• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
brmbolcek...dakujem :slight_smile: tato je nesmierne stastny, skoro sa rozplakal. aj ked zo zaciatku si velmi zelal dievcatko, ale ked to ma byt jeho jediny potomok tak je stastny ze to je chlapcek :slight_smile:
11. máj 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...dik za link :slight_smile: mas peknucke brusko :slight_smile:
zuzana...neboj tvoj drobcek tam je a je mu v brusku dobre :slight_smile:
11. máj 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek.......myslíš včera?tak to som nič nekupila.....
krivka.............dakujem.....ved aj to tvoje je peknučke a chrustik :dizzy_face: aky je zlatučký a ako si vegeti :sweat_smile: :sweat_smile:
11. máj 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
minka, tak nech uz aj nakluse, mrcha jedna akasi :grinning:
krivka, tak super, gratulujem ku chlapcekovi, tatino je hrdy, vsak :sunglasses:
inac aj ja cakam chlapa :slight_smile: uz mate vybrate meno?

brmbolcek, ahoj,tak zajtra sa asi dozvies aj ty co cakate, vsak?
11. máj 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka...no meno este nemame, ale uz zacneme vyberat. tatino je stastny ako blska. tak aj ty budes mat v dome samych chlapov. :slight_smile:
11. máj 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...dnes nam fotku nespravili :frowning2: mozno o tyzden. tvoja Sarinka sa vam pekne ukazala, nas drobcek bol slabo vidno,lebo maju len take stare sono tu v nemocke...
11. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej Vierocka myslela som na vcerajsok ci ti nieco nepadlo do oka pre sarinku.....

Krivka - a kde si si vybrala to dalsie sono do helika ci ku Grochalovi ?

Figurka takuz vies co za meno date ? :wink: :wink: :wink: uz ste dve co cakate chlapceka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

.... u mna to budem vediet zajtra , ale manzel sa chce nechat prekvapit do konca 9.mesiaca, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ved aj on ide somnou a uvidim ci ho nezlomime na prekvapenie uz zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierocka- ten kocik comas v albume je cerveny ci pomarancovy? velmi pekna farba nech uz je aka kolvek je prijemna na oci :wink:
11. máj 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krivka, bude to u nas chlapska prevaha, ale co uz :slight_smile:
brmb, na meno este nepadol ani obstojny navrh, figurky si uz robia srandu, ze pri najhorsom to bude Durko-Trulko, alebo rovno Figurka :sweat_smile: dostanu na zadok :grinning:
a ty myslis, ze mm naozaj vydrzi nevediet, co cakate?ten moj by urco nevydrzal :grinning:
11. máj 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...napisem grochalovi mail a objednam sa asi tam. tu v nemocke to sono neni nic moc a vybavia ta za 5 minut :unamused:
ako sa citis? mne zacali puchnut nohy a ta krv z nosa sa mi vali stale castejsie. zajtra idem do poradne tak uvidim co mi dokina povie...tak som zvedava ci si das zajtra povedat to pohlavie :slight_smile: bolo to uzasne ked nam dokina ukazala pipika. ja som videla len palicku a ona ze no co si myslite ze to je? a muz ze chlapcek! a bolo po prekvapeni :slight_smile: sme stastny a chceli sme tak pol na pol, cize nam to bolo aj celkom jedno. hlavne ze ma vsetko co ma mat a je v poriadku :slight_smile: drzim ti na zajtra palceky a tesim sa na spravicku co a ako :slight_smile:
11. máj 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Figurka- zajtra sa rozhodne ake silne je prekvapenie ked ho na sone uvidi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Krivka- ja sa citim tak akoby som ani tehuhu nebola :wink: :wink: :wink: to ze ti ide krv z nosa to je v tehuhu normalne ... niektore smrkaju cele tehotenstvo , dakujem za drzanie prstickou, dam vediet co a ako :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
ako je to u teba z vahou ?u mna skace hore dole , raz mam o 2 kila viac a raz menej ..........
11. máj 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam stale viac a viac :frowning2: uz mam o 19kg viac ako pred tehu :frowning2: hruza a to sa mi ani nezda ze by som tolko jedla...
11. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby dúfam že dorazí už čím skôr. Nech sa to celé pohne lebo to čakanie je hrozné.
11. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KRIVKA- VAUUUUUUUUUU - tak mam co robit aby som ta dobehla ....... ja mam zatial o 3kg, navyse a zjem vsetko okrem sladkeho to mi vobec neberie ........ ty si ma uz predbehla s tymi kilami, no ja mam co robit ale neboj dobehnem ta :wink: :wink: :wink: ale ty musis mat aj vysku nie len vahu , musis byt vyssej postavy :wink: tak to este neni taka tragedia 19kg.... tvoje telo si pyta co potrebuje a ty mu doprajes :wink: :wink: :wink:

Minka- a nedas si nieco pichnut na urychlenie prichadzajuceho mnzesu ?
11. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcel......vanička je červena a autosedačka je viac do tehlova ako pomarančová....no chceli sme zelený,ale nejak sa to zmenilo a je pekný aj tento :dizzy_face:

figurka.....kolko dni ešte čakáš na výsledky?

krivka.....u mna sa krv z nosa začala prejavovať až teraz a to tak silno :confounded: bars kedy mi začne valit
11. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no brmb, som zvedava, ci sa pridas do naseho tabora :grinning:
vierka, od zajtra este 1-2 tt, ale doki mi vcera v poradni povedal, ze ked bude volat na genetiku, tak sa vzdy opyta, ci uz nahodou vysledky nemaju :sunglasses:
krivka, krv sa mi tiez pusta z nosa, nie az tak moc, ale ano, zato dasna mi riadne krvacaju, no a pribrala som zatial 7 kg :slight_smile:
11. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra vam dam samozrejme vediet co a ako :wink: :wink: :wink:

A neviete nieco o Denis ako sa ma ?
11. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...mam 168cm a vahu som mavala tak do 62kg. teraz mam uz 80kg. radsej ma nedobiehaj, som tucibomba :unamused:
no baby zavidim vam ze ste moc nepribrali , tak po porode nemusite vela chudnut. :slight_smile:
idem vyprazit rybku k obediku. pekny dnik :slight_smile:
11. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krivka - bud rada ze si taka aka si :wink: :wink: :wink: a namiesto rybky si daj nejaku dobru klobasku :grinning: :grinning: :grinning:
a citis uz pohyby ?
11. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek..............neviem nič o Deniske neozvala sa mi od nedele... ak sa mi dnes neozve... na ip tak jej napišem sms....
11. máj 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki Vierocka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem J TAK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz si obedovala so sarinkou ? ja idem do seba nieco dat , ved musim ist vzorom vam vsetkym aby som mala tiez ake take sadielko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned som tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. máj 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa nadzgavam , sama mnamka a tie ktore sa chystaju papat tak zelam dobru chut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den :slight_smile:
no dievcatka, dnes som bola na poradni a s tou mojou vahou to nieje moc dobre :unamused: nastastie tlak a moc mam v poriadku tak zatial okrem puchnutia je vsetko o.k., ale moja dokinka mi pre istotu zvysila davky magnezia ,lebo mi hrozi to co deniske :frowning2:
uz som zazila eklampsiu a teraz si budem davat veeelky pozor nech sa to nezopakuje.
brmbolcek...no kde si :slight_smile: cakam na novinky, ci bude mat moj drobcek kamosa ci kamosku :slight_smile:
vierka...vies uz nieco o deniske? dufam ze je v poriadku.
12. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,

krivka.......takže dávaj velky pozor na chrústik a seba :wink:
brmbolcek.........tak sem sa s novinkami!!! :dizzy_face:

Deniska........vas všetky pozdravuje........... a máju sa dobre .....Karolinka kopká ako blazen :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo , pekne ranecko, fiha krivka

tak ty mas problem s vahou a co ti dokina povedala, dufam ze nebude nejake chudnutie ved male bude stradat ako dedic vasho kmena !!! daj mu papat ..... ako sa vam zaspavalo s takou uzasnou spravickou ze budete mat chlapceka ? uz vyberate meno ?

pripajam sa k Vierocke presne tak ako pise a nechava vas pozdravovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

... ja idem az poobede na sono tak este ziadne spravicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...tak to je super spravicka, ze sa ma deniska a Karolinka dobre :slight_smile:
brmbolcek...no sme stastni ako blsky :slight_smile: a uz mame 5 mien : Richard, Erik, Robert, Michal a Adrian. Zatial vedie Adrian. :slight_smile:
12. máj 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krivka no super :wink: :wink: :wink: Adrian -Ado ..... da sa vseljako pomenovat :wink: :wink: :wink: ale kazde meno je pekne ked sa pekne vola :wink: :wink: :wink:
a kolko davok magnezia beries ? inak je fakt dobry ho uzivat v tehuhu , nejednej pomohol .......
12. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzivala som jednu a teraz idem uzivat dve denne. musim malo solit a pit vela tekutin, len nie mineralky...
12. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krivka- to si myslim, ze sa da zvladnut :wink: :wink: :wink: , zvladla si aj horsie a veruze sato bude dat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja som sa objednala do helika na 3D sono , buduci tyzden ...... urobim tak ako Vierka ona sla tiez v tomto tyzdni do helika a potom neskor v tehuhu sla k tomu Grochalovi, - babo je uz vacsie a clovek neskor viac uvidi ako teraz , tak to mi zatial bude stacit , a na druhej strane som citala, ze mnohe dievcata boli u grochalu a male sa im neotocilo vobec tak trosku banovali tych koruniek ze im mohlo postacit aj to ine sono za 16 € plus fotka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aso tiez este zvazim a skusim ten helios. teraz nebolo vidno srdiecko tak nam kazali prist o dva tyzdne znovu, ale chcela by som skusit u niekoho ineho, bo tu v nemocke ani foto nerobia :unamused:
12. máj 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok