• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
@denis19 ...synatora neprijali ani na druhu fakultu tak piseme odvolanie :unamused: ako sa vam s Karolinkou dari v tomto teple?
@romy01 ...neboj maly bude v pohode. teraz je krasne slnecno tak ho davaj co najviac na slniecko...
2. júl 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 nevadí, uvidíte co odvolání a bude, když tak príští rok :slight_smile: karolínka se drží hrdinsky , určo ji to teplo znervoznuje a na to vše je to ješte ok..ikdyž brečlativne dosti,ale nevadí, je to jen behem dne a v noci už hezky spinká :slight_smile:
2. júl 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 neboj bude to dobré..hlavne treba aby bol malý na slniečku, aby bilirubín vyšiel rýchlo z tela.....moja dcéra mala ešte žltačku v nemocnici, ale mala ťažšiu formu, kvôli krvnej skupine,(mali jej dokonca meniť krv) no našťastie to netrvalo dlho.....
Malinký je moc zlatučký a aké ksichtíky hádže. Musím uznať že na tie naše ",,zaslúžené" deti sa oplatilo čakať
2. júl 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 , blahozelaaam!!! tesim/e sa s tebou a prajem rychlu adaptaciu na novy zivotny styl :wink:
2. júl 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.....tak vás ve jménu Romy zdravím , je s malým Timotim v nemocnici kvuli žloutence....a Vierka rodí.... :astonished:
2. júl 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ahojky :slight_smile:
romy... nech je Timko cim skor fit a nech ste domka :slight_smile:
vierka...tak Sarinka uz je asi na svete. moc sa jej nechcelo, ale asi ju uz konecne zlakalo letne slniecko :slight_smile:
3. júl 2010 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 Ahoj a prajem pekný dník

romy..nech je malinký čím skôr ok a nech si to spolu doma užívate

Vierka.....gratulujem k malinkej. Tak už to máte za sebou, prajem veľa zdravíčka...
3. júl 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak devčata...Sárinka je ješte v domečkumnejak se ji nechce :astonished:
Zdravím vás v tuto nechutne teplou sobotu!!!
3. júl 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ahoj deniska :slight_smile: co chce sarinka pockat na nase babatka ci co :grinning: nech sa nam uz ukaze potvorka :slight_smile:
4. júl 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krivka já ti nevím a ted vierka nereaguje na telefon...tak možná.....a dr jí ríkal,že má špatne vypočítaný termín :grinning: :grinning: taková blbost co :confused: :confused:
4. júl 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 tak to je fakt blbost, ze zle vyratany termin :grinning: ved mi vieme presne kedy nam oplodnili vajicko :grinning: no drzim jej palce nech uz ma sarinku pri sebe a su obe v poriadku :slight_smile:
4. júl 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak a stále mi to nebere..snad ji nedali nakonec císarem anabírá sil?? už mám všelijaké myšlenky..... :fearful:
4. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no verim ze vierka uz ma sarinku pri sebe :slight_smile:
5. júl 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 no zatím je Sárinka v domečku a Vierka asi na nervy..... :slight_smile:
5. júl 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 fuha, tak to Vierke nezávidím.....su nejaké komplikácie?
5. júl 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaja75...no nejsou, jen sárince se nejak nechce, lékari vierku presvedčují, že má špatne vypočítaný termín a tak je nadopovaná vyvolávačkama a nic, ted nebylo nic do včera večera a dnešní zprávičky ješte nemám,ale kdyby neco bylo, určo se vierka ozve..... :confused:
5. júl 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa tiež pri malej dopovali vyvolávačkami a trvalo to veľmi dlho.....( od pol 5 večer a malá sa narodila na druhý deň naobed o pol 12
5. júl 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne zdravim po dlhsej dobe sa hlasim zas :wink: :wink: :wink:

tak ako Vierka dufam, ze uz neni kinderko a Sarinka sa umudrila a uz sa nam prisla ukazat ..... :wink: :wink: :wink:

Romy pozdravujeme aj s Timkom :wink: :wink: :wink:
@denis19- vidim, ze Karolinke sa dnes bude celkom fajne darit lebo nemame az take teplo tak to by sa dalo :wink: :wink: :wink: ako sa mate ?
@krivka5- odvolanie napisane ? a skusate a cakate stale , pravda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa ma malicke v brusku ? uz vies tie vysledky ? uz nam to leti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz sme v 3 trimestri :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mi sme boli v tu sobotu v polsku , velmi dobre sme nakupili ci oblecko ci detske vecicky atd.... a bolo super ze bolo celkom fajn ludi tak akurat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , inak sme robili obrubniky okolo domceku .....

zdravim vsetky a zelam pekny skrateny tyzden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
ako sa mate dievcata?
my uz mame 2 zuby:::: :grinning:
6. júl 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, mam otazocku, skusali ste niektora na sebe a manzelovi nejaky bylinky - caje na podporu tvorby vajicok a podporu kvality spermiciek? Mne jedna pani liecitelka dala taky navod _ baza - nechtik - lipa a neviem ci sa do toho pustit.
6. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek .no ahoj tulacka :slight_smile: dlho sme ta tu veru necitali. vysledky z cukru su o.k. a aj protilatky :slight_smile: odvolanie napisane,tak len cakat :slight_smile: tak vy uz finisujete s domcekom? to je fajn, maly brmbolcek sa uz narodi asi do domceka, ze?
ja idem vo stvrtok na poradnu tak dufam ze ma nezdzube ze som zase pribrala :unamused:
pekny dnik :slight_smile:
6. júl 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka jeej gratulujem k zubkom :slight_smile:
6. júl 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sárinka je na svete........................ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5- NO SUPER, TO SOM RADA ZE TAK DOPADLI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super a gratulujem , mozes navstivit nejaku cukraren a dobre kaloricku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Do domceka pojdeme byvat este pred porodom aby som vsetko mala nachystane a taky pokoj mesiac pred porodom. Nech sa potom nezeniem ....... Do septembra este par mesiacikov :grinning: :grinning: :grinning: Tak v august uz len hore nohy a cakat s miminkom v brusku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, super mame Sarinku na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@viera6-gratulujem , ale ta musela moc potrapit hlavne ze ju mame medzi nami :grinning: :grinning: :grinning:

@denis19-pozdravuj ju od nas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vsetko dobre dopadlo ? dufam, ze uz je vsetko ok :wink: :wink: :wink:

Takze tu mame nase krasne novorodeniatka a to
Karolinku od @Denis19 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Timotej Michal @od Romy01 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Sarinka od @Viera6 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tesime sa s vami maminy nase a novorodeniatkam zelame ten najspravnejsi krocik do zivota :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a ktoze bude dalsi nasledovat ? ? ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek..ano melo by být vše ok, vierka nakonec rodila císarem, neboť sárinka chtela býti stále v domečku :confused:
6. júl 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- aj som si myslela , ze to pojde nakoniec cisarom....... hlavne ze je vsetko ok :wink: :wink: :wink: a uz to maju za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ako Karolinka ako sa ma ?
6. júl 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbi...co ti p Karolínka se má výborne, horší je to s maminkou dnes :grinning:
6. júl 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 - preco ? co sa Karolinke nepaci ? :astonished: :astonished: :astonished:
6. júl 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevím co se jí nelíbí ,ale dnes je od 00:39 vzhuru a usnula až ted odpoledne v 15:15 a spí nočním spánkem, takže nevím co zase bude v noci,asi ji budu muset probrat...
6. júl 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo to moje oči nevidia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sárinka je tu už tiež snami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @viera6 gratulujem ti a želám vám veľa zdravíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok