Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
20. máj 2010

ahoj majaja..tak to fakt netusim. uz si bola na tom prvom meracom sone?

tuzimpobabatku
20. máj 2010

ahojty kočky...tak som tu znova, pred týždňom som bola v GF podať žiadosť na poisťovňu, čakám kým dorazí a počítam tak cca v júni , júli pôjdem na konzultáciu a niekedy v sept. začínam znova stimulku.

lenkace
20. máj 2010

tuzim...a akú máš doktorku alebo doktora, my máme dr. Stenovú

brmbolcek
21. máj 2010

zelam pekne ranecko, 🙂 🙂 🙂 dnes je piatok

krivka- ano ano boli sme uz na tom sone je to super zazitok bomba spica 😀 😀 😀 ustocka nam miminko otvaralo 😀 😀 😀

Figurka - potom daj vediet co a ako , a verim ze bude vsetko onki-donki 😉 😉 😉

Denis- super, ze ste taky papkaci 🙂 🙂 🙂

Vierocka- no fajn take domace parene buchticky , mnam mnam 🙂 🙂 🙂 a coskoro aj ty uvidis Sarinku 🙂 🙂 🙂

Tuzim...- teda uz to nabera svoj spad 😉 😉 😉 drzim palce 🙂 🙂 🙂

.... no a mi sme vcera konecne poskladali sprchovy kut v kupelni, teda poviem vam ze dva dni sme na nom makali 😀 😀 😀 osadili nam rohovu vanu a normalne aj radio na nej funguje 😎 😎 😎 vcera nam dokoncili stvordnovu montaz kuchyne je uzasna no a dnes idem este objednat do NAY vynaren ta ide do kuchyne .....
a cez vikendik budeme pokracovat dalej 😎 😎 😎

ostatne devcence srdecne zdravim od A po Z 🙂 🙂 🙂

krivka5
21. máj 2010

ahojte 🙂
tuzim...drzim palce nech tomate cim skor vybavene a nech ti to tentoraz vyjde 😉

krivka5
21. máj 2010

brmbolcek...tak to bude teda paradny domcek 🙂 normalne ti zavidim(ale v dobrom). uz zaciname aj my s muzom rozmyslat nad nejakym okalikom, alebo aspon chatou...

romy01
21. máj 2010

ahojte
majaja - neviem ake by mali byt tie hodnoty, mne tento test dokina nerobila.
tuzi - super bojovnicka, verim ze sa ti to vrati aj s urokami 😀 😀 😀 Moooooc drzim palce

denis ako sa mas mojko ? Posielam ti CMUK na licko a aj KArolinke. Povedz jej ze v lete jej predstavim napadnika 😀 😀 😀

vierka - pasy mam buduci tyzden ale nemam urcene ktory den tak sa tam vyberiem ked bude pekne pocasie - bud hned v pondelok alebo potom az v stredu - este sa rozhodnem aj podla toho kedy sa mi bude chciet vstyvat 😀 A co ty ? kedy sa chystas?

viera6
21. máj 2010

ahojte

romy.......aj ja mam pasy buduci tyžden,uvažovala som,že pôjdem v pondelok alebo v utorok.Potom mam už zubarku a poradnu.

denis19
21. máj 2010

Romy, ráda ji to odkážu, práve jdu za ní a pribrali jsem prvních 20 gramu!!!!!!!!
všechny vás zdravím!!!!!!

romy01
21. máj 2010

vierka a ides do MT ? lebo to by sme sa tam mohli stretnut, len ja som nechcela ist v utorok lebo mam poobede anglinu a dve vychadzky za den uz nezvladam. Tak v pondelok by to slo, co povies?
denis gratulujem - to je super, teraz sa to uz len rozbehne. Deticky prve dni zvyknu este schudnut ale ked uz zacnu priberat, nebudes ani mliecko stihat odsavat 😀 😀 😀 A tebe je uz dobre? Co brusko ? dufam ze uz neboli . Inak ja som za posledny mesiac nepribrala ale vsetci sa na mna divaju ze aky som ja tank a ze ci cakam dvojcata. 🙂

viera6
21. máj 2010

majaja.....ake by mali byt správne hodnoty tak to neviem ani ja, iba ak by si si chcela porovnať tak ja ich mam.

tužim. .....si silná bojovníčka.. držím moc palce ☹

krivka....... UTZ som si chcela požičať od Grochalu ,ale vraj nepožičia 😒 😀 😀 😀 😀 😀 😀

figurka........aj ja som zvedavá tak daj vediet ako si bola spokojná 🙂

brmbolcek......no veru už sa nam to poriadne krati........už mame 36tt,že romy 🙂 😵 😵 😵 😵

viera6
21. máj 2010

ahoj deniska aj my vas pozdravujeme a bozkávame len tak pekne ďalej priberajte bambulky 😵 😵

viera6
21. máj 2010

tužim. ......ospravedlňujem sa to malo byt 😉 😉 😉

viera6
21. máj 2010

romy....ano idem do MT to je moja najbližšia pôrodnica 🙂 na podnelok by to šlo ak do toho nič nepríde len ja chcem ist už na 6,00rano tak neviem ako ty?tam by som bola okolo tej 6,30

romy01
21. máj 2010

no ale oni pisu na dverach ze sa to robi od 7mej do 9 tej. Ja som chcela ist o pol siedmej z domu takze tam budem najneskorsie o tristvrte na sedem.

viera6
21. máj 2010

ja viem,že je to od 7do9.No ved tam budeme teda skoro rovnako,ked ty prídeš o6,45 možna sa ani mne presne nepodari prist tak ako som napísala 😵 😵

brmbolcek
21. máj 2010

uz som tu haloooooooooooo a vsetko vybavene ba aj navyse 😀 😀 😀

vauuuuuuuu ze 20 gramov, super gratulujeme a pozdravujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Karolinku

krivka- tak vy riesite chatku to aby mohol mat Sebastianko cerstvy vzduch , pravda 😉 😉 😉 a v akom okoli by ste chceli ?

Romy-Vierocka- dufam ze nebudu vase uzlicky spinkat ked budete na pasoch, inak moc sa neda potom z nich vycitat , tak skuste pohar cocacoly a budete mat v brusku rambajs 😀 😀 😀

dievcence ale vam to teda leti ttttttttttttt uz coskoro budete bez bruska, uvedomujete si to ? 🙂 🙂 🙂

a ja som dnes kupila krasne papucky odfotim a dame cez vik do albumu aj s foto sona 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

viera6
21. máj 2010

ahoj brmbolcek...no aspon ty si sa tu ukázala... romy asi zaspala 🙂

brm. .....no leti to v takom 12tt som si hovorila bože keby už bol aspon taký 30tt a teraz by som brala ten vaš tt 😵 😵
brm. .....možeš kuk do albumu 🙂 😉

brmbolcek
21. máj 2010

jasne idem kuk 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
21. máj 2010

ale ale co sa deje , pise mi ze fotoblog je prazdny ..... ☹ ☹ ☹ co sa deje Vierocka ???????????

viera6
21. máj 2010

no to neviem idem to kuknut 😲

viera6
21. máj 2010

brm. .....už ti to ide?ak nie ti pošlem novu IP 😉

brmbolcek
21. máj 2010

eee, nic nejde stale mi ukazuje ze je prazdny 😕 😕 😕 😕 😕 😕

viera6
21. máj 2010

no teda .......a som tam len vkladala včera a dnes fotky 😔

brmbolcek
21. máj 2010

uz mam IP idem kuknut 😉 😉 😉

marrad
21. máj 2010

Baby idem k Vam nech sa nakazim leboi vy ste skoro vsetky tehulky alebo mamicky...
ja od zajtra zacinma pichat,,,, drzte mi palce,...

viera6
21. máj 2010

marrad......vitaj medzi nami 🙂

brmbolcek
21. máj 2010

Vierocka- bozinku to je nadherne , to nema chyby , to kde si zohnala take malicke na krst je touzasne , hotova nevesticka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 krasne to je a chutnucke , uz len aby bolo pekne a nie zimka aby ti nenachladla 😉 😉 😉

cierno biele fotecky mozes porovnavat ked bude Sarinka na svete 😉 😉 😉 po kom zdedila podobu 🙂 🙂 🙂 inak brusenko uz mas inaaaaac velike a krasne sa zaobluje dopredu 😉 😉 😉 a tie ponozticky na nom nemaju chyby 😉 😉 😉

Marrad- tfuj,tfuj,tfuj..... 🙂 🙂 🙂

viera6
21. máj 2010

marrad.....začínaš prve IVF?

brm. .......dakujem ....pod to sa da dat ešte tepla košieľka tak toho sa nebojím a pančušky takže zime odolame 😵 😵
no bruško je velke ....včera som nevladala byt dlho prehnutá v záhrade ,ked som si upravovala jazierko a skalku 😵 😵
uf a to holenie ani nevravim 😅 😅

brmbolcek
21. máj 2010

Vierka- neblazni, co si sisi 😀 😀 😀 ze zohnuta v zahrade ved ja teraz horkotazko fucim a to som 21tt to ja v tvojich tyzdnoch veru uz ma bude vozit zeriav 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre