• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
majaja...tak to si už dávej na sebe pozor, dyt sama nejlépe víš o čem to potom celé je...budu držet palec!!! :slight_smile:
29. jún 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko :sunglasses:

Hlasim sa ešte stále 2v1 :wink:
30. jún 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne zdravim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka ty si nase take KINDERKO 2v1, vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , torta upecena ?
30. jún 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam pekny slnecny dnik , moc sa nespecne a ja vecer nakuknem co mate noveho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pozdravujeme nasu Karolinku od denis a coskoro sa ukaze aj Timotej od Romy, a mozno nas prekvapi aj Vierocka :grinning:
30. jún 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka...no toto...stále???? :slight_smile: :slight_smile:
nám práve volali , že karolínka je stále chudokrevní a budeme muset asi zítra do nemocnice, asi dalšítransfuze :frowning2:
30. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- to akoze malej by uz davali do tej malucickej zilky infuziu ??? nemozu to inak naordinovat ako do zily ???

a neboj Vierka uz do nedele bude mat Sarinku na svete tak si ja trufam hadat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček..no jinakto nejde :frowning2: už ji to jednou delali a držela se statečne holka moje. :astonished:
30. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- a to normalne ze do rucky , ci tam kde je zilka najlepsia ..... ved ona je malucka a hybe sa musia davat pozor aby si ju nejako nevytiahla .... chuda moje uz teraz dostava zaberak ale maminka jej to odplati , pravda :wink: :wink: :wink:
To tam budete musiet lezat ci budete dochadzat ?
30. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no minule ji napichovali žilu v hlavičce na transfuzi,ale krev ji brali zky, to nevím jak to bude..já myslím,že to dostane jednorázove,ale možná ne, uvidíme zítra
30. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups, tak hlavne nech je to bezbolestne a Karolinka nech je silna :wink: :wink: :wink: z tej hlavicky to robievaju , len ten pohlad maminy na dcerku je viac bolestivejsi ako to vyzera :wink: :wink: :wink: ale hlavne ze ju tu uz mame a toto popritom sa zvladne :wink: :wink:

a co teraz robka Karolinka ? spinka ? mas ju na balkone ci je domka v postielke ? a mliecko uz davas silnejsie ?
30. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K spinká doma na gaučíku, dopoledne jsem se byly kočíkovat a ted je už strašné teplo, tak je doma v chládečku a co ty deláš?
30. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas fajn, ze ste uz boli vonku dooobeda , ono sa teraz ani neda v teplach kocikovat , dobre robite ze ste doma tam jej je teraz dobre :wink: :wink: :wink: Ja som navarila , teda uz konecne dovarila a snazim sa si oddychnut....

V sobotu sa chystame do polska na mensie nakupy....
30. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co chcete kupovat?
30. jún 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viesco nejake detske veci , ale urcite puncosky nakupim na jesen-zima.... a ostatne co uvidim.... Tu v Za som pochodila co som mala ale nie vsetko som kupila , tak preto to polsko ....
30. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@denis19 ...aj moj romanko bol chudokrvny a davali mu transfuzku do hlavky. potom bral dlho feronat, ale do dvoch rokov to bolo o.k. to asi nedonosene deticky byvaju. ja som mu od roka a pol davala kozie mliecko od babky a to mu asi tiez pomohlo. Karolinka je kocka a urcite bude coskoro v pohodicke aj krvicka :slight_smile:
30. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek tak idete do polska. aj my chceme ist teraz v juli.tam zacneme s nakupom vybavicky pre drobca :slight_smile:
30. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 vsetko najnajnajlepsie k narodkam :slight_smile:
30. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5- ahoj moja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako mas ? a co vysledky uz si sa dopatrala ?
To polsko preto lebo uz vo vyssom tehuhu sa bojim chodit tak po trhoch, ved to poznas teplo a horucava to neni bohvico, inak spravna volba v tom polsku clovek zozenie cokolvek a hlavne ze to tam ma vsetko po jednej ruke :wink: :wink: :wink:
Okna si uz umyla vsetky ? a setrila si sa ?
30. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka...jo, i mi to ríkali v nemocnici, že nedonoseňátka na to trpí, tak verím, že to vyreší transfuze v jeden den a šup domu.....
holky tak nákupky se vám zachtelo, no ráda vám to verím, já i ted stále malé neco dokupuji :grinning:
30. jún 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis moja zlata ty uz iba dokupujes , nas caka kompletka nakupovanicko :grinning: :grinning: :grinning: ved to poznas :grinning: :grinning: :grinning: a clovek bude stale dokupovat a nakupovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

..a ja musim zmenit kocar za iny ten co som mala bol paradny aj je ale nema funkciu hojdania sa ! Tak nastala taka zmena u mna , budem zhanat novy kocik , mne sa paci celkom typ kocarika KORTINA , ale este musim popozerat a rozhodnut sa pre ten spravny :wink:
30. jún 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbi..no s kočárkem jsem mela dilemu do pposlední chvíle,ale s tím našim jsem spokojená, pošli mi link na tu kortinu, pokud máš?
30. jún 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- tu je stranka http://www.eshopbaby.cz/katalog/cortina-x3-tris-evolution-kombinovany-kocarek-cam-p360/

...ale neni to este ono, mne ide hlavne o to aby malo hlboku vanicku :wink: :wink: :wink: tu na tej kortine mi akosi nesedi ta rukovat , no tu dilemu mam uz aj ja :grinning: :grinning: :grinning: tak viem co si presla a pochodila aby si sa rozhodla pre ten spravny :wink: :wink: :wink:
30. jún 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek na vysledky uz pockam do buduceho stvrtku :slight_smile: okna este dve ma cakaju. nejak sa mi nic nechce a aj to puchnutie je stale horsie. hlavne teraz ked je teplo. mavas aj ty vecer taku noznu neurozu? to je hruza, niekedy by som si tie nohy najradsej odrezala :unamused:
@denis19 ...my sme este nekupili vobec nic. :unamused: ale uz pojdeme na to, lebo ako brmbolcek napisala, neskor to bude aj pre tie teploty ,pre nas tehulky horsie :slight_smile:
30. jún 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som dnes dostala vysvedcenie :slight_smile: dve stvorky, dve trojky,osem dvojok a dve jednicky :slight_smile: a moj synko mal dnes prijmacky na vysku, tak uvidime vecer ci ho prijali a bude oslava :slight_smile:
30. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka...blahopreji k vysvedčení...a kam chodíš do školy????? a syn ako????
a už neco nakupuj, strašne to uteče, co ti budu ríkat!
30. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek..tak už vím co je to za kočárek, tenu mne nepripadal do úvahy, ale každý áme jiné požadavky....jinak má pekné barevné kombinace!
30. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek ...ten kocik vyzera vyborne :slight_smile:
30. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5- odkedy uzivam magnezko uz necitim, tie krce v noci ani vecer a zelezo mi taktiez napisala, male mimino ma kope jedna radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , nohy zatial nemam opuchnute tie sa celkom drzia :wink: :wink: :wink: a ty vela nesol , davaj do seba vela tekutin a vyhybaj sa slniecku radsej doma posed a vecr sa prejdi :wink: :wink: :wink:
Krivka- gratulujem ku vysvecku :wink: :wink: :wink:hhlavne je to ze si presla :grinning: :grinning: :grinning: gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 dakujem :slight_smile: ja chodim na nadstavbu dvojrocnu Spolocne stravovanie. syn sa prihlasil na manazment a elektronicky obchod ,ale zatial na nete vysledky z prijmaciek niesu, tak cakame :slight_smile:
30. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok