotka
3. máj 2010

majaja, no a prečo Ti nepíše v ktorom týždni si? 😉

strelka11
3. máj 2010

aha tak podarilo a v ktorom si to tyzdni?

strelka11
3. máj 2010

vidim,ze s cukotkou mame rovnake myslienky 😀

majaja75
3. máj 2010

zatiaľ som si to tam nechcela dať, chcela som až po kontrole

cukotka
3. máj 2010

a je to tam 🙂 super super, už 12 tt

strelka11
3. máj 2010

holki date si neskor aj zisti co cakate alebo budete robit s tym tajnosti,lebo teraz mam pocit,ze je to nova moda tajit co nosime v brusku 😵 😵 😵

cukotka
3. máj 2010

tak ja si to dám zistiť, ja som chcela ísť už pred mesiacom na odber krvi, aby mi povedali pohlavie

majaja75
3. máj 2010

ja si dám zistiť, pri dcére som to nechcela vedieť ale nejak som to cítila že tobude dievča. Teraz by som tiež chcela dievča, no ostatní vravia že bude chlapec. Ale mám veľmi guľaté brucho. A čo vy?

cukotka
3. máj 2010

majaja, a meno už máš?

majaja75
3. máj 2010

Miška, Maťko a ty?

romy01
3. máj 2010

Ahojte kočky

denis super ze sa pekne drzis doma.

apple a reachel - gratulujem k // - inak mne srdiecko videli v 8 tt tak len klud, zacnite si uzivat tehulkovanie.

Ja som dnes behala po diabetologii a vsetky vysledky su OK. Takze mi dokina uz len zazelala nech ro ide takto dalej a uz tam nemusim chodit. Zajtra mam este sono aby sme videli ajo drobec podrastol za posledne tri tyzdne. Inak sa citim dobre ale dnes som toho fakt nabehala vela a nohy ma boleli desne - som sa doma vyvalila na aguc a nemohla som ani vstat na wecko . Az teraz po piatej som zacala chodit normalne nie ako robot. Denis mne tiez nohy opuchaju aj ked nie nejak strasne ale pomaha mi ked si nohy vylozim do vyssej polohy ako mam zadok - takze ked sedim na gauci - pod nohy si davam vankuse a do godinky dvoch to prejde.

cukotka
3. máj 2010

pavol, nina alebo nela. I keď ja by som chcela strašne Stelu alebo Adelu, ale mm nesúhlasí 🙂

cukotka
3. máj 2010

romy ahoj, takže s cukrom si vysporiadaná? 🙂

strelka11
3. máj 2010

majaja,ty uz mas gulate brusko,ja mam este celko v pohode brusko najma rano ale na vecer sa vzdy nejako nafukne a som ako gula,ktora ma o chvilu prasknut 😀

majaja75
3. máj 2010

ja už mám tehotenské nohavice, lebo do žiadných som sa nezmestila. Pred transferom som si kupila normálne rifle a po pár týždňoch som si ich nezapla

strelka11
3. máj 2010

no s tym oblecenim to poznam,ked pozriem do skrine,tak mam pocit ze sa mi tie tricka a nohavice nejako scvrkavaju 😀

cukotka
3. máj 2010

včera som už bola aj ja nútená použiť tehotenské nohavice 😉

majaja75
3. máj 2010

na mne je to už poriadne vidieť....kolegyňa v robote nevie spustiť zrak z môjho brucha keď sa dá tak ma pozoruje

majaja75
3. máj 2010

pomaly sa s vami rozlúčim..pekný večer

apple7
4. máj 2010

Ahojte,
tak mi vcera potvrdili z krvi, som tehu...mam 700 HCG...strasne sa tesim.... 😀

cukotka
4. máj 2010

Apple, tak paráda, gratulujem. Bola si aj na UTZ?

denis19
4. máj 2010

Ahoj holky....tak v nemocnici zatím nejsem,ale od pondelí tam budu,,pokud se do té doby neco nevyskytne akutnejšího. Mám bílkovinu v moči, vysoký tlak a kyselinu močovou v krvi...super!!!!! Zatím to není na predčastné ukončení tehotenství a ani nebude!!!!Na to si došlápnu,ale budu muset být pod kontrolou. Zítra jdu znovu na moč a krev a uvidí se.
Jo a malá je ok, je jen o pár dní pozadu,ale nereším to, prutoky jsou super, tak zatím žádné její ohrožení není!

apple...paráda.......blahopreji
cukotka a ty ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre