• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
Gall, pokud má muž nejaké spermie a jsou jen trochu pohyblivé, vždy je možnost otehotnet prirozene,ale kdy????? Já mam pres 37 a nemohu už jen tak vyčkávat....to jsem delala do ted a zázrak nedorazil, spíše mi ubral na energii. a to je u mne co ríci!!!!
17. sep 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hurááááá, to ti to potom fajn vyjde i s potvrzením pojišťovny a vším kolem, nebudeš muset dlouho čekat
17. sep 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no snad, ale keby som dostala az v pondelok bolo by to super, aj sobotu by som si uzila.Uz 17dni to je v poistovni. uz som za druhou polovicou cakania,huraaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DENIS ... strašne rýchlo to ubehne ... s odstupom času si musím priznať, že som sa môžno zbytočne stresovala. S dobrou náladou sa to dá veľmi ľahko zvládnuť. Najdôležitejšie sú tie dni, keď sa picha puregon (merional) ... treba veľmi veľa piť ( 3 - 4 litre vody denne ) a mať bohatý prísun bielkovín. Ja som to podcenila a dostala som HSS. Takže som stimulavala kratšie ako som mala a tak to aj dopadlo. Teraz som úplne v poho ...
17. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, ako dlho trva proces od rozhodnutia ist do IVF az po samotny zakrok. Myslim žiadost na poisťovnu, schválenie a tak.
Dik
17. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gall,
ideš na 1.Ivf ?

do akého centra chodíš?
17. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež už mám svoje ročky ... mám 35 ... a súhlasím s tebou, že v našom veku je lepšie ísť na istotu. :wink:
17. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SISI ... už iden na 2 IVF ... chodím do heliosu.

HARMANCEKY ... neviem v akom štádiu si ... už si bola aspoň v sanatóriu ?
17. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam za sebou 2 IUI, este mozem ist na 2, ale asi velke sance tam nie su, dr. mi povedal, ze ak sa nepodari, tak pojdeme na IVF
17. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
GALL
ked si pichas merional_ked si si pichala_ tak su nejake potraveiny co nemozes jest?pripadne pit?napr kavualebo tak?
17. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gall, ahá, takže ty jsi musela stimulaci ukončit, či to nevyšlo,promiň za osobní otázky. Také chodím do Heliosu :slight_smile:

harmanček, jelikož te už znají vcentru,myslím si , že je to jen o podání žádosti a stimulaci, takže dva mesíce???
17. sep 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
HARMANCEKY
no ja cakam na poistovnu, vraj to trva 30dni a dalej neviem asi je to individualne.
17. sep 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SASKO ... myslím, že sa vôbec nemusíš obmedzovať ... dokonca som si dala aj pohárik dobrého vínka :dizzy_face:
Ale všetko s mierou. Jedine o čo by si si mala doplniť jedálniček sú potraviny s obsahom bielkovín ... syr, mlieko, jogurt ... a hodne, hodne piť ...
17. sep 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
GALL
no tak syrov jogurtov ja jem na kilogramy, a niekedy aj kakauko
17. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrá rada, já jsem ted na menopure, váš merional, tak toto mi pomuže,dikasnička.
17. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DENIS ... pri prvom IVF som stimulovala kratšie ako je predpísané. lebo som dostala HSS, ale folikulky boli zrelé, tak mi ich vysali a aj jedno vložili. Ale neuhniezdilo sa. A jeho kvalita tiež bola nie moc dobrá. Takže mi nedávali moc veľkú šancu.
No ale teraz to bude ináč ... verím, že to konečne výjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
GALL
aj ja ti drzim úalceky, vyjde to neboj
17. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gall,
takže Ty jsi skoro v té fáze jako já, já predpokládám odber v pátek,Ty máš úterý, že???? Držím palec!!!!! Jsi z MT?
17. sep 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gall počula som , že väčšinou 2.IVF je úspešné, tak ti držím palce aby sa to podarilo. :wink:
17. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, Sasko ďakujem. Uvidíme čo bude. Držím vám palce.
Trpezlivosť deti prináša :grinning:
DENIS ... dnes som dostala menzes a v sobotu začínam pichať puregon. Takže predpokladám (ak všetko dobre pôjde), že odber by mal byť okolo 2.10.
17. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GALL
hezké porekadlo!!!!!!!!
17. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
harmanceky
odcházíš od nás?????
17. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A som zo žiliny
17. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahááá GALL,
tak jsi o ted krok za mnou,nevadí......já už píchám zítra 4 menopur(merional)
17. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tajé cestuješ :slight_smile:
17. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na chvilku propustím počítač manželovi, tak se ozvu tak za pul hodky. :slight_smile:
17. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak ja sa dnes s vami lúčim :frowning2:

všetkým vela pozitívnej energie, aby sme už boli všetky tehu :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podobne!
17. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok