Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
4. máj 2010

Ahojte zdravím 🙂

apple super blahoželám a silno držím palce až do konca.
denis neboj všetko dobre dopadne a ked je treba tak do nemôcky ísť treba netreba nič riskovať. Hlavne oddychovať a nechať sa obskakovať. 🙂 🙂

denis19
4. máj 2010

Minka.....dikas, máš pravdu , všechno to vím,ale víš jak to je......Tobe držím palec, už aby byl výsledek!!!! 🙂

minka051
4. máj 2010

denis dík dúfam že už čo skoro napíšem dobré správy. 🙂 Idem si práve doktorke pre výsledky čo som si dala robiť z krvi a predpísať lieky nech som pripravená.

apple7
4. máj 2010

minka, drzim ti palce, teraz ti to musi vyjst....
denis, radsej byt v nemocnici, ale urcite to nie je nic moc....lepsie by ti bolo doma, ale nech ta radsej sleduju a vsetko bude v poriadku...drzim palce, nejako to tych 5 tyzdnov dobojujes...

denis19
4. máj 2010

apple....no to snad už nejak zvládneme...ty si ted dávej na sebe pozor...mamina... 🙂

brmbolcek
4. máj 2010

srdecne vas zdravim a novym tehuhu zelam krasne tehulkovanicko 🙂 🙂 🙂

denis- drzkaj sa , uz to dobojujes a budes mat usmievajuceho drobceka v naruci 😉 😉 😉

Romy- to je teda riadna vybavovacka na tej diabet...... teda si sa inak napila tek sladkej vody a to nakoniec este aj doplietli vysledky....

Krivka- krasne brusenko

Vierocka - ako sa ma sarinka ?

dievcatka trosku vas zanedbavam, riesime domcek, interier tak treba taku podlahu taky kamen na krb, ved to poznate .... tento mesiac nam idu montovat kuchynu tak ju pripravujeme na fulku aby bolo vsetko nachystane osvetlenie atd..............

...zatim vam prajem vsetko dobre a este nakuknem 🙂

denis19
4. máj 2010

hakooo a kde je kdo? to já marod to tu mám udržovat pri živote???? 🙂

cukotka
4. máj 2010

🙂 niekto?

romy01
4. máj 2010

ahojky kočandy

No brmbolcek co narobis ked ta lekari kadetade posielaju ? Ja som dnes bola v nemocke na sone a aj na krvi a vsetko je oK. Cukor je v norme a nic sa nepotvrdilo. Drobcek je podla dnesneho sona vacsi max o jeden tyzden a je v pohode v norme. MYslim si ze to sono ma ozaj velke vychylky- lebo minule mi tvrdili ze o dva tyzdne. Takze to uz neriesim.

Denis - mojko tebe sa to nejak sype jedno za druhym. Ale hlavne ze je mala OK a ty sa drz aj ked budes v nemocke. Snad to potiahnes este tych 5 tyzdnov.

minka - my chceme len dobre spravy jasne ? Povedz bambulkam ked si po ne pojdes 😀

denis19
4. máj 2010

Ahoj romy, s tebou jsem se tu už dávno nevidela....určite ,že to vydržíme a vše bude ok, dnes jsem na tom podstatne lépe, teda už úplne super 🙂 Ty máš malého vetšího, já malou kapánek menší a tak se to vyrovnává 🙂

Cukotka...tepic holka,jak se vede?

cukotka
4. máj 2010

Denis ty čo tu tak neskoro?

cukotka
4. máj 2010

Romy a Denis, čo sa to na Vás lepí? Jedna cukor, druhá všetko možné. Vy dve musíte mať všetko? 🙂)))))))))

romy01
4. máj 2010

cukotka ja cukor nemam - to je ten vtip, ze sa lekari potrebovali x krat uistit ze ho nemam. Zmiatlo ich prave to sono, ale aj to sa dnes nepotvrdilo.

denis veru raz si tu ty raz ja. JA ti nejak nestiham a ked aj mam cas tak sa mi nic nechce. Ale zas je fakt ze som sa posledne dva tyzdne nabehala a teraz ked prejdem kamsi peso 30 min tak mam pol dna nohy ako slon uplne odpisane a zavesene dobrezenie na lustri

cukotka
4. máj 2010

romy, tak super, že ho nemáš.

inak dievčatá, zmena kočíka. Žiaden JOOLZ 🙂 bude to Teutonia 🙂

romy01
4. máj 2010

cuki uz ste si v kociku uplne isti ? Teda ja som furt menila nazory az sme ten nas nakoniec kupili a uz som nemohla spekulovat 😀 Idem kuknut na nete aky je ten tvoj

cukotka
4. máj 2010

romy, ale ja tiež vymýšľam. No čaká sa na neho tri mesiace, tak sme sa rozhodli, že ak v juni dopadne dobre morfologický ultrazvuk, tak ho v júli objednáme a budeme mať pokoj. Ja nie som moc na povery, takže sme v tomto v pohode

romy01
4. máj 2010

to ani ja nie som na povery. Kocik mam doma uz od marca, no co narobim. Zatial som donho supla plysoveho havka a o nejake dva tyzdne ho poriadne vycistim a operiem

cukotka
4. máj 2010

uz si aj zbalená do pôrodnice?

brmbolcek
5. máj 2010

dobre ranecko 🙂 🙂 🙂

denis19
5. máj 2010

Dobré ránko!!!

brmbolček..ako domček,kdrb, kuchyne??????
Romy...tak plyšový hafan.....to je super....já kočár doma ješte nemám,ale mnž se pro nej už chystá,když je to se mnou jednou tak a potom onak. A neboj..ty nohy pokud odtečou je to super, mne do dokonalosti už neodtekly ani nepamatuji..už ani nevím jak vypadají origoš moje lítka 😀 😀 😀 😀

Takmne dnes už stáhli z trech ampulek krve,moče a ted jdou bádat v laboratori co se mnou, budeme chytrejší zítra anebo v pátek!!!

denis19
5. máj 2010

Cukotka a kterou teutoniu jste si vybrali?

brmbolcek
5. máj 2010

No srvus marodik 🙂 🙂 🙂 tak aky mas dnes tlak ? ? ?

pokracujeme v obkladoch, teda uz su to dokoncovacky, tento mesiac nam idu montovat kuchyn..... este dokupime zachodiky atd....

... ja od zaciatku tehuhu vobec nemusim jest sladke, mne to vobec neberie, i ked si dam tak mam potom tak blbu chut sladkokyslu v ustach , ze ho radsej jest nemusim....

...Cuki - hod foto kocarika teutoniu 🙂 🙂 🙂

denis19
5. máj 2010

brmbi..tlak 150/105..ujde, tech 105 jsem si prehodila v hlave na 100 a je to paráda...já I. trimestr také sladké nemusela,ale ted zase ano....
máš krásné starosti, tehuhu,domeček...supriš.... 🙂

viera6
5. máj 2010

Dobré ráno!

brmbolček....ako sa mate?
Deniska......tak dnes o par ampuliek krve a moču lakšija a čo tlak?

viera6
5. máj 2010

brmbolcek..........tak to o nedlho sa budete stanovať 🙂 a kde mame slubene foto???

brmbolcek
5. máj 2010

Denis- a citis sa ako pri takom tlaku ? inak aj pocasie e take ze tlaky su vselijake , i u mna to trosku skace ale ja ho mavam nizky a dnes je to citit.......... a tie starosti to co mam v brusku tak asi bude z neho stavebny dozor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak do noveho uz by sme radi sli t.j. v auguste aspon mesiac pred porodom byt nachystany a mat popripravovane co mi treba 😉 😉 😉

Vierocka - ahojcek , tak ako si pochodila u zubara ? a co tunika ? kupila si nejaku ?

... dievcence ja mam aj foto pofotene vo fotaciku tak ako som slubila len ho este nahodit a bude , ked bude mm doma vam poslem na IP 🙂 🙂 🙂

denis19
5. máj 2010

Ahoj Vierka...tlak 150/105..ujde, tech 105 jsem si prehodila v hlave na 100 a je to paráda, sestrička byla nerní a určite prenesla nervozitu i na mne a tak jsem si upravila v hlave tlak a basta

denis19
5. máj 2010

brmbi..tak se stehování opatrne potom v léte.....já ten tlak ani necítím,že ho mám, takže men je super...to je asi nejvetší problém vysokého tlaku...jinak malá je dnes a včera akční jako blázen 🙂

brmbolcek
5. máj 2010

denis- bud rada aspon vies ze ju mas 🙂 🙂 🙂 je super ze ju citis 😵 😵 😵 😵 i ja sa uz coskoro tesim na pohyby a kopkanie 😀 😀 😀 😀 a stahovanie, veruze ma to obchadza a vsetko okolo toho vsetko je na mm a na rodinke ale je to parada pritom staci tak malo a tesis sa aj z klinceka v dreve 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
5. máj 2010

no presne...a necítíš už nejaké bublinkování v bríšku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre