Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

matakrok
2. jún 2010

@annamary27 - ze asi mame aj normalne mena, ja som Martina.tieto mi pridu take ...no... 😎

ahoj krivka, chceme 2 tak isto...jedno druhe vraj podporuju a ked sa jedno neuchyti, moze sa prizivit na nom to druhe 😅

annamary27
2. jún 2010

Tak ja ťa asi Mataktok-Martina prekvapím,moje ozajstné meno je Annamária. 😀

matakrok
2. jún 2010

@annamary27 , no tom fakt neckala🙂)) poznám dve Annamarie. teba volajú ako? Anika? 🙂
ako ti je po transfere? nič ta neboli?dúfam že nič.

annamary27
2. jún 2010

@matakrok , volajú ma Marika,málo ludí mi hovorí celým menom.Po transfere je mi celkom fajn,nič ma nebolí,okolo tretej som zaspala tak tvrdo,že keby mi nevolal manžel tak spím doteraz,asi od tých liekov.Ked mám porovnať bolesť transferu s nejakým iným gyn.vyšetrením,tak vyšetrenie krčka maternice ma bolievalo viac.

matakrok
2. jún 2010

@annamary27 , tak to je fajn. nech sa ti to vydari, drzim palce! ja zacinam zajtra brat lieky.

annamary27
2. jún 2010

@matakrok dúfam,že aj tebe vyjde ET v piatok v poriadku.Idem už kukať s drahým TV ,oblúbili sme si na prime seriál PREšLAPY a pondelky kukáme na tejto istej stranici seriál Zázraky života/je to z prostredia kliniky asist.reprodukcie/a začali to vysielať od kedy sme sa aj mi dali na toto IVF,akáto náhoda. 😀

minka051
2. jún 2010

Ahojte
Ja som tiež po KET celkom dobre sa cítim len trochu unavená ale to robia asi tie lieky.

annamary a kedy ti robili ET?

annamary27
2. jún 2010

minka051, ET mi robili dnes o desiatej. 😎

minka051
2. jún 2010

annamary tak držím palce.To budeme rovnako čakať na výsledok 🙂

annamary27
2. jún 2010

už to tak vypadá,že spolu 😀 ,dúfam,že pozitívne 😎

minka051
2. jún 2010

no ako inak len pozitívne 🙂 🙂 🙂

annamary27
2. jún 2010

🙂 😖 😀 😝 😅

minka051
2. jún 2010

Tak idem kuknúť panelák zajtra tu budem lebo som doma na PNke. Prajem všetkým pekný večer 🙂

romy01
2. jún 2010

😀 ahojte kocky

annamarry a matka - po et je PNka naozaj vhodna aspon tie dva tyzdne. Lebo sa sice mozete citit dobre ale po tej hormonalnej stimulacii budete mat este tekutinu v brusku a aj vajecniky su zvacsene. Mne dokonca pri kontrole po dvoch tyzdnoch zistili ze vajecniky neprestali reagovat a urobila sa mi cysta, Tekutinu v brusku videli na sone esze aj v 8 tt a urobil sa mi aj hematom a zacala som spinit. Takze ta PNka je namieste ak chcete skutocne urobit vsetko preto aby to vyslo a aby ste neprisli o babatko len pre namahu a stres. Mne dokina kazala dodrzat kludovy rezim jeden den a potom vraj mozem male prechadzky ale ja som sa tri dni ani nepohla z postele, vyhodila nohy na vankus a jedina prechadzka bola na wc a do sprchy. A dnes som stastna ze som to zvladla. Na male prechadzky som chodila len na take 15 minutovky okolo baraku a ozaj vacsie vykony som zacala davat az po 12 tt ked uz bolo vsetko ako tak iste a v pohode. Takze sa snazte kocky nech to stoji za to 😀 matka - ja som ti poslala tehu virusiky - to by si nemala odmietat to su kamosi 😀 😀 😀

minka len pekne relaxuj

vierka ako si na tom ? Ja som bola v poradni a dokina ma vyhnala zajtra na pasy tak ak zajztra pojdes tak sa stretneme, len ja dorazim az okolo osmej, lebo rano idem este na krv - dnes som zaspala a dosla som doktorke az o desiatej

annamary27
2. jún 2010

@romy01,dakujem ža užitočné rady 😵

matakrok
2. jún 2010

@romy01 , áno vďaka za pomocne rady. beriem si ich k srdcu! aj tie tehuvirusiky🙂 čokoľvek sa môže stať a mat potom vycitky svedomia... netreba. dobrú nocku!

brmbolcek
3. jún 2010

pekne stvrtkove ranecko 🙂 🙂 🙂

tak ja som vcear vobec, ze nestihala..... boli sme na domceku trosku porobit co bolo treba a kupili sme aj interierove farby 🙂 🙂 🙂,ale myslela som na vas ako to tu pokracuje 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

matakrok- annamary- minka- tfuj, tfuj, tfuj 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😵 😵 😵

Krivka- sup sup infosky so sona malicke sebastianka 🙂 🙂 🙂

Romy- ako prebiehaju tie pasy ?

ostatne zdravime a zelame pekny dnik 🙂 🙂 🙂

minka051
3. jún 2010

Ahojte zdravim 🙂
brmboček tak a kedy by mal byť domček hotový? My psa plánujeme ak sa podarí už tento rok nasťahovať. Aký staviate?

brmbolcek
3. jún 2010

servus minka, tak sa tesim s tebou nech sa dobre drobcekom u teba dari, a podavaj na dalej info 🙂 🙂 🙂

... i u vas uz su vytiahnute mury , ci sa este tahaju ? Mi mame bungalov a uz cochvilka sa stahujeme 😉 😉 😉 a vy ?

brmbolcek
3. jún 2010

dievcatka lucim sa s vami utekam na domcek , dnes je krasny dnik a dufam, ze aj vikendik bude taky

pa pa 🙂 🙂 🙂

annamary27
3. jún 2010

ahojte kočky,

dnes je fakt nádherne slnečno,len do kedy,poobede už hláísia zas dažde.No ale kvoli inému som sa prihlásila.Práve som volala s centrom,či mi boli aj nejaké embryjká zmrazené a bohužial nie.Vraj neboli kvalitné na zmrazenie.Ale som rada aspon za tie 2čo su vo mne.No inak to nevidím,len tak,že sa mnusia uchytiť,jedno-dievča a jeden chlapček a mám to vybavevené,potom mrazáčikov nepotrebujem.Ja som skor optimista a mnažel zasa pesimista, tomu to nezmrazenie bude určite velmi lúto.Člov ek sa po OPU tešil,že má 19oocytov a ako sa ten počet vie po ten ET skresať.Ide tu skor o kvalitu jak kvantitu 😀 😎 😒

matakrok
3. jún 2010

ahojte babenky 🙂
tak vidim,ze tu sa deju veci...
kde je slnecno? u nas na vychode opat velka voda a chcaje a chcaje od rana... 😠
Marika - to ma mrzi, ze sa to takto poriesilo s "mrazacikmi" ☹ nezufaj, bo malinke fazulky v brusku nepotrebuju zle emocie...tes sa z nich
ja som dnes usla z prace 😉 kedze som tam az tak nemusela byt. prebehla som domov. do sucha a tepla. bo bolia ma vajecniky, taka nova pre mna, stiplava bolest. asi este ta stimulka posobi. alebo cysta...uvidim,co mi zajtra "mlcanlivy" doky prezradi

annamary27
3. jún 2010

ty ideš zajtra na ET?

matakrok
3. jún 2010

@annamary27 - veru tak,Marika...uz teraz mi lepi, kolke sa vydarili, ci ostane aj do mrazu. manzel ma pomale spermie, tak ich tam museli vstrekovat. tak som zvedava

annamary27
3. jún 2010

Martina, jasné,že si zlé emócie nepripúšťam a aj som so dokonca hovorila po ET,ked som ležala v tej miestnosti,že ked mi povedia,že mráci nebudú,tak títo dvaja sa chytia. 😀 😎 😉 🙂

annamary27
3. jún 2010

aj moj manžel má zlu diagnozu ,neviem či ju dobre napíšem Astenooligozoospermie,tak sme napichávali.Kedy ti majú volať,že ideš?

matakrok
3. jún 2010

@annamary27 Marika, oni mi nemaju volat 🙂 oni mi uz po punkcii v utorok vedeli povedat, ze zajtra o 10.30...necudovala by som sa,kebyze tam pridem, vlozia mi 2 fazulky a poslu ma prec...jaaaj,este peniaze mam doniest. trochu bezcitny, neludsky pristup. nechapem. asi si povedali,ze cim zeny menej vedia, tym lepsie. hoci je to moje zdravie a moji potomkovia. musims a opyat dokyho na zaver, aku maju motivaciu cely tento biznis robit.

annamary27
3. jún 2010

mne tiež povedali po OPU,den ale potom mi ešte volali hodinu a vtedy mi povedali aj počet,že kolkým sa darí,ale vidíš den predtým boli siedmi a tesne pred ET len dvaja.Tiež po prihlásení na recepcii som hned cálovala 485eur za napichávanie a predlženu kultiváciu dokopy.
Manžel si robí srandu,že nech si píšem výdavky a a ,že malí si to potom odpracujú 😀 😝

matakrok
3. jún 2010

@annamary27 xixixi 😀 kazdy si odmaka po 250eu...poslite ich na prace, spolu,aj s nasimi. dame ich na skaut 🙂

annamary27
3. jún 2010

@matakrok,sme dohodnuté 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre