• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
@jejo to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratulujem :slight_smile: teraz len byt v klude :slight_smile: tak to vyslo aj bez pomoci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja idem 23.9. do nemocnice na planovanu sekciu, tak uz buduci tyzden sa hadam drobca dockam :slight_smile:
drzim ti palce a aj tvojmu drobcekovi :slight_smile:
14. sep 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krivka5 Jejj tak ty ho uz budes mat za chvilku doma, neboj planove porody su ok. Drzte sa a potom pridajte foto, papa.
14. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis19, ahoj, čítala som,, že u Teba boli I. IVF úspešné, ja som bola na I. v máji tohto roku a nebolo úspešné, neviem kde som urobila chybu, ale chcem sa spýtať či počas stimulácie a aj po transfere si bola PN, ja som v tom období bola príliš vyťažená a psychicky zaťažená, rozhodli sme sa že to budeme absolvovať ešte raz a ak treba chcem sa vyvarovať urobených chýb, dodatočne Ti k tomu blahoželám, určite máš z dcérky radosť
14. sep 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ahoj, tak ako si sa rozhodla, idete do toho ešte raz?
14. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ahoj,ano ideme do toho ešte raz,boli sme 20.8. na konzultácii a vypísali sme vtedy aj žiadosť,takže čakám každým dnom jej schválenie. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 my sme samoplátci, takže nemusím čakať na schvaľovanie, len mám dosť rodinné problémy a mám strach z ďaľšieho neúspechu, tak som nás ešte neobjednávala, ale uvažujem, že vo štvrtok tam zavolám a uvidím
14. sep 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrá zpráva!!! kajtičko má dvojčátka už na svete :grinning:
15. sep 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ahoj...tak to je super správa. A už vieš čo su (ten jeden bol chlapček a ten druhý sa nechcel ukázať-aspoň pokial som mala info) A hlavne ako sa maju....
15. sep 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaja75 je to holka a kluk!!! takže parádička a narodili se dnes ráno!!! obe detičky mají pres dve kila a 47 48cm :slight_smile:
15. sep 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 tak to sa teším, že su ok a maju aj pekné miery. A super je že su párik. Ešte raz gratulujem
15. sep 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaja75 jo je to super, že je to holka a kluk, asi sen každé u dvojčat :slight_smile: a co ty už jsi zbalená a nachystaná? a jak se cítíš?
15. sep 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 zbalená ešte nie som, len mám všetko nakupené, ešte si musím oprať novu košeľu do nemocnice a je to. Stále ma veľmii bolí chrbát a keď trochu pochodím tak mám pocit že malá je na samom spodku a ide vypadnuť(bolí ma spodok pošvy). ešte pár dní a idem na MD. Nechcela som ísť skôr, veď plat je lepší ako materská... Niekedy ma malá tak dokope že si neviem nájsť miesto na sedenie, ležanie, v noci som 5 krát na záchode-občas mám pocit že by to už mohloprísť, no potom si poviem že ešte nech pekne rastie. Inak za posledné 2 týždne mi veľmi narástlo brucho-som ako slon a tosom veľa nepribrala----7 kg.
Ako sa máte vy dievčatá?
15. sep 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaja75 tak to jsi fakt moc nepribrala,jen to nutné. No my s máme fajn, Karolínka roste a začíná špekulovat a vyžadovat pozornost a stále novou aktivitu, objevila hlas tak rve jako na lesy a konečne začala opet normálne jíst, neboť asi tak tri týdny štrajkovala a skoro nejedla. začala jsem ji polehoučku dávat zkoušet zeleninu, dnes to byl brambor a nemel velký úspech :grinning: nejvíce ji chutná cvikla!!!!!pochopíš to!!!!
15. sep 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 malinká je veľmi zlatá......s jedením je to u detí ťažké..moja ľubila jablkom, mrkvou oplula celý byt a banánom sa dusila. Ale zemiakový prívarok zbožňovala. Ale veď u nich je to ako u nás, tiež nám všetko nechutí....hlavne nech pekne rastie a robí vam radosť
15. sep 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika610
@lulu10
aj ja som chodila k spomínanému dr do TO :angry: A tiež som pochodila tak isto... Len ma napchával Clostylom, priatelovi neurobil ani spermiogram a počas liečby clostylom ani nerobil potrebnú folikulometriu :angry: :angry: :angry:
Jendého krásneho dňa ma tak napálil - bolo to vlastne po dobratí Clostylu - vraj teraz si dáme 3 mesiace pauzu a skúsime to znova :angry: :angry:
To som sa ale naštvala a zobrala kartu - teda prešla som k dr oproti jeho ordinácii. A nemohla som urobiť lepšie :wink:
Tá mi hneď porobila potrebné vyšetrenia. Prvý mesiac mi robila hormonálny profil a dohodli sme sa že nebudeme nič skúšať a testovať že najlepšia bude laparoskopia.. No a tam mi zistili nepriechodné vajíčkovody. A zrovna oba :unamused: :unamused:
Tak by som sa mohla napchávať clostylom donekonečna :unamused: :unamused: :unamused:
Hneď po laparke som šla do CAR na umelé :slight_smile: No a vyšlo to :slight_smile: Som v 13 týždni a dúfam, strašne dúfam že to všetko dobre dopadne :slight_smile:
Baby držím vám palce :slight_smile:
15. sep 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co to tu citam

@denis19- tak kajticko nam predbehlaaaaaaaaaaaaa, waaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, srdecne gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

to som necakala ale ved mala dvojicky tak tie idu vzdy o nieco skorrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak krivka a sme mi na rade :wink: :wink: :wink: ak nas niekto este nepredbehne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kajticke gratulujeme a zelame vela zdravicka a kopec mliecka na zaciatok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek a ty jsi ješte 2v1???? ale už ne alouho co? a jak je tobe? vše nachystáno??? Jsem holky na vás zvedavá, jak vám bude co to bude a tak vše kolem, mne se to zdá už neskutečne dávno, co mela karolínka týden a vyndali ji z inkubátoru :slight_smile:
15. sep 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčata :slight_smile:

@denis19 super sprava! :wink: kajticko gratulujem!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. sep 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura a kde si bola v martine alebo kde ja chodim do martina som velmi spokojna
15. sep 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura a vraj mi to budu robit uz tento rok velmi sa tesim problem je v priatelovi ja som v poriadku
15. sep 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika610
ja som bola v BA :slight_smile: Ale aj na Martin som počula vela dobrého :wink: Do akého centra tam chodíš? Tak ti držím palce :wink:
15. sep 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :slight_smile:
co to tu citam :slight_smile: kajticko uz ma bambulky pri sebe :slight_smile: super gratulujem :slight_smile: veru bombrlcek uz sme na rade my hadam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@jejo dakujem, samo ze dam hned foto :slight_smile:
@denis19 karolinka je aka spokojna. no uz mala asi toho mliecka dost a potrebovala spestrit stravu :slight_smile:
15. sep 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura chodim do heliosu je to blizko slovenskeho muzea a v utorok som bola spisat papier do poistovne a mesiac mam cakat oni sa mi ozvu do mesiaca a potom si mam povedat kedy chcem zacat pichat inekcie ja to chcem este tento rok tak som zvedava a povedal mi ze ked chcem jedno budem mat jedno ked dve budu dvojicky aj ty si mala na vyber
16. sep 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar holky, tak jste ješte doma??? @krivka5 a @brmbolcek :grinning: :grinning: delám,ale blbé vtipy,co :astonished: :astonished:
@viera6 ako sa máte dievčence?
16. sep 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura a gratulujem ti ze sa ti to podarilo a ten siles je ozaj debil mna nastastie poslal na laparoskopiu ale potom somnou nic nerobil iba ma napchaval tabletkami a ziadne kontroli....vravel stale ze je vomne chyba a bola v priatelovi aj doktor nadaval v centre bolo mu to divne ze spermiogram vysetril za 1 hodinu....
16. sep 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mam jednu otazku ohladom IVF, ak by ste mi boli ochotna niektora poradit co ste to uz absolvovali. Momentalne som v priprave, Uzivala som 10 dni 2x1 tabletku Provery, teraz uz picham injekcie Diphereline od 23 dna cyklu a mam zacat uzivat pichat inj. Menopur. No len odkedy ma Heliose poucili co a ako beriem a dali mi "debilnicek" - papier s rozpisom, tak som to pozabudla :sweat_smile: a neviem teraz dokedy mam pichat ten Diphereline a odkedy Menopur. Teraz by som mala na 30 den zhruba dostat MS a tak nejak som si myslela ze vtedy zmenim Diphereline na Menopur, lenze v tych instrukciach je napisane"ze mam pichat Diphereline kym to instrukcie neukoncia" a nikde v instrukciach nie je napisane dokedy, akurat je tam tabulka na uzivanie Menopuru od 1.dna noveho cyklu, tak mam v tom totalny hokej, to si hadam nemam pichat obidvoje sucasne?
Ked sa dostavi MS mam sice volat do Heliose a švihať na sono, lenže ono mi to zrejme vychadza na vikend tak neviem. Prosim Vas poradte mi :frowning2:
16. sep 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika610
ahojky
aj ja som čakala cca mesiac na schválenie žiadosti. Potom som si ešte do toho vybavila aj genetiku a ešte mi aj museli skludňovať vaječníky antikoncepciou. Som ich mala nejaké rozbombardované :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No aj mne dali na výber :slight_smile: Ale nikde nie je dané že keď si dáš vložiť dve embryjka že sa aj dve ujmú. To máš individuálne. Dosť báb si dalo vložiť dve a je z toho jedno bábo :slight_smile:
My sme sa rozhodli na to že sme mali 8 embryjok dať si vložiť najskôr len jedno - priatel mal paniku z dvojičiek, a ak by nevyšlo to jedno tak by sme dali potom vložiť dve. Sme urobili taký kompromis :slight_smile:
No a to si mala teda šťastie že ťa poslal na laparku - asi mal dobrý deň... Mňa strašne sklamal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivirk
ahojky. No byť tebou tak zavolám do centra doktorovi čo ťa má na starosť :wink: Ak si nie si istá tak ozaj radšej brnkni.. Veď oni sú na to aby pomohli... Aspon ja som tak svojej dr volala keď mi nebolo niečo jasné :wink: A nemala s tým problém :wink:
16. sep 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura
dakujem, asi máš pravdu, viem ze toto je zrejme najrozumnejsi sposob ako to nepokaslat....len som sa tomu chcela vyhnut, no ale pre istotu brnknem
16. sep 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivirk picháš diphereline součastne s menopurom, takže obe injekce..... :slight_smile: já mela úplne stejný protokol :slight_smile:
16. sep 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok