• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
kajticko, tak to jsem rád, že Ti to pomáhá,mne to také od švagrové pomáhalo. Ted letím na poradu a potom se ozvu,pá :slight_smile:
4. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím,že to pamáha nám všetkým :slight_smile: s kým som sa o tom do teraz rozprávala nevedeli to pochopiť ,lebo to nezažili. Väčšinou každý k tomu prišiel ani nevedeli ako a ani si to nevedia vážiť. Ja ti poviem jedno: ja som aj na jednej strane rada,že sa nám to ešte nepodarilo. Lebo začali sme ked som mala 22 a neužila by som si tehotenstvo tak ako teraz. Po prvé máme vlastný dom a sme starší! Teraz už ked som si tolko preskákala a mám skoro 28 rokov viem,že si celé tehotenstvo a materskú budem úplne vychutnávať :slight_smile: :slight_smile:
4. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko, tak tomu plne rozumím, já mám o deset let víc a mám pocit, že ted je ten nejlepší čas, možná i proto jsme s manželem čekali do poslední chvíle,abychom byli stoprocentne pripraveni a díte ve vyšším veku mne omladí, že ano???? :grinning:
Porada byla únavná a vyčerpávající,ale prežila jsem to! :angry:
4. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teším sa ,že si prežila poradu :slight_smile: ,ale ved je tu už víkend a môžeš odichovať :slight_smile: ja som bola dnes trošku rotlietana ,ale už som tu :wink:
4. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super, nám tu začalo pršet, vrátil se mi manžel z práve o debatujeme, co s načatým víkendem a opet jsem mu pripomela, že zítra ráno mi pichá první injekce decapeptylu!!! :confused:
4. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute baby
CUKOTKA KAJTICKO ako dopadli konzultacie vcera?
4. sep 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis aj u nás prší :slight_smile: aléééééééééééé nééééééééé :grinning: naša kamarátka sa nam ukázala :stuck_out_tongue_closed_eyes: sasko to až budúci štvrtok
4. sep 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vítej Sasko, kde jsi se toulala????
No vy jste príští čtvrtek a já potom v pondelí na první sono po brání injekcí a léku,mrknou na mne jna tom :grinning: a jede se dál, už počítám dny.....
4. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS KAJTICKo uz som tu ,prepacte mi vcerajsiu absenciu :slight_smile:
DENIS ty byvas v Banskej BXstrrici?ja som tam bola z roboty na skoleni a este na jedno by sme mali istm,ale neviem kedy.....
4. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Denis drzim palceky,neuveris ale ja som tiez BLIZENEC ale tolko energie a optimizmu teda nemam ako ty :angry:
4. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasko, ano v BB, na jaké školení sem jezdíš? Dej vedet, mužeme skočit na kafčo a podebatovat, co Ty na to????
4. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Také bliženec???Super, to Ti blahopreji, musíš ji vydolovat tam ze spodu,ona tam je, nic se neboj.Sasko a kdyjsi konkrétne narozená????
4. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasko mne je jasne už dávno že si blíženec. 25.5.79 je to tak?? aj môj muž je 79 rok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko, jsi vedma či co??? To jsi vedela odkud?????
4. sep 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS
kajticko to uhadla 25.5 ale neviem odkial.
4. sep 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to si počkám na vysvetlení!!! Kajticko vysvetluj :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasko 25579!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vám niečo hovorí?????????????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
KAJTICKO
no teda to zaujima aj mna.ved ja som tu to nikomu nevravela.no tak hovor......... :angry: :angry: :angry:
4. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
KAJTICKO si hlava klobuk dole.vidis a to mna nenapadlo :slight_smile:
4. sep 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS aty si kedy narodena?19ho??????????
4. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajticko,smekam!!!!! Nikdy jsem tem číslum nevenovala pozornost a ted si trískám hlavou o zed!!!!! :angry:
4. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano :grinning: :grinning: 19.06.1972
4. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS
tu hlavu si netrieskaj, ako to potom tomu malemu drobcovi vysvetlis?Mama bez hlavy to nie je dobreeeeeee :grinning:
4. sep 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne popoludnie vsetkym.. :slight_smile: celkom sa mi pozdáva tá Vaša téma.. aj mňa s mm čaká prvá návšteva v CARe a tiež sa snažím zistiť, že ako to celé prebieha..
4. sep 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Wodanka, tak jsi to už asi i zjistila z našich rádku, že????? :slight_smile:
4. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasko, máš pravdu, radeji si nechám celou na krku. Tak jak je to s tema tvýma školeníma???holka :slight_smile:
4. sep 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo niečo som stihla už prečitať :wink:
4. sep 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wodanka, tak hezky čti a pokud budeš neco potrebovat klidne se ptej, jsem tu takové zvídavé ženušky :slight_smile: ale celkem jsem si myslím káply do noty, co ríkáte?????
4. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka vitaj :slight_smile: sasko tak ja som strelec 29.11.1981. najmadšia z Vás :angry:
4. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
WODANKA
sme radi ze sa u nas citis fajn,pytaj na hocico,kto vie odpovie,,,,,,,,,, :grinning:
4. sep 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok