Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mirka7582
23. aug 2010

@denis19 ved od vcera lezim v kuse mno teraz sedim lebo uz mam zalezany kazdy bok 🙂

krivka5
23. aug 2010

@denis19 ahoj 🙂 ja sa uz ledva gulam, zle sa mi dycha a najradsej by som uz isla rodit 🙂 tak karolinku dnes budu ockovat, chudatko male. leti to jak das. uz bude mat pomaly 4 mesiaciky 🙂 no ved coskoro uz budeme aj my sledovat ako nam tie vytuzene ratolesti rychlo rastu 🙂

brmbolcek
23. aug 2010

pekne ranko 😉

@denis- tak vy uz prve ockovanie, malicka bude silna 😉 😉 😉

@krivka5- sme na tom ako citam rovnako, myslim si ze u mna bude porod skor v septembri ako neskor.... uz sa musime nejako pregulat 😉 😉 😉 tento 9mesiac

@holly74- dobre spravicky, drzim na zajtrajsi vklad palce tfuj tfuj

@mirka7582- kolko ste dali vlozit ? a byt na tvojom mieste radsej lezim a nic nepodcenujem 😉 😉 😉 teraz je zaklad aby sa to dobre uhniezdilo...

krivka5
23. aug 2010

@brmbolcek dufam ze aj ja porodim uz v septembri. ak budem mat tu sekciu tak dokina povedala ze koncom septembra ale ja stale v kutiku duse dufam ze budem rodit normalne 🙂 aj ked si myslim ze sekcia je pohodlnejsia a pre babo bezpecnejsia...

krivka5
23. aug 2010

@krivka5 no idem skusit umyt okno v spalni a trosku upratat, bo sme mali cely vikend navstevu tak je tu binec...

brmbolcek
23. aug 2010

@krivka5- je to tak ako pises, je to na jednej strane pohodlnejsie sekciou a bezpecnejsie pre babo, co som sa stretla normalnym porodom, tak ako tahali tie deticky za hlavicku poniektore maju taku sinku- ci modrinku na hlavicke atd... no zalezi to aj od lekara a hlavne od porodu ako to vsetko prebieha, ....
ja si myslim ze ti to porodis v septembri , neviem ale citim to tak 😉 😉 😉 ale ved 9. mesiac je krasny mesiac 😎 😎 😎

... ja mam manzelika domka ma dovolenku, tak ideme do mesta nieco nakupit a uz teraz sa tesim na obedik ktory mi navari 😀 😀 😀

ty sa moc nenatahuj s tymi oknami aby si to neporodila koncom augusta , ale vazne davaj si pozor 😉 😉 😉

ostatnym zelam pekny dnik 🙂 🙂 🙂

denis19
23. aug 2010

holky rychle to vše utíká, neuveritelné, už pokukuji po príkrmech a receptech na detskou výživu , malá už chce lozit, je to síla, a to jsem nedávno byla v nemocnici a vy na začátku tehuhu!!!!

mirka7582
23. aug 2010

@brmbolcek ale ja uz 4tt a idem do 5tt tak sa uz davno zahniezdilo

holly74
23. aug 2010

Dievčence ďakujem za palčeky. Chcem sa spýtať, je treba, resp. odporúča sa po ET zostať doma na PN? Ako dlho? Koľko ste vy boli? Ď. 😎

denis19
23. aug 2010

@holly74 já byla doma do 12tt a toto doporučuji všem po ET!

annamary27
23. aug 2010

@holly74 ahoj,ja som bola doma po ET,až kým nepovedali negat.výsledky,ale bola som rozhodnutá byť doma minimálne 3mesiace ale možno by som ostala až do konca tehu,lebo v robote na to nemám podmienky vynosiť bábo v klude.

krivka5
23. aug 2010

@brmbolcek tak okna umyte, upratane a aj u kadernika som so synom bola 🙂 v lidli maju lacne plienky a vlhcene obrusky. tie obrusky som si tam kupila 🙂 co dobre ti mnz navaril? ja som robila svieckovu 🙂 a s tym septembrom si ma potesila, bodaj by si mala pravdu 🙂 budeme mat obidve septembrove deticky 🙂 moj muz je 13.9. aspon budu spolu oslavovat 🙂
@denis19 to je pravda ze to leti 🙂 tak karolinka sa uz snazi lozit potvorka. skoda ze tie deticky tak rychlo rastu preto si to treba vychutnat pokym su este babatka a potrebuju nas 🙂
@holly74 ja som mala tyzden dovolenku po ET, ale od 12tt som bola az do konca PN.
@annamary27 ahoj 🙂 kedy ides do druheho kola?

annamary27
23. aug 2010

@krivka5 ahoj,piatok sme podali žiadosť a dokina to vidí na oktober,že sa do toho pustíme,chvalabohu mám cyklus po ivf pravidelný,tak jak aj bol.

romy01
23. aug 2010

ahojte dievcence

tak sa zda ze uz budem mat na konika viac casu. Moja mamina uz zas chodi do prace takze uz nebudem stale u nasich.
Krivka , brmbolcek ako sa mi mate ? Jeeejda to ubehlo, uz budu coskoro dalsie miminka medzi nami 😀 Krivka ako si na tom s váhou ? Ja mam zatial dole 14 kil z 20 tich - zo zaciatku to slo rychlo ale pomaly sa to zastavuje,

denis ako sa ma Karolinka ? Udete na tu kombinovanu vakcinu ? Napis potom ako to znasa.

vítam nove snazilky a gratulujem novym tehulkam 😀 😀 😀

este idem pokukat par stranok dozadu co je s vierkou

romy01
24. aug 2010

kocky supla som nove fotky mozete kuknut.

inak som pozerala ale nic o vierke som nenasla. tiez babula nestiha

brmbolcek
24. aug 2010

pekne utorkove ranecko 🙂 🙂 🙂

@mirka7582- clovek nkdy nevie co sa moze stat, si stale v zaciatkoch ...... radsej bud doma je to lepsie pre zaciatok tehuhu aby vsetko preslo hladko a bez zaskrtov 🙂 🙂 🙂 nechcem ta strasit ale stat sa moze hoc co, tak radsej ako baby pisu do 12 tt doma !!! 🙂 🙂 🙂

@denis19-tak ako karolinka zvladla ockovanie ?

@krivka5- tak ty si sikulka , ty uz aj okna umyte , len si davaj moja pozor 🙂 🙂 🙂 super ze si natrafila na lacnejsie utierky 🙂 🙂 🙂 a to bude fajn, s tym septembrom 🙂 🙂 🙂

ako sa ma @viera6- co sarinka ? ako si nazivaju ?
@romy01- taak ty uz mez mamci , s Timkom si budete gazdovat 😉 😉 😉 ako sa ma ?
u nas sa to s krivkou uz blizi , mame este mesiac a uz tu budeme s drobcekmi 🙂 🙂 🙂

mirka7582
24. aug 2010

@brmbolcek mno vsak ja nikde ani nejdem stale lezim mno teraz sedim 🙂 zajtra idem na sono ze ci je vsetko v poriadku lebo cez vikend som trosku spinila ☹

viera6
24. aug 2010

ahojte dievčata

všetky nove vitam a tehulkam gratulujem 😉

@romy01 tak to maš pravdu nestíhame ,polovička je tiež doma.Same návštevy alebo sme my na návšteve 🙂

@brmbolcek mame sa dobre Sarinka nam rastie ako z vody 🙂 trošku sme boli poprechladany,ale už je to dobre.Čo nevidieť budete aj vy s krivkou šťastne maminky 😉 😉
@denis19 tak ako dopadlo štepenie? nam sa to proti tuberkulóze trochu zapalilo akurat po mesiaci aj niečo.

krivka5
24. aug 2010

@annamary27 tak uz aby to bolo. 🙂 tak ked v okt. zacnete v novembri-decembri sitehulka 🙂
@romy01 ahoj 🙂 ako sa dari Timkovi? kuknem fotocky 🙂 ja sa pomaly gulam, vaha uz nastastie tak rychlo nestupa, ale mam uz 92kg co je 29kg navyse 😒 tak vravis ze 14kg islo dolu rychlo a teraz ti to uz ide pomalsie dolu? no dufam ze mne aspon 20kg pojde dolu rychlo 😀 ja pojdem pravdepodobne sekciou zase, ale v kutiku duse stale dufam ze sa maly otoci a vsetko bude v pohode a pojdem rodit normalne 🙂 na buduci tyzden si uz idem pomaly robit predoperacne.
@viera6 jeej vierka sa nam ukazala 🙂 super ze ste so sarinkou v pohode. nemas aj ty nove foto?

brmbolcek
24. aug 2010

@mirka7582- tak daj zajtra vediet co a ako si pochodila, drzime palce 😉 😉 😉

@viera6- mas IP 😉 😉 😉

krivka5
24. aug 2010

@brmbolcek ahoj 🙂 konecne sa nam pocasie umudrilo a je trocha chladnejsie, ze 🙂
@romy01 Timko je krasny a ako vidim tak uz sa aj s Karolinkou zoznamil 🙂

brmbolcek
24. aug 2010

@krivka5- servus ,, presne tak radsej nech je takto akoby mali byt upeky .......
aku si mala noc ? co maly ? kopka ? akurat manzel spravil bryndz. halusky tak moje mimino kope , aspon vieme ze mame 😀 😀 😀 . kedy ides na poradnu , najblizsie ?

krivka5
24. aug 2010

@brmbolcek uz konecne spavam lepsie 🙂 dva dni som uz ani tu noznu neurozu nemala 🙂 bryndzove halusky 😲 mnaaam. 😝 ja robim sekanu s kašou zemiakovou. na poradnu idem 2.9. a uvidime co dalej 🙂 ty chodis ako casto na poradnu? ja kazde dva tyzdne, tak ma cakaju este asi 4 poradne a koncime 🙂

viera6
24. aug 2010

@brmbolcek
@krivka5 už sa tešim na vaše poklady 🙂 🙂

brmbolcek
24. aug 2010

@krivka5- tak to robis inu mnamku 😀 😀 😀 ja strasne moc moc zboznujem zemiakovu kasu a nech je k tomu cokolvek hlavne ze je tam zemiakova kasicka 😀 😀 😀
tak ja tak isto mavam poradnu uz kazde 2 tyzdne ....... dala by ma uz aj na september ale vzhladom na tvrdnutie bruska ma dala este ku koncu augusta tak vo stvrtok idem rano na krv plus poradna a aj ten ster mi budu robit a potom uz len tie pasy ...... ved ja napisem ako som pochodila, zajtra ideme do polska tak dufam, ze to zvladnem 😉 😉 😉
..idem si ja zdriemnut po fajnovom obediku , oddychni si veru aj ty lebo varenie unavuje v takom vysokom tt ako sme ....
ja ked breberiem moje telo taqk sa tu zas ukazem, .... idem si pocitat nejaku literaturu o tehuhu co som dostala v gyn.ambulanciii v tom kufriku tam su vselijake brozurky tak idem do toho kuknut 😉 😉 😉 zatim pa pa

krivka5
24. aug 2010

@brmbolcek coo do polska? aaale ved uz take horucavy nie su. aj moj muz chce ist do polska ked sa vrati jeho tata z dovolenky, ze pojdeme spolu. to je o dva tyzdne. no ja neviem, uz sa mi moc cestovat nechce. vlastne by sme sli len do tesina mozno. inac moj muz tiez strasne zboznuje kasu, jedol by ju kazdy den. ja som skor ryzova 🙂

viera6
24. aug 2010

@brmbolcek maš IP 🙂

mirka7582
24. aug 2010

@brmbolcek dakujem dam 😉

krivka5
24. aug 2010

@viera6 jeej kokala som fotocky 🙂 mala je aky smejko 🙂 zlatunka 🙂 a ma krasne vlasky 🙂

ivka1910
24. aug 2010

Ahojte,

som tu nová a čítam forum a chcela by som sa opýtať či sa za umelé oplodnenie platí, ked mám schválenu ziadosť od poistovne? Lebo som už z toho totalne pomýlena lebo čitam aj že ano aj že nie....

Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre