• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
@katyka10 mna ten výber chvalabohu vobec nebolel a to mi odsali 23folikul a našťastie ma nepostihlo ani OHSS,pekne som si pospinkala po nom ,manželík si ma vyzdvihol a doma som ležkala do druhého dna,lebo po narkoze treba 24hodín oddychovať.
16. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 aha a bola si aj na pn?pamatas cim ta uspali?si citala co obsahuje pregnyl?ze moč z tehotnych zien haha.moj drahy mi pisal sms do prace lebo Gonal sa vyraba z DNA činskeho škrecka haha tak sa mi smeje ze az mi nenarastie chvostik xixi
16. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 ano bola som PN od vkladu embryí,lebo v robote by som sa nevyhla dvíhaniu ťažkých vecí,celodennému lietaniu,nestíhala by som sa poriadne stravovať a bola by som v strese a v kontakte z chorými,hlavne teraz v zime.Práve kukám do papierov z 1.ivf/pregnyl už mám v riťke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /tak uspali ma PROPOFOLOM a FORTRALOM.
16. nov 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dobre a kto ti dal pn?tvoja gynekologicka alebo obvodna lekarka?
17. nov 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 ja som si PN vybavila u svojej gynekologičky,manžel bol po ňu,lebo ja som 2-3dni po ET ležala a už som potrebovala papiere poslať do roboty,tak to vybavil on. :wink:
17. nov 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 ahoooj,tak hlásim,že som zniesla 15vajok,všetko šlo v pohode,len som bola nervoznejšia jak pri prvom pokuse,ale mala som skvelú parťáčku,s ktorou sme kecali celý čas o všetkom možnom ,dokonca sme ani nespali po narkoze,len nám pusy chodili. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Zajtra volám po 11tej embryologičke,že kolko bolo zrelých vajok,kolko sa oplodnilo a čo bude dalej.
18. nov 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 no tak pekná úrodička teraz už len aby sa pekne vyvíjali. Držím silno palce :slight_smile: :wink:
18. nov 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 dakujem za palčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 jeeeeej tak to je super.som zvedava ako zajtra co ti povedia nech to uz vyjde moc moc drzim paste moja.ja sa neviem dockat kedy mne vyberu a aka kocka bude so mna...len dufam ze nejake budu hmmmm.
18. nov 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 no musíš to tu už zmeniť treba novú tehulku :slight_smile: :wink: a dúfam že potom vás dobehnem :wink:
18. nov 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 verím,že to zmením,už to máme aj vyveštené,dvojičky/chlapec-dievča/tak som zvedavá :wink:
18. nov 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 no vidíš tak tomu ver a to sa aj stane. Aj ja mám vyveštenú dievku ,tak si ešte na ňu pekne počkám :slight_smile: :wink:
18. nov 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 , @katyka10 ahojte,tak napichávali nám 14zrelých vajok a máme 7embryjok,dúfam,že to dotiahnu do šťastného konca :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Dali sme predlženú kultiváciu,takže vklad v utorok.
19. nov 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka preco si si nezmenila profil, uz si tehulka
19. nov 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 jeeej moja je to supeeeeer.uz nech je utorok som strasne zvedava uz nech je s teba tehulka.a kolko embrii si idete dat vlozit? 1ci2?ja idem zajtra na sono pocas stimulky tak som zvedava.
19. nov 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas najde sa tu nejaka tehulka zatial netehulka ktora berie alebo brala tieto injekcie diphereline,gonal 900,gonal 450,pergoveris a pregnyl?ktore injekcie ste ako dlho brali?dievcata piste bo sa neviem dockat.dakujeeeem.
19. nov 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas ktora mate skusenost bola som na kontrole v martine picham si inekcie decapeptyl a puregon..doktor ma sledoval vaginalnym sonom a sestricke diktoval strasne vela cisiel co to znamenalo tie cisla boli to cisla od 1 po 8 a neviem to boli tie vajicka co sa mi tvoria....
20. nov 2010 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este nieco mozem mat pohlavny stik pocas tychto inekcii...
20. nov 2010 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 ahoj, ja som si presne pichala tieto injekcie. Diphereline od 21 dňa cyklu, potom od 4 dňa dalšieho cyklu som pridala gonal 112,5 potom o tri dni Gonal 150 a potom pergoveris az do 14 dna cyklu. Potom som si pichla jeden pregnyl a na 16 den cyklu som mala OPU. Mala som 18 vajíčok. A po 5 dnoch (predlzena kultivacia) som mala ET. Davala som si 2 embryjka. A na 5 den po ET som uz mala slabu druhu ciarku na teste, ktora stale silnie:slight_smile: V pondelok idem na kontrolny odber do centra. Dufam, ze som ti nejako pomohla. Drzim palce, nech to aj tebe vyjde :slight_smile:) V ako si ty stadiu?
20. nov 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivian2 ahoj dakujem za info.gratulujem k tehotenstvu.ja uzivam diphereline a gonal 900.dnes si mam zacat pichat pergoveris ale sono ukazalo ze mam male folikuli fnuk tak o 11tej mi budu volat ohladom hormonov.moc som sa tesila a nedopadlo to dobre.sice mam okolo 15 folikul na kazdom vajecniku len su male....
20. nov 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika610 tie cisla by mali predstavovat velkosti folikul .
20. nov 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 dakujem,dáme si vložiť dve ak to bude možné,aj minule sme si dali 2blastocysty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika610 :slight_smile: tak to by aj mna zaujimalo.lebo mne stale hrozia mimomaternicovym tehotenstvom a ete k tomu tolko hormonov.
20. nov 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 :slight_smile: a o kolkej ides v utorok do gynfivu?tak ja mam male folikuli ale hormony ok.takze od dnes si picham pergoveris 6 inj,potor pregnyl tesiiiim.a v utorok rano mam kontrolu.
20. nov 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 to mi ešte zavolajú pondelok po obede,možno okolo 15tej.Minule som mala termín na 10.30.
20. nov 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrika, ako pise katyka - to boli velkosti folikulov v mm. Co sa tyka tutu mutu tak mozte ale lekar ta upozorni od kedy uz nemozte. Inak Pred samotnym IVF ti doporucia aby mal mm 3 dnovu abstinenciu, aby mal kvalitny odber.
21. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 dakujem ti za odpoved si zlata a este ta poprosim do akej velkosti musia narast tie folikuli ja som ich vcera mala do 11 a bolo ich strasne vela
22. nov 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika610 ahoj,tak ja ked som bola raz u mojej gyn na kontrole mala som ovuláciu a folikul mal 22mm a vtedy mi vravela,aby sme večer určite sexíkovali s manželom,lebo je to naj velkosť.
22. nov 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 ahojky,takže zajtra idem po drobcov na 9.15,ale asi tam budem už ovela skor,kvoli premávke,aby sme v pohode stíhali.Vrátime injekcie,niečo si kupim v lekárni,dám si čípok pred zákrokom a nejak poriešim poloplný mechúr,ktorý treba mať pri ET. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vraj sa zatial všetkých 7dobre delí.
22. nov 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 moja ja budem cely den na teba mysliet.nech sa to podari juj drzkaj sa .ja idem tiez zajtra ale len na sono a krv dufam ze sa moje folikuly spamatali a rastu dalej.bolia ma vajecniky dost silno tak dufam ze to zabralo.ak vyuzijem vsetkych 6 injekcii tak 28 pojdem na odber.pozitivne mysli moja jo?a kam vratis injekcie?
22. nov 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok