• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
:grinning: no cukotka dik.....mena nemam este ved ani nesmie po ivf zeby sme vyberali , ale ak to bude chlapec tak po manzelovi Janik, pacia sa mi aj Juraj , Johanka a Sara
inac tie vitaminy-ja berem uz asi 3 mesiac kyselinu listovu ....je to vit. pre zeny pred aj pocas tehotenstva :dizzy_face:
15. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíme čo povie lekár na profertil a to ostatné, ale éčko kúpim určite, a asi sa aj ja vrátim k babyplanu a kyseline listovej
15. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis19- joooj dik
15. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo je tu este niekto :unamused:
15. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hoky,dnes končím, zítra mám perný den a jdu se venovat manžílkovi. Krásný večer a zítra ahoj!
15. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeja ja ostávam tu :wink:
15. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyborne....nasla som daslu diskusiu ....Kto otehotnel po ivf.......tak sprtam sa aj tam
15. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to vyzerá? aká je úspešnosť? :slight_smile:
15. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nik tam zatial nie je a pokial idem o IVF tak vacsina pise ze to vyslo skor na 2 x
15. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to pre nás nie je moc dobrá informácia :wink:
15. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved presne....neviem ja som v pohode a mam dobry pocit....moj Janik tiez nepripusta to zeby to nevysloo :confused: uvidime ale som na vsetko pripravena
ako dlho vam to trva a co vsetko mas za sebou???
15. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukotka.. vitam Ta zdeja :wink:
15. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja my sme ešte len na začiatku, máme za sebou prvú konzultáciu, spermiogram, moje gyn. vyšetrenie, nejaké tie stery, zajtra ide manžel k urológovi, o tri týždne ideme na genetické testy, takže ako hovorím, úplný začiatok
15. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka ahoj, :slight_smile:
15. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny vy tu vzdy toho tak straaaasne vela popisete, ze nestiham citat.. ako ste sa dohodli s tym vinobranim?
15. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj wodanka.....cukotka ja som napr. na genetickych testoch ani nebola ...ja mam problem s ovulaciou-vlastne ju nemam zistovali mi hormony kazdy mesiac asi 2-3 odbery....ale toto je uz prec joooj som natesena z toho ze to skonci a ze ideme do dalsieho levelu :sweat_smile:
15. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka my budeme ako dalej pokračovať?
15. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka myslis v care, ze?
mna cakaju teraz odbery krvi, aby mi spravili hormonalny profil a manzela caka spermiogram.. a na zaklade tychto vysledkov nam doktorka povie, ake mame moznosti..
15. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy idete na spermiogram?
15. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o dva tyzdne.. vtedy tam musim ist aj ja na odber krvi.. to by malo byt uz posledne a mali by mat moj hormonalny profil..
Vy idete teraz na geneticke testy? tebe nechceli robit hormonalny profil?
15. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám čakať na ms, a potom pôjdem na krv kvôli tomu hormonálnemu profilu, my ideme o tri týždnena genetické testy
15. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to vyšlo celkom dobre ked sme tam boli.. bola som v posledne faze cyklu, tak mi hned brali krv.. teraz na zaciatku cyklu idem teraz tu k mojej doktorke a ta mi zoberie krv a ked budem mat ovulaciu, ideme do caru, zoberu mi zasa krv a spravia aj ultrazvuk na folikuly
15. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš super
15. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim si to takto nejako planovat aj do buducna, lebo my ked tam ideme tak zabijem cestovanim 4 hodiny.. vobec netusim dokedy mi to budu v praci tolerovat
15. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, teda ste toho stihli popísať. Kým som to prečítala, tak to už niektoré aj zbalili :slight_smile:
vitaj zdeja - inak ja by som si rada dala vložiť dve embryjka , no úprimne trojčatká ma trošku desia. Ale asi si trúfač a to je obdivuhodné. :slight_smile:
Zajtra idem do caru tak mi babenky držte palce. Ms ešte nedorazila, tak som z toho dosť na nervy, lebo mám už na ms všetky príznaky - váha, nafúknuté brucho, pobolievanie v podbrušku - no uvidím kedy začnem stimulovať ked ms nikde.
15. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráno príde romy :wink:
15. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám ten istý názor ako cukotka .. do rána ju máš ako na koni
15. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka ja som tu zlatíčko, ale pojdem do hajan, teraz som si povedala, že si chlipnem deci červeného vínka, snáď to pomôže, lebo stresujem - a ak ms nepríde aspon sa mi bude dobre spať :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držme palce aby prišla
15. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík moc, budem to potrebovať :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok