Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

wodanka
16. sep 2009

ja viem denis.. ak niekedy bude vhodná chvíľa tak im to poviem a ak sa nenájde, tak proste o tom vedieť nebudú.. hlavne, že budú mať svoje vytúžené vnúča

denis19
16. sep 2009

ano holky, presne.
dnes to balím, jdu čučet s milovaným na TV,hezký a klidný večer a pokud se nekdo ješte z partičky prihlásí tak je moooc zdravím 🙂

cukotka
16. sep 2009

dievčatá ja končím, manžel sa už jeduje na mňa 😖

wodanka
16. sep 2009

cafte

sasko25579
autor
16. sep 2009

Caute BABY.
kto je tu?

emulienka99
16. sep 2009

Ahojte kočky. Ja som po troch neúspešných IVF. Rozhodli sme sa zmeniť centrum. Robili mi odbery krvi, poslali na hematologiu. Všetko OK, genetiku máme z predchádzajúceho centra a aj imuno. Podľa vyšetrení som zdravá, partner má hrozný spg. Dnes som dostala krátky protokol. Keďže sme už samoplatci, tak sme debatili na tému liekov, ktoré zohnať, kde, čo stoja a pod. Až teraz večer ma napadlo, že mi nerobili stery na chlamýdie, rôzne baktérie a podobne. Robili len jeden vstupný ultrazvuk. Podľa mňa to nie je v poriadku. Aké vyšetrenia robili Vám ?

denis19
17. sep 2009

ŠAŠKO
chodíš sem pozde 😢 já jsem už pred devátou večer grogy,ale dnes si budu šetrit energii i na Tebe a vydržím déle.

Emulienka,
nevím kam chodíš,ale čítám BA??? A zmenili jste teda centrum a pokud ano tak za jaké.? Ikdyž pokud mohu, nemyslím si, že je to centrem,ale človek nikdy neví. Jsi samoplátce už pro vek, či pro tretí IVF, tuším po tretím to už nechtejí platit,že?
Mám tolik otázek, protože jsem pred I.IVF,které vyjde,ale vekem se blížím k hranici samoplátce

romy01
17. sep 2009

dobré ránko IVF kárkam 🙂
emulienka mne robili hormonálny profil, brali mi ster aby zistili priechodnosť krčka maternice a aj testy na chlamydie a pod a robili nam aj spg.

denis19
17. sep 2009

Ahoj Romy, no mne ster nedelali ☹

gall
17. sep 2009

Dnes som bola na sone a krv ... cysta sa nepotvrdila tak musím čakať na výsledky krvi.

ROMY ... povedali ti akú máš výšku endometria? Ja ju mám 8 mm a myslím, že by mala byť pod 4 mm. Menzes zatiaľ nedorazila.

romy01
17. sep 2009

gall ja som ju mala 16 mm a to bolo ok - lebo som este nemala ms. po ms klesne na 4 mm ale po ovulácii pred ms má byť vysoká aby sa malo jajko kam uhniezdiť

denis19
17. sep 2009

Gall, to znamená,že dorazí, už se chystá????
Romy co Ty, už dorazila????

romy01
17. sep 2009

ahojky denis ako sa dnes máš? ja za par minut letim lebo sa neviem dovolat na interné - nedvíaju mi telefon tak sa pojdem objednat osobne. Dnes mi brali krv na predoperacné a musela ma pichnut 2 krat, ta krv nie a nie tiesť 😀 😀 😀 ani hore ani dole to je na porazenie

gall
17. sep 2009

Tak to som si vydýchla ... asi moc čítam a už som z toho zblbnutá 😵
Neviem ako to vydržím do tej tretej ... Tebe menzes zatiaľ nedorazila?

denis19
17. sep 2009

Zrovna ted!!!když má tec z každé dírky!!!!Držím palec na interne a ozvi se! Já budu tu. A kup si klasický tonik, a dej si dnes tak tri deci, to zabere.

denis19
17. sep 2009

Prehnane moc informací i mne potom mate a sjes z teho zmagorená!!!!nekdy méne je více,ale nečti to ,když se ti to tak nabízí 😉

gall
17. sep 2009

Tak som dostala menzes ... 😀 😀 😀

denis19
17. sep 2009

To je radosti!!!!!!!

guginenka
17. sep 2009

ahojte............

guginenka
17. sep 2009

ideme na prvú konzultáciu, HURA 😀
konkrétne, dr. války. 😨

romy01
17. sep 2009

ahojte tak už ho mám aj ja 😀 😀 😀 A spustil sa ako lavína, len len že som dobehla domov - bola som si dať urobiť nechtíky. Tak som volala do heliku a verte neverte už mám aj za sebou prvý puregon. Hned ako som jej volala mi povedala, že si mám dať prvú dávku hned dnes poobede a ani to neodkladať do vecera. 😀
gall gratulujem 😀

zdeja
17. sep 2009

ahooojte ...jw tu niekto kto ma tesne pred IVF, mam za sebou posledny usg a v utorok ideme na to ..... 😅

zdeja
17. sep 2009

uz tu nik nie je ☹

romy01
17. sep 2009

ahoj zdejautorok ides na co? Som myslela že si teraz len zacala

zdeja
17. sep 2009

ale nie ...no pre mna je to zaciatok ...v utorok mi budu vyberat vajicka a oplodnia ich

romy01
17. sep 2009

aha- tak si par dni predo mnou 😀 píše nás tu kopa tak som si ta pomýlila ale to je super že už to budes mat za sebou. A to už dnes vedia že v utorok?

denis19
17. sep 2009

Ahojte,
Romy, tak paráda, začínáš!!!!
Také jsem prekvapena, že už dnes vedí, že v úterý, tak to bych se i já zítra mohla dozvedet kdy!!!!!

zdeja
17. sep 2009

no ano ....este do zajtra picham gonal ..v nedelu vecer pregnyl a v utorok na lacno do splnu na vyber////
je to ako keby to len zacinalo......asi zacinam stresovat

sisi30
17. sep 2009

čaute, čaute tak ja som dnes dostala a zajtra idem na krv, na hormonálny profil.

zdeja a kam chodíš do centra?

zdeja
17. sep 2009

chodim do Kosic - SPLN
dr. Hredzak, je ako pocasie no je dobry 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre