• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
@adrika610 mne hned povedali,že z 15tich bolo 14zrelých,tie sa oplodnili a máme 7embryí.potom v den vkladu mi vložili dve a z piatich zvyšných ostali na zmrazenie traja,2sa nevyvíjali už.
predpokladám,že pri takom počte máte predlženú kultiváciu.silno držím palčeky,aby sa všetky pekne a v poriadku delili do krásnych blastocýst .a kolko si chceš dať vložiť?
27. nov 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ja si chcem dat vlozit jedno ja sa bojim mat dve naraz neviem my sme sa dohodli tak ze ked to bude dobre tak jedno a ked v horsom stave tak dve uvidim mozno ked tam pridem tak si dam vlozit hned dve nech to je ake chce a tie embria to coje nerozumiem to su ako hotove zarodky
27. nov 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika610 moja,ked spoja spermijku s vajíčkom tak sa začne vyvíjať embryjko,postupne ako sa vyvíja, má stále viac buniek a na piati den od výberu je najlepším štádiom embryjka 100bunkové štádium tzv.blastocysta,tá by sa mala naj uhniezdiť v maternici,ale ked je malý počet embryjok a nie je predlžená kultivácia tak vkladaju aj 2,4,8bunkové a tiež sa chytia u maminky,ked su v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata viete mi povedat ako dlho trva uhnezdenie vajicka v maternici?a kolko dni po transfere je dobre lezat a byt klude? :slight_smile: :slight_smile: :wink:
27. nov 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ahoj citam co pises o predlzenej kultivacii.chcela som aj ja ale zial financie mi to uz nedovoluju.je sanca otehotniet aj bez predlzenej kultivacii?
27. nov 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 samozrejme,že su šance aj bez predl.kultivácie,ked je embryjko o.k,tak sa ti zahryzká aj po včasnom vklade :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som pri prvom aj druhom ivf 2dni po vklade hlavne ležkala a teraz sem-tam dačo urobím,ale sa nenaťahujem a vela ležkám a spávam počas dna,ale ty máš bábo doma,tak to budeš mať iné ako ja.
27. nov 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 :slight_smile:jupi:slight_smile:jupi:slight_smile: takze bud v utorok,stredu alebo stvrtok ideeeeem ete musim pockat do 11tej na vysledky.taaaaaaak ma dnes potesil pan doktor.
28. nov 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
damy takze v stredu uz ideeeem velmi sa tesim a dufam ze budem mat aspon dake to vajicko juchuchu.
28. nov 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 prosim ta bola som v piatok na to odobratie vajicok a boli ma stale brucho je to v poriadku alebo co aj teba bolelo
28. nov 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ako sa máte s vašími bábetkami? My s Nelkou fajn, pekne priberá a rastie :slight_smile: Snažilkám držím palce k vytúženým bábetkám :slight_smile:
28. nov 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukotka ze dakujem velmi pekne hi.
28. nov 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika610 je to v poriadku,to bol zásah do organizmu a sestrička nám pri tom vravela,že kludne to može bolieť aj také 2týždne.
28. nov 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 jéééé,paráda,konečne si sa dočkala.tfuj-tfuj budem držať palčeky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem tak moc sa tesim a dnes konecne 3 posledne injekcie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a co ty?necitis nejake zmeny?
28. nov 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 okrem toho,že kozy mám jak bóje a bolieva ma sem-tam v podrušku som si nič nevšimla a ni sa moc nechcem sledovať,lebo minule som si možno už aj namýšlala príznaky a nič.
28. nov 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 noooo ale ked citis na meeeeeeečkach tak je to dobre znamenie.mne svokra dnes vermut kupila tak od radosti som si dala haha
28. nov 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 ešte možeš,na zdravie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem kukať talent na Jojke,pred vyhlásením víťaza tam bude aj moja sestra,tancuje so skupinou Old school brothers.
28. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ano?tak idem kuk na nu he a dakujem ale cosi mi je blbie bo som dlho nepila bleeee.
28. nov 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 ano-ano,nezabúdaj na pitie,na zdravie :grinning:
29. nov 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 krasne zasnezene ranko.tak dnes si picham pregnyl 7500 iu a chcem sa ta spytat boli alebo stipe tato injekcia?
29. nov 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 ahoj, nebolí ani neštípe,ale tu si musíš píchat do svalu, takže by to mel delat zdravotník :slight_smile: Držím palec na super výsledky....už jsi temer vcíly :slight_smile:
29. nov 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukotka ahoooj, zdravím Nelinku a v decembri jedu do BA!!!!!! Mohu vás videt a chci vedet jak se máte , co deláte, co papáte..napiš když tak IP a i co kajtičko a prckové?????
29. nov 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 dakujem ti velmi pekne.no uvidim lebo doktor mi povedal ze mam ich tam na oboch vela ale na jednom mam len 3 nastimulovane a na druhom len 2 tak mam strach ze to bude malo,ale za to sa veeeelmi tesim.aj na maternicu mi povedal ze ju mam krasnu tak dufam ze sa to chytiiiiii.
29. nov 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 jen klid, když to má vyjít tak to vyjde i s jedním folikulem :slight_smile:
29. nov 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katyka10 ahoj,mna bolela na druhý den len polka zadku kam mi to mamina pichla :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. nov 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak uz to viem zacalo sa mi delit 11 oplodnenych vajok ze vraj tie su zatial na jednotku...tak sa uvidi znovu v stredu a snad uz pojdem aj na embriontrasfer
29. nov 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika610 jéééé,paráda,tak to určite bude aj kopa zmrzliniek do zásoby,gratulujem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 snad ano tesim sa povedala ze to je standartne vsak uvidime nechcem to zarieknut a tesit sa moc popredu..a ty co ako kedy budes vediet vysledok
29. nov 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika610 ja idem na prvu krvičku tento piatok 3.12 a na druhu 7.12.,v ten den po 14tej hodien sa može volať ohladom výsledkov.
29. nov 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapem to sa potom ide 2 razi na krv ja so pri inseminacii bola nakrv a sono a o jednej hodine som vedela vysledky neviem mozno je to pri umelom inac ale nikto mi zatial nic nevravel a drzim ti moc palce nech ti to vinde a mas pekny darcek pod stromcek
29. nov 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok