Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
11. máj 2010

brmbolcek...dakujem 🙂 tato je nesmierne stastny, skoro sa rozplakal. aj ked zo zaciatku si velmi zelal dievcatko, ale ked to ma byt jeho jediny potomok tak je stastny ze to je chlapcek 🙂

krivka5
11. máj 2010

vierka...dik za link 🙂 mas peknucke brusko 🙂
zuzana...neboj tvoj drobcek tam je a je mu v brusku dobre 🙂

viera6
11. máj 2010

brmbolcek.......myslíš včera?tak to som nič nekupila.....
krivka.............dakujem.....ved aj to tvoje je peknučke a chrustik 😵 aky je zlatučký a ako si vegeti 😅 😅

figurka.m
11. máj 2010

ahojte 😉
minka, tak nech uz aj nakluse, mrcha jedna akasi 😀
krivka, tak super, gratulujem ku chlapcekovi, tatino je hrdy, vsak 😎
inac aj ja cakam chlapa 🙂 uz mate vybrate meno?

brmbolcek, ahoj,tak zajtra sa asi dozvies aj ty co cakate, vsak?

krivka5
11. máj 2010

figurka...no meno este nemame, ale uz zacneme vyberat. tatino je stastny ako blska. tak aj ty budes mat v dome samych chlapov. 🙂

krivka5
11. máj 2010

vierka...dnes nam fotku nespravili ☹ mozno o tyzden. tvoja Sarinka sa vam pekne ukazala, nas drobcek bol slabo vidno,lebo maju len take stare sono tu v nemocke...

brmbolcek
11. máj 2010

hej hej Vierocka myslela som na vcerajsok ci ti nieco nepadlo do oka pre sarinku.....

Krivka - a kde si si vybrala to dalsie sono do helika ci ku Grochalovi ?

Figurka takuz vies co za meno date ? 😉 😉 😉 uz ste dve co cakate chlapceka 🙂 🙂 🙂

.... u mna to budem vediet zajtra , ale manzel sa chce nechat prekvapit do konca 9.mesiaca, 🙂 🙂 🙂 ved aj on ide somnou a uvidim ci ho nezlomime na prekvapenie uz zajtra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
11. máj 2010

Vierocka- ten kocik comas v albume je cerveny ci pomarancovy? velmi pekna farba nech uz je aka kolvek je prijemna na oci 😉

figurka.m
11. máj 2010

no krivka, bude to u nas chlapska prevaha, ale co uz 🙂
brmb, na meno este nepadol ani obstojny navrh, figurky si uz robia srandu, ze pri najhorsom to bude Durko-Trulko, alebo rovno Figurka 😅 dostanu na zadok 😀
a ty myslis, ze mm naozaj vydrzi nevediet, co cakate?ten moj by urco nevydrzal 😀

krivka5
11. máj 2010

brmbolcek...napisem grochalovi mail a objednam sa asi tam. tu v nemocke to sono neni nic moc a vybavia ta za 5 minut 😒
ako sa citis? mne zacali puchnut nohy a ta krv z nosa sa mi vali stale castejsie. zajtra idem do poradne tak uvidim co mi dokina povie...tak som zvedava ci si das zajtra povedat to pohlavie 🙂 bolo to uzasne ked nam dokina ukazala pipika. ja som videla len palicku a ona ze no co si myslite ze to je? a muz ze chlapcek! a bolo po prekvapeni 🙂 sme stastny a chceli sme tak pol na pol, cize nam to bolo aj celkom jedno. hlavne ze ma vsetko co ma mat a je v poriadku 🙂 drzim ti na zajtra palceky a tesim sa na spravicku co a ako 🙂

brmbolcek
11. máj 2010

Figurka- zajtra sa rozhodne ake silne je prekvapenie ked ho na sone uvidi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Krivka- ja sa citim tak akoby som ani tehuhu nebola 😉 😉 😉 to ze ti ide krv z nosa to je v tehuhu normalne ... niektore smrkaju cele tehotenstvo , dakujem za drzanie prstickou, dam vediet co a ako 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
ako je to u teba z vahou ?u mna skace hore dole , raz mam o 2 kila viac a raz menej ..........

krivka5
11. máj 2010

ja mam stale viac a viac ☹ uz mam o 19kg viac ako pred tehu ☹ hruza a to sa mi ani nezda ze by som tolko jedla...

minka051
11. máj 2010

no baby dúfam že dorazí už čím skôr. Nech sa to celé pohne lebo to čakanie je hrozné.

brmbolcek
11. máj 2010

KRIVKA- VAUUUUUUUUUU - tak mam co robit aby som ta dobehla ....... ja mam zatial o 3kg, navyse a zjem vsetko okrem sladkeho to mi vobec neberie ........ ty si ma uz predbehla s tymi kilami, no ja mam co robit ale neboj dobehnem ta 😉 😉 😉 ale ty musis mat aj vysku nie len vahu , musis byt vyssej postavy 😉 tak to este neni taka tragedia 19kg.... tvoje telo si pyta co potrebuje a ty mu doprajes 😉 😉 😉

Minka- a nedas si nieco pichnut na urychlenie prichadzajuceho mnzesu ?

viera6
11. máj 2010

brmbolcel......vanička je červena a autosedačka je viac do tehlova ako pomarančová....no chceli sme zelený,ale nejak sa to zmenilo a je pekný aj tento 😵

figurka.....kolko dni ešte čakáš na výsledky?

krivka.....u mna sa krv z nosa začala prejavovať až teraz a to tak silno 😖 bars kedy mi začne valit

figurka.m
11. máj 2010

no brmb, som zvedava, ci sa pridas do naseho tabora 😀
vierka, od zajtra este 1-2 tt, ale doki mi vcera v poradni povedal, ze ked bude volat na genetiku, tak sa vzdy opyta, ci uz nahodou vysledky nemaju 😎
krivka, krv sa mi tiez pusta z nosa, nie az tak moc, ale ano, zato dasna mi riadne krvacaju, no a pribrala som zatial 7 kg 🙂

brmbolcek
11. máj 2010

Zajtra vam dam samozrejme vediet co a ako 😉 😉 😉

A neviete nieco o Denis ako sa ma ?

krivka5
11. máj 2010

brmbolcek...mam 168cm a vahu som mavala tak do 62kg. teraz mam uz 80kg. radsej ma nedobiehaj, som tucibomba 😒
no baby zavidim vam ze ste moc nepribrali , tak po porode nemusite vela chudnut. 🙂
idem vyprazit rybku k obediku. pekny dnik 🙂

brmbolcek
11. máj 2010

Krivka - bud rada ze si taka aka si 😉 😉 😉 a namiesto rybky si daj nejaku dobru klobasku 😀 😀 😀
a citis uz pohyby ?

viera6
11. máj 2010

brmbolcek..............neviem nič o Deniske neozvala sa mi od nedele... ak sa mi dnes neozve... na ip tak jej napišem sms....

brmbolcek
11. máj 2010

oki Vierocka 🙂 🙂 🙂 dakujem J TAK 🙂 🙂 🙂 uz si obedovala so sarinkou ? ja idem do seba nieco dat , ved musim ist vzorom vam vsetkym aby som mala tiez ake take sadielko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hned som tu 😵 😵 😵 😵 😵

brmbolcek
11. máj 2010

uz sa nadzgavam , sama mnamka a tie ktore sa chystaju papat tak zelam dobru chut 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

krivka5
12. máj 2010

dobry den 🙂
no dievcatka, dnes som bola na poradni a s tou mojou vahou to nieje moc dobre 😒 nastastie tlak a moc mam v poriadku tak zatial okrem puchnutia je vsetko o.k., ale moja dokinka mi pre istotu zvysila davky magnezia ,lebo mi hrozi to co deniske ☹
uz som zazila eklampsiu a teraz si budem davat veeelky pozor nech sa to nezopakuje.
brmbolcek...no kde si 🙂 cakam na novinky, ci bude mat moj drobcek kamosa ci kamosku 🙂
vierka...vies uz nieco o deniske? dufam ze je v poriadku.

viera6
12. máj 2010

Ahojte kočky,

krivka.......takže dávaj velky pozor na chrústik a seba 😉
brmbolcek.........tak sem sa s novinkami!!! 😵

Deniska........vas všetky pozdravuje........... a máju sa dobre .....Karolinka kopká ako blazen 😵 😵

brmbolcek
12. máj 2010

halo halo , pekne ranecko, fiha krivka

tak ty mas problem s vahou a co ti dokina povedala, dufam ze nebude nejake chudnutie ved male bude stradat ako dedic vasho kmena !!! daj mu papat ..... ako sa vam zaspavalo s takou uzasnou spravickou ze budete mat chlapceka ? uz vyberate meno ?

pripajam sa k Vierocke presne tak ako pise a nechava vas pozdravovat 🙂 🙂 🙂

... ja idem az poobede na sono tak este ziadne spravicky 😵 😵 😵

krivka5
12. máj 2010

vierka...tak to je super spravicka, ze sa ma deniska a Karolinka dobre 🙂
brmbolcek...no sme stastni ako blsky 🙂 a uz mame 5 mien : Richard, Erik, Robert, Michal a Adrian. Zatial vedie Adrian. 🙂

brmbolcek
12. máj 2010

Krivka no super 😉 😉 😉 Adrian -Ado ..... da sa vseljako pomenovat 😉 😉 😉 ale kazde meno je pekne ked sa pekne vola 😉 😉 😉
a kolko davok magnezia beries ? inak je fakt dobry ho uzivat v tehuhu , nejednej pomohol .......

krivka5
12. máj 2010

uzivala som jednu a teraz idem uzivat dve denne. musim malo solit a pit vela tekutin, len nie mineralky...

brmbolcek
12. máj 2010

Krivka- to si myslim, ze sa da zvladnut 😉 😉 😉 , zvladla si aj horsie a veruze sato bude dat 🙂 🙂 🙂

ja som sa objednala do helika na 3D sono , buduci tyzden ...... urobim tak ako Vierka ona sla tiez v tomto tyzdni do helika a potom neskor v tehuhu sla k tomu Grochalovi, - babo je uz vacsie a clovek neskor viac uvidi ako teraz , tak to mi zatial bude stacit , a na druhej strane som citala, ze mnohe dievcata boli u grochalu a male sa im neotocilo vobec tak trosku banovali tych koruniek ze im mohlo postacit aj to ine sono za 16 € plus fotka 🙂 🙂 🙂

krivka5
12. máj 2010

tak to aso tiez este zvazim a skusim ten helios. teraz nebolo vidno srdiecko tak nam kazali prist o dva tyzdne znovu, ale chcela by som skusit u niekoho ineho, bo tu v nemocke ani foto nerobia 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre