Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
5. máj 2010

brmbolcek................k zubárke idem znovu tuším nejakého 26/5 mam nejak oslabený predný zub 😒 tuniky mali dost,ale ani jedna mi nejak nepadla do oka a tu ,čo som ukazovala tak to bola skôr bluzko-tuniaka,ale vzala som si ju.

Deniska.......dobre ,že si si nedala pokaziť den sestričkou...

denis19
5. máj 2010

Vierka..no jasan.....nejsemblázen.Já si myslím,že se mi to celkem dobre stabilizuje, uvidíme výsledky ,ale cítím se super, jen je pravda, žte jak sedím za PC..tak ty nohy otýkají fest.....tak ty máš tu kvetinkovanou tuniku??????? odfoť se v ní....

brmbolcek
5. máj 2010

Denis- tak to anko, to jo to bublinkovani citim 😉 😉 😉 😉 ale take kopance ake dostavate vy ,,, tak to veru ze este nie 😀 😀 😀

vierocka- a nepockas na zubky az ked porodis ? ci ides teraz si davat opravovat zubadla .......???

denis19
5. máj 2010

no to začíná postupne aby jsi si zvykla.... 🙂 to není jenom tak,ale jí nejak velké kopance nedostávámjako holky.....a už víte co to je?

brmbolcek
5. máj 2010

Denis- moja zlata tak poviem ti iba tolko, ze manzelik sa chce nechat prekvapit a tajomstvo niest do konca 9 mesiaca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved tento mesiac idem na sono a budem pekne a silno kukat na monitor-sono 😀 😀 😀 😀 a tajomnicka si vezmem zo sebou a uvidim ako bude prezivat tajomstvo pohlavia ci sa da zlomit alebo nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ked prekvapko tak riadne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
5. máj 2010

tak to bych asi nezvládla...takové prekvápko,pokud to není nutné.........asi i kvuli barvičkám všeho a tak ..ale jak je libo..chápu a prijímám každé rozhodnutí.....

brmbolcek
5. máj 2010

Denis- dakujem 🙂 🙂 🙂 ved este uvidime ke silne prekvapenie zvladneme 🙂 🙂 🙂

...inak o vecicky to sa nebojim,lebo kamosky maju rocne a dvorocne vecicky tak mam aj take aj take nachystane 😀 😀 😀 a ja uz kupujem iba ten neutral 😀 😀 😀 😀 to akoby som cakala dvojicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A co dnes planujes robit ? ? ?

denis19
5. máj 2010

relaxovat, ted si zlehka uklízím a potom už jen relax 🙂

brmbolcek
5. máj 2010

To jo tak to je najlepsie pre Karolinku i pre teba co mozte spolocne urobit 😉 😉 😉

Uz si mala na sebe tie saty ? co si v nich odfotena ? uz ich nosis ?

denis19
5. máj 2010

brmbi, myslíš ty černé????? piokud ano, tak ty jsemnosila ve velkém,ale ted jak mám oteklé nohy, tak nosím jen kalhoty
🙂 nevejdu se do žádných botiček.... 🙂

viera6
5. máj 2010

Tak som spat.... Sarinka bola dosť hladná a samozrejme okrem nákupu ako vždy sme postretali kopec lúdi ,no a nepokecaj...😀 😀
brmbolcek....nepočkám aj naposledy mi robila kaz tak to není až take strašne mam velmi dobru zubárku 😵
Super pocit brmbolcek to bublinkovo však 🙂 🙂 a to prekvapko.... tak ja by som to určite nezvladla 😅

brmbolcek
5. máj 2010

Denis- jo jo tie cerneeeeeee 😉 😉 😉 ale ved i v kalhotach vyzeras suprovo 😉 😉 😉

vierocka- tak to je fajn, ze sa da opravit zubok u teba v tehuhu... 😉 😉 😉 a to s tym pokecanim to pozname , tak aspon si prehodila par slovicok a uz si tu medzi nami 😀 😀 😀 an co si dopriala sarinke na ranajky ? je to zlate bublinkovanie 😀 😀 😀

viera6
5. máj 2010

deniska....nedala si žiadnu novu fotečku?

viera6
5. máj 2010

brmbolcek.....dali sme si orechový závin,mlsánka a banán 😵

brmbolcek
5. máj 2010

vierocka- vau tak to ste si teda inak dopriali , mi sme mali rano makovy roztek kavicku, banan a teraz asi zmlstnem roztek natiekove masielko a paradajocku 😀 😀 😀 😀 to vies musime sa podelit cosi mne a cosi drobcovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
5. máj 2010

brmb. ,,,,,,,,,,,no závin nebol zjedený cely 🙂

viera6
5. máj 2010

Lúčim sa...... idem zaplatiť domovu dan,smeti a psíka 🙂

Prajem pekný den 😉

brmbolcek
5. máj 2010

Vierocka dakujem za IP - je to vsetko nadherne 😉 😉 😉 a davaj si na seba pozor a moc neplat aby ti nieco ostalo 😀 😀 😀 pa

brmbolcek
5. máj 2010

zatim sa luuuucim, pa pa a zelam pekny dnikkkkkkkkk 🙂 🙂 🙂

romy01
5. máj 2010

ahojky kocandy.

denis to ani ja uz nic normalne neobujem a tak som si vcera povedala ze dost a kupila si nove boty - take takmer bez opatka a dost volne. Vynosim ich do porodu a potom si ich mozno odlozim ked sa vratim do prace ich mozem mat na prezutie ako pohodovu pracovnu obuv. Drzim palceky aby ti vysli dobre vysledky.

brmbolcek ahoj - veru este nie som zbalena do porodnice ale uz mam aspon nachystany zoznam. Tuto sobotu by sme radi isli na nakupy do polska a potom buduci tyzden este dokupim v protetike posledne potrebne veci do porodnice. No a koncom maja sa uz pomaly zacnem balit. 😀

krivka5
5. máj 2010

ahojte dievcatka!
ako pokracujete v tehulkovani?
ja mam teraz vela ucenia, ale uz len do konca maja a mam pokoj.
denis...super ze sa citis dobre, mna asi caka to iste s opuchmi. obrucku som radsej dala dole ,lebo niekedy mam riadne opuchnute prsty.
vierka...drzim palce u zubara. ozaj v kolkom mesiaci tehu by som mala navstivit zubara?
brmbolcek...tak zachvilku zase uvidime nasich drobcov na sone 🙂 uz sa tesim 🙂 na buduci tyzden sa idem objednat.
my s muzom chceme hrozne vediet co to bude 🙂 potom uz zacneme aj nieco kupovat. zatial nemame nic kupene.

krivka5
5. máj 2010

ahoj romy 🙂
ty si na tom s balenim ako ja s nakupom veciciek, tiez si stale vravim ze na nakup veciciek je stale dost casu 🙂

krivka5
5. máj 2010

romy...som citala akurat ze tvoj chlapcek je trosku vatsi. v pondelok sa mojej kamoske narodil chlapcek 4,09kg. tak tiez riadny macko 🙂 chlapci su uz taky 🙂 a mala uplne pohodovy a rychly porod 😉

denis19
5. máj 2010

Ahoj holky, trochen jsem si schrupla a hele kdo tu je!!!!!!
Romy...vidím,že zachováváš chladnou hlavu a ješte se pustíš i do výletu do PL.....obdivuji Te!!!!!! já jsem už nachystaná jak do porodky tak do nemocky 😀 😀

Krivka..tak Ti reknu,že ty opuchy jsou na nervy,ale co nadeláme.....už to zvládneme nejak pro ty mimča cokoliv..... 😀

romy01
5. máj 2010

krivka no este mas cas to je pravda ale zas je lepsie si nakupy rozdelit, lebo potom by toho mohlo byt naraz vela. Predsalen to stoji ta sranda dost eurikov. .Inak ako sa citis? uz ti nebyva zle ? Uz by ani nemuselo ved si uz v pokrocilom druhom trimestri,, nie ?

denis19
5. máj 2010

Romy a c ješte chceš kupovat, co Ti ješte chybí???? A jak je velký malý prcek...ani nevím jsetli jsi to psala??? 😕

romy01
5. máj 2010

krivka akurat vcera som bola na sone a je vacsi len o par dni - max o jeden tyzden, takze sa uvidi asi az po porode. Tieto sona maju dost velku odchylku vraj az plus minul pol kila. Takze uz ani s tymto si hlavu nerobim. Denis veru ja sa ti spravam akokeby sa nechumelilo. A ty si uz aj pobalena do porodnice? Neblazni, ak ked sice pri tom tlaku asi musis pocitat so vsetkym ze ?

romy01
5. máj 2010

chyba mi uz len postielka a vybava do postielky a potom kozmetika pre mimco , take serepeticky ako je teplomer, vysavac do nosteka a podobne. Tiez mi este chybaju poporodne nohavicky krem na bradavky a podobne veci. Ale to chcem kupovat na buduci tyzden No a vcerajsie sono potvrdilo ze maly je vacsi len asi o 6-7 dni nie viac. Pritom v 30tt bol vacsi az o 13 dni - takze bohvie kde je realita

denis19
5. máj 2010

Nemám to Romy v tašce,ale je to nachystané na jedné hromade,aby človek potom nestresoval a na druhé hromade veci kdyby náhodou ta nemocnice 🙂 🙂 jsem jako duchodkyne 🙂 🙂 jak se ti jinak vede?

krivka5
5. máj 2010

no mne este stale byva zle , ale uz je to podstatne lepsie ako v prvom trimestri.
denis...uz zase ides do nemocky? to budes zase konika zanedbavat ☹ hlavne nech ste s karolinkou v poriadku 😉
dievcata kedy ste zacali citit prve pohyby? ja este nic necitim ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre