• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
tak jak mi. a ako to zvladas?
15. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
donedavna to bolo dost zle.. ale teraz ako viem co nas caka a ze je tu moznost uz si to tak neberiem
15. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musíme to zvládnuť :wink:
15. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá končím,
idem sa skultúrniť aby som zajtra v robote bola čo k čomu.
pekný večer.
15. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruštek skultúrni sa, budem Ti ešte volať.Potrebujem s Tebou niečo dohodnúť
15. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny zvysok vecera.. aj ja pre dnes koncim..cafte
15. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostáva niekto?
15. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú noc
15. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo som tu este ja ...ostal niekto
15. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, nikto tu nie je-?
16. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo Romy a Ty jsi už doma????? Jak jsi dopadla?
16. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj denis, no uvidím poobede, zatiaľ ms neprišla no to je divné, lebo už to malo dávno prísť. Poobede mi zavolajú výsledky a ďalší postup. :grinning:
16. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super!!!!! jen se obávám, že budeš muset počkat na MS,aby jsi si mohla začít píchat další dávky,alemožná se pletu.
Já dnes stresovala na predoperačním a naštestí budu mít v pondelí výsledky a správu, tak jsem ráda!!!
Byla jsem pro paní dr na interne jako exotické zvírátko, nemela ješte nikoho na IVF a tak mela spoustu zvedavých otázek,ale aspoň mne vzala prednostne :slight_smile:
16. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekny den všetkym snažilkam.Konečne som sa rozhodla pridat sa k Vam.Je tu niekto?
16. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, co te brzdilo v rozhodování se pridat???
16. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Denis19.Ani sama neviem, asi ti hormony.Picham si decapeptyl a čakam na ms akurat by som mala dostat.
16. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viera,beru také decapepty, už si druhý den píchám menopur a čekán na vajíčka :grinning: ted se mi to zdá, že to nabralo na obrátkách.
16. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ty si hodne predomnou,ja si budem pichat gonal.Mam už dos aj bolesti brucha ,tak by som mohla dostat.Mám za sebou 4krat IUI a teraz už konečne na IVF.Snažime sa otehotniet dobre 3roky,akurat minulý rok mi zistili endomentriozu.Tak som mala 9mesačnu liečbu.
16. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vierka
denis bola som si odbehnut kupit tehu testy - reku už nevydržím do poobedia - ale je to negatívne :slight_smile: takže v tom to meskanie nie je :grinning: Inak mne dnes povedali, že uvidia podla hormonov v krvi, ak to vraj budu vidieť ze je to na spadnutie tak mi povedia kedy a kolko zacať pichať a ak to este nedosiahne tie spravne hodnoty pojdem na krv ešte raz, preto ma dnes ani embriologicka nevzala, že poobede si s nou pokecam cez telefon. Inak dnes tam bolo veeeela dievčat, asi že včera bol sviatok
16. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nejsem nejak extra pred tebou,možná pár dnu,ne???? u nás se šlo hnedle na IVF a to ješte ICSI,je to naše první ívéefko a verím, že i poslední :slight_smile: Jsi na PN? A pokud mohu...kam chodíš a kolik ti je let????
16. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, i v pondelí tam bylo strašne moc lidí!!! A byla jsi na sono???? Dnes jsme opet praskli jednu ampulku, tak doufám,že jich budu mít dostatek.
16. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano denis bola som aj na sone a komentovala to tak, že nemam žiadnu cystu, takže nic nebude stimulke brániť a endometrium mam 16 mm - to neviem aké má byť ale asi je to ok. Nesppomínala, že či to na ms vypadá, tak uvidím poobede
16. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem z tech pojmu už magor, já mám endometrium6mm, prý k daném dni cyklu ok,ale nevím co je normální a co ne!!!!cysta také žádná, tka jsme proste zdravé, už jen sečdo telefonátu....
16. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to asi nevydržím,
16. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vydržíš!!!! Je to za chvilku!!!
16. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis a ktorý deň cyklu si? V období okolo ovulácie by malo mať endometrium minim. 8mm. Po MS je najnižšie, do ovulácie narastá, aby sa malo vajíčko kam uhniezdiť a po ovulácii, ak žena neotehotnie, jeho výška znova klesá. Ale otehotneli aj baby s endometriom 6mm počas ovulácie. Príroda si to zariadi :wink:
16. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se ted na moment odhlásím, jdu na sociálku a k obvodasovi.
Ahoj odpoledne a hlavne tu nekdo budte, jinak mi bude smutno!!!! :angry:

ROMY a klid, odpoledne máš telefón i cyklus!!!!! Vybavím Ti to tam nahore :slight_smile:
16. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gubik, mám , teda v pondelí jsem mela první den cyklu, tak je to normální????
16. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, to je úplne normálne. Super! Sliznica rastie cca o 1 mm za deň, ale to je dosť individuálne. Takže u Teba by to číslo mohlo byť v období ovu pekne vysoké :slight_smile: Ja som mávala 6 mm okolo ovulácie, teraz po liečbe Estrofemom, je to tak 10mm
16. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si zrovna zohnala kontakt na sociálke, je to kamarátka jednej pani čo sa pozná s mojim, tak dúfam ťe tieto problémy už dnes doriešim.
16. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok