• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
ahoj brmbolcek.

mame sa fajn aj Timko je OK. Konecne ma aj krvicku uz OK - mal malo zeleza a aj tu zltacku stale ale uz je to dobre.
Kojim stale a mliecka mam dost - kludne by som uzivila este jedno babatko. Maleho kojim vecer okolo 9-10 tej potom medzi olnocou a 1 nou rano a potom obvykle az medzi 4 tou a piatou rano. Celkom sa to da. Ale niekedy si pyta aj o tretej aj o piatej rano - ale to len z casu na cas.
Ockovanie sa odlozit da. Mozes o to poziadat lekarku alebo ti to sama lekarka doporuci. Automaticky sa musi odlozit ak je dieta choe alebo bralo nedavno lieky. Je dobre ked je nejaka pauza od bratia liekov a ockovanim. Ale ja som poziadala o odporucenie odkladu neurologicku. K nej chodime kvoli komplikaciam co sme mali po porode a ta mi dala teda odporucenie pre nasu obvodnu. Inak ockovanie sa da aj odmietnut. Mas na to pravo a nikto ta nemoze nijak postihnut, maximalne ta pride pozriet teta zo socialky aby sa uistila ze si odmietla svojim rozhodnutim a nie z nedbanlivosti.
Ja som chcela odklad preto ze ockuju kombinovanou vakcinou a vacsina deti to zle znasa a su potom chore aj niekolko mesiacov. Mam kopu znamych co dali deti zaockovat v 3 mesiacoch a deti sa vliekli z choroby do choroby do dalsieho ockovania a potom sa to opakovalo.

denis kukla som fotecky len sa mi tam nedal nahodit komentar. Si super na tej poslednej aj s Karolinkou ako sa tam mracite :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01- tak to je super, ze si tak pohodlne nazivate a hlavne ze mate mliecko to je velmi podstatne a dolezite , maly ma dobru vyzivu v sebe a preto je aj spokojnucky a kludnucky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak ozaj ako citam je lepsie ockovat az po troch mesiacoch .......
27. aug 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 ahoj....minule som pozerala fotky Karolínky a aj Timko je tam veľmi zlatučky.....Chcela som sa ťa spýtať či sa ti počas tehu tvorilo mlieko(kolostrum)? Mne nie a tu niektoré baby píšu že maju pravidelne. Trochu sa bojim či budem mať mlieko , lebo ani prei dcére sa mi počas tehu netvorilo a aj som mala potom malo, kojila som asi 2 týždne
27. aug 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak je tu konec dalšího pracovního týdne, což mne teda nevadí :slight_smile: a je mi to v zásade jedno,ale je to fajn, že je pátek no ne :slight_smile: @romy01 jsem ráda, že jste ok ,ani nevím jestli si dala mimo BB nové foto a já je samoška dostala a všude ukazovala :slight_smile: dekuji jsou super!!!!!! očkování nám odložili i protože je malinká, ješte a v pondelí máme tu neurologii a kardiologii a v úterý jsme meli hematologii a naše p. dr. chce mít jistotu, že je vše OK a Karolínka vakcínu zvládne. Ríkala neco o pul roku, tak to mne uspokojilo. Na hematologii jsme dopadli super, byli jsme tam naposledy, krev je OK: Jupííííí a očička také!!!!! Už jen odkontrolovat srdíčko, plíce a nervičky,ale ne maminky a je to za náma!!!!!Huráááá...
@Viera6 a kde se potulujete ze Sárinkou????
jo a karolínka se už natahuje za hračkama a i je chytá :grinning: :grinning: :grinning: jsem ale chlubivka, co?????
27. aug 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tara_ tak ano nie je na co cakat...a v podstate mame svoje roky uz a gynekolog mi vravel ze ked je niekde zadrhel tak normalne to nebude sa dat....

tak o tyzden takto som uz po laparke...som dost nervozna z toho aby som bola ja ok a potom uz len ist na to umele....

No ja dufam ze uz koncom oktobra budem tehotna... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ano vsetky lebo zazraky sa deju....
27. aug 2010 o 17:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaja75 ani mne se behem tehuhu netvorilo kolostrum a také jsem nekojila, jen první tri týdny jsem neco malinkato ze sebe dostala a myslím si, že to má s tím spojení....držím palec a jak se máš? Už j28tt, ty kokšo to letí :confused:
27. aug 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ahoj, my sa máme dobre, včera som nastupila do roboty. Pozerala som foto, malinká je zlatá a ani na tebe by nikdo nepovedal že si rodila. S tým mliekom uvidíme ako bude, bola by som rada ale ak to nepôjde, tak čo už(ani dcéru som nekojila a je zdravá a normálna). S lekárom zvažujeme či neskúsime prirodzenou cestou pôrod a keby to nešlo ako so staršou tak potom sekcia. Ešte neviem, mám strach aby sa nezopakovali komplikácie.
27. aug 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majaja - v tehotenstve som kolostrum nemala. Kojenie sa mi v nemocke rozbiehalo len velmi slabo a po kazdom krmeni mi maleho museli dokrmovat. Doma som maleho dokrmovala len raz denne a od 5 teho tyzdna uz vobec nedokrmujem, uz len kojim a mam mlieka tak ze by som uzivila este jedno babatko. Ono u mna je to tak ze ak dbam na pitny rezim a vypijem tych 2,5 az 3 litre tekutn denne mam mlieka dost. Ak ale toto zanedbam, mlieka je malo, maly si pyta castejsie a aj satie je viac bolestive, akoby cucal naprazdno.

denis aj mne sa tie fotecky fest pacili, su take farebne a karolinke a aj tebe a mm to pristane. Super ze mate dobre vysledky. Aj nam vysli vysledky z krvicky dobre. Najblizsie ideme az koncom sept do poradne potom na neurologiu a este na nozicky. Nas drobec sa vcera po prvy raz sam hral s hrkalkami co sa vesaju na kocik, ale ja som mu ich drzala a hrabkal rukami a hrkal si :grinning:
29. aug 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 to je super, když ho už baví hračky, že, je to zase o krok dál a už potom nevyžadujíí tolik pozornosti, aspoň ta naše, neboť si chce hrát i sama, což je pro mne super, jen v kočárku ji pouštím hrací sluníčko a to ji náramne baví a už je dost ráda i na dece pod hrazdičkou a tam boxuje co ji pod ruku príjde :slight_smile: jen se nám rozhodla méne papat,ale snažím se na to nemyslet a verit, že holka ví co delá :slight_smile:
29. aug 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčata a kde ste všetky??
30. aug 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 já tu!!! ako sa máte?
30. aug 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Deniska,no celkom to ide zase sme mali par dni koliku,ale už to je ok.A vy sa mate ako?
30. aug 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, koliky nám už ustoupily a tak je to super. Je už moc vnímavá a vše jí zajímá a konečne ji baví hračky, ješte je nechytá,male boxuje je, očumuje a omakává..jinak super, už skoro nebrečí, jen pri ukončení koupele a oblíkání, to nesnáší :slight_smile:
30. aug 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka a kolik merí a váží sárinka?
30. aug 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@denis19 ako sa s Karolinkou mate :slight_smile: vidim ze si to spolu pekne uzivate. ved coskoro uz aj my s bombrlcekom budeme mat drobcov pri sebe :slight_smile:
30. aug 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deniska kolko važi a meria ešte neviem poradnu mame zajtra dom ju sice odvažim a premeriam,ale je to take na oko.
Presne taka ista je aj Sára po kupani a obliekani a čo neznaša je čiapka,rada sa rozprava a zlato sa smeje poriadne nahlas a dlho samozrejme ked ma naladu :slight_smile:
Teraz je trošku aj nervozna ma v puse mliečnu žabu a hnisa jej pliecko zo štepenia po tuberkuloze tak aj jedno aj druhe je pre nu neprijemne :pensive:
30. aug 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@denis19 no co uz vies ,kedy prides?
30. aug 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj krivka tak ako sa maš ?
30. aug 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 ahoj máme se dobre, jen karolínka stávkuje s papáním a radeji si pospí :slight_smile: ale je to asi otázka priorit :slight_smile: no hlavne, že pribírá a roste..no vám se to skutečne krátí, už budou miminka tu s váma!!!jak se cítíš? vše OK?
@kuspitka nevím, zítra nás čeká ješte jedna návšteva dr apotom se uvidí, neboť i dnes nás ješte poslali pro jistotu na kontrolu mozku...tak nevím,ale pokud vše pujde ok tak ve čtvrtek nebo pátek, neboť ve stredu k nám dorazí na otoč brácha, Jak se jinak máte?
30. aug 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 celkom dobre.malu prehana tak pojdeme ku lekarke.
mali sme inak kliesta,ale to uz je ok.
to by si bohla prist vo stvrtok a mozes u nas aj spa,alebo aj piatok.....
tak mate co robit,ked stale behate.
30. aug 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka jo ted máme hodne návštev dr, neboť ukončila tretí mesíc a jako nedonošenec ji čekají všechny kontroly postupne a dnes jsme začali neurologií, potom kardio, plicní, genetika, rizikovka, ortopedie a nevím ješte jestli neco, jo to sono mozku....ale to zvládneme!!!!!
jak to probíhá s klíštetem u detí?????? no naše zase nechce jíst!!!!des.
30. aug 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 tak nas v noci nespi.tak boli sme na pohotovost a nedeli jej to vybrať tak sme museli ist do dalsieho mesta na pohotovost.....ale uz sme ok a to je hlavne....
nechce mi spat a potom je velmi nervozna....
tak dufam,ze ste ok...
30. aug 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no karolínka je ok, jen já jsem na nervy z toho jejího nejezení :grinning: :grinning: ale dnes mne dr ubezpečila, že ona ví co delá, tak tomu verím.
30. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 mam sa celkom fajn, len som uz strasne unavena a zle sa mi dycha a stale mam zapchaty nos. uz aby bol maly vonku :slight_smile: tak Sarinka ma v puse a na pliecku bolacky :frowning2: chudatko sa jej musi aj zle papkat . dobra je na to gencialka,ale to asi vies. drzim palce nech jej to rychlo prejde.

@denis19 karolinka chce byt asi stihlucka ked tak malo papka :slight_smile: moj syn tiez malo jedol az som mala strach a behala som s nim po lekaroch.nastastie bolo vsetko v poriadku a teraz je z neho chlap ako hora :slight_smile: pokial ju nic nebolka, tak je to v pohode a ona asi sama vie kolko potrebuje :slight_smile:
inac kukam vase albumy stale, babatka su nadherne :slight_smile: juj aby uz bol aj ten moj drobec vonku :slight_smile:
30. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ja uz v noci,ked som nevladala snov dala som ju do postele a potom konecne po 30min mrncanie a zurenia zabuvala
30. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 no práve to nevím jestli ji neco nebolí,neboť mimo jídla je úplne super, veselá, hravá, všímavá,ale jak jde do polohy na krmení chytne hysterický pláč,ne vždy,ale chytne a nekdy dosti brí po jídle,ale to ji vetčinou uspokojí dudela a hned usne! tak ti hoka nevím.

@kuspitka já pusím poklepat,ale s nočním spánekm me problém, díky vesmíru a životu :slight_smile:
30. aug 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 a nema tiez v pusinke zabu? urcite to bude v poriadku :slight_smile: pokial nechudne je to v pohode :slight_smile:
no idem nieco robit, treba mi upratat a nieco navarit. pekny dnik vam aj drobcom :slight_smile:
30. aug 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 veru neviem ,čo je to ta gencialka davame fialovu vodičku davali sme roztok so sody bicarbony ,ale ten nezabral.Aj tebe pekny den :dizzy_face:
30. aug 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 jak se projevuje ta žaba?
30. aug 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. aug 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok